ترازوی وزن کشی دلمونتی مدل Dl 1760

جدید

Delmonti Dl 1760 Digital Scale

  • کشور سازنده: چین تحت لیسانس ایتالیا
  • نوع ترازو: دیجیتالی
  • بیشترین وزن قابل تحمل: 150 کیلوگرم
  • دقت اندازه گیری: 100 گرم

جزییات بیشتر

400,000 تومان

این محصول در انبار موجود نیست

 
بررسی تخصصی

ترازوی وزن کشی دلمونتی مدل Dl 1760

ترازوی وزن کشی دلمونتی مدل Dl 1760  با قابلیت های خوبی که دارد، برای باشگاه ها، مراکز تناسب اندام، مطب دکترو ... بسیار مناسب است. همچنین این ترازو برای خانه نیز مناسب بوده و میوان همواره وزن خود و دیگر اعضای خانواده را کنترل کرد.در زیر به ویژگی های این ترازو را مورد بحث و بررسی قرار خواهیم داد.

  1. ترازوی دلمونتی مدل Dl1760  دیجیتالی می باشد. اغلب ترازو های موجود در بازار آنالوگ هستند. بدین ترتیب که یک صفحه دایره ای شکل مدرج دارند و یک عقره که وزن را نشان می دهد. اما این گونه ترازو ها اغلب وزن دقیق را نشان نداده و علاوه بر این خواندن وزن نیز از این صفحه نمایش های عقربه ای دشوار است. اما تراوزی آشپزخانه دلموتی Dl1760 دیجی تالی بوده و مجهز به یک صفحه نمایش LCD است که به دقت وزن افراد را نشان می دهد و خواند آن بسیار راحت است.
  2. حداکثر وزن قابل تحمل برای این تراوز، 150 کیلوگرم است که طیف وسعی از جامع ما را شامل می باشد. همچنین دقت اندازه گیری این مدل در حدود 100 گرم است بدین معنی که ممکن است وزن واقعی 100 گرم بیشتر و یا کمتر از وزن نمایش داده شده باشد.
  3. دلمونتی این ترازو را به هدف استفاده در مراکز پزشکی طراحی نموده است چرا که آن را مجهز به سیستم های اندازه گیری چربی بدن، و آب بدن نموده است. رنج اندازه گیری جربی بدن توسط این دستگاه بین 5 تا 50 درصد است و رنج اندازه گیری آب بدن 20 تا 70 درص می باشد.
  4. ترازوی وزن کشی دلمونتی مدل Dl 1760 بسیار کم مصرف بوده و از یک باتری CR2032 ساده استفاده می کند. این ترازوی تقریبا در هر باتری فروشی و یا لوازم الکترونیک فروشی پیدا میشود. علاوه بر این ترازوی 1760 طوری طراحی شده است که با پا گذاشتن روی آن روشن می شود و همچنین به طور اتوماتیک خاموش می شود. اگر باطری دستگاه ضعیف شود، نشانگر باطری ضعیف روشن خواهد شد.
  5. صفحه شیشه ای ترازوی دلمونتی DL 1760 از شیشه ای به ضخامت 6 میلی متر ساخته شده و توانای تحمل وزن بسیاری را دارد. حتی کمی بیش از 150 کیلوگرم را می تواند تحمل کند و اگر وزن بیش از این مقدار باشد، نشانگر بار بیش از حدو روی صفحه نمایش نشان داده خواهد شد.

شایان ذکر است که آف سیتی محصولات شرکت دلمونتی را با گارانتی مهر شده توسط نمایندگی مجاز این شرکت، عرضه می کند.

با تشکر از همراهی شما.

 
جزئیات فنی
کشور سازندهچین تحت لیسانس ایتالیا
وزن--
صفحه نمایشدارد
توضیحات صفحه نمایشLCD
سایر مشخصاتمجهز به سیستم دارای سنسور اندازه گیری کشش، دارا بودن نشانگر ضعیف بودن باتری و نشانگر بار بیش از حد، اندازه گیری چربی بدن 5 تا 50 درصد، اندازه گیری آب بدن 20 تا 70 درصد، اندازه گیری تقسیمات 100 گرم
اقلام همراه--
حافظه داخلیدارا بودن حافظه برای 12 نفر
ابعاد--

30 محصول مشابه یافت شد

مشخصات اصلی

کشور سازنده
چین تحت لیسانس ایتالیا
وزن
--
ابعاد
--

ویژگی های فنی

حافظه داخلی
دارا بودن حافظه برای 12 نفر

صفحه نمایش

صفحه نمایش
توضیحات صفحه نمایش
LCD

دیگر ویژگی ها

سایر مشخصات
مجهز به سیستم دارای سنسور اندازه گیری کشش، دارا بودن نشانگر ضعیف بودن باتری و نشانگر بار بیش از حد، اندازه گیری چربی بدن 5 تا 50 درصد، اندازه گیری آب بدن 20 تا 70 درصد، اندازه گیری تقسیمات 100 گرم
اقلام همراه
--

محصولات بازدیدشده

کد QR

منو

مقایسه 0