ترازوی وزن کشی دلمونتی مدل Dl 1750

ترازوی وزن کشی دلمونتی مدل DL 1750

170,000 تومان

در انبار موجود نیست

Delmonti Dl 1750 Digital Scale

  • کشور سازنده: چین تحت لیسانس ایتالیا
  • نوع ترازو: دیجیتالی
  • بیشترین وزن قابل تحمل: 150 کیلوگرم
  • دقت اندازه گیری: 100 گرم

معرفی اجمالی ترازوی وزن کشی دلمونتی مدل Dl 1750

 با وجود قابلیت ها و ویژگی های بسیار زیادی که ترازوی وزن کشی دلمونتی مدل Dl 1750  دارد، نمی توان آن را صرفا یک ترازوی وزن کشی نامید. بلکه می باید اسم آن را آنالیزور بدن گذاشت. این ترازو برای باشگاه ها، مراکز تناسب اندام، مطب دکترو ... بسیار مناسب است. همچنین این ترازو برای خانه نیز مناسب بوده و میوان همواره وزن خود و دیگر اعضای خانواده را کنترل کرد.در زیر به ویژگی های این ترازو را مورد بحث و بررسی قرار خواهیم داد.

  1. ترازوی دلمونتی مدل Dl1750  دیجیتالی می باشد. اغلب ترازو های موجود در بازار آنالوگ هستند. بدین ترتیب که یک صفحه دایره ای شکل مدرج دارند و یک عقره که وزن را نشان می دهد. اما این گونه ترازو ها اغلب وزن دقیق را نشان نداده و علاوه بر این خواندن وزن نیز از این صفحه نمایش های عقربه ای دشوار است. اما تراوزی آشپزخانه دلموتی Dl1750 دیجیتالی بوده و مجهز به یک صفحه نمایش LCD است که به دقت وزن افراد را نشان می دهد و خواند آن بسیار راحت است.
  2. حداکثر وزن قابل تحمل برای این تراوز، 150 کیلوگرم و حداقل وزن قابل اندازه گیری 6 کیولگرم است که طیف وسعی از جامعه ما را شامل می شود. همچنین دقت اندازه گیری این مدل در حدود 100 گرم است بدین معنی که ممکن است وزن واقعی 100 گرم بیشتر و یا کمتر از وزن نمایش داده شده باشد.
  3. دلمونتی این ترازو را به هدف استفاده در مراکز پزشکی طراحی نموده است چرا که آن را مجهز به سیستم های اندازه گیری چربی بدن،ماهیچه ها، میزان استخوان، کالری، علمکرد BMI و اندازه گیری آب بدن نموده است. رنج اندازه گیری جربی بدن توسط این دستگاه بین 5 تا 50 درصد است و رنج اندازه گیری آب بدن 20 تا 70 درص می باشد.
  4. این ترازو قادر است وزن را به کیلوگرم، پوند و st اندازه گیری نماید. علاوه بر این دارای حافظه برای ذخیره ده وزن می باشد.
  5. ترازوی وزن کشی دلمونتی مدل Dl 1750 بسیار کم مصرف بوده و از یک باتری CR2032 ساده استفاده می کند. این ترازوی تقریبا در هر باتری فروشی و یا لوازم الکترونیک فروشی پیدا میشود. علاوه بر این ترازوی 1750 طوری طراحی شده است که با پا گذاشتن روی آن روشن می شود و همچنین به طور اتوماتیک خاموش می شود. اگر باطری دستگاه ضعیف شود، نشانگر باطری ضعیف روشن خواهد شد.
  6. صفحه شیشه ای ترازوی دلمونتی DL 1750 از شیشه ای به ضخامت 6 میلی متر ساخته شده و توانای تحمل وزن بسیاری را دارد. حتی کمی بیش از 150 کیلوگرم را می تواند تحمل کند و اگر وزن بیش از این مقدار باشد، نشانگر بار بیش از حدو روی صفحه نمایش نشان داده خواهد شد.

شایان ذکر است که آف سیتی محصولات شرکت دلمونتی را با گارانتی مهر شده توسط نمایندگی مجاز این شرکت، عرضه می کند.

با تشکر از همراهی شما.

مشخصات کلی

کشور سازنده : چین تحت لیسانس ایتالیا
وزن : --
ابعاد : --
نوع ترازو : دیجیتالی

حافظه

حافظه داخلی : دارا بودن حافظه برای 10 نفر

صفحه نمایش

صفحه نمایش :
توضیحات صفحه نمایش : LCD

سایر مشخصات محصول

اقلام همراه : --
سایر مشخصات : مجهز به سیستم دارای سنسور اندازه گیری کشش، دارا بودن نشانگر ضعیف بودن باتری و نشانگر بار بیش از حد، رنج اندازه گیری چربی بدن 5 تا 50 درصد، رنج اندازه گیری هیدراسیون بدن 20 تا 70 درصد، اندازه تقسیمات 0.1 درصد
دقت اندازه گیری (خطا): : 100 گرم
منبع تغذیه : 2 عدد باتری AAA
حداکثر وزن قابل تحمل : 150 کیلوگرم
سیستم خاموشی خودکار :
واحد های اندازه گیری : کیلوگرم، پوند، st
اندازه گیری شاخص های سلامتی :
روشن شدن به صورت خودکار :
حداقل وزن اندازه گیری : 6 کیلوگرم
مــزایا
مــعایب