تضمین اصالت کالا و گارانتی اصلی

کالای های موجود در آف سیتی بررسی شده اند

از آنجا که هر روز به شرکت های تولید کننده کالاهای مصرفی مورد نیاز، افزوده می شود و روز به روز، برندهای نا آشنای جدیدی در بازار مشاهده می شود، لذا تیم کارشناسی آف سیتی، کالا ها و برندهای موجود را مورد بررسی قرار داده و تنها در صورتیکه از اصالت آنها اطمینان داشته باشد، آنها را عرضه خواهد کرد. تمامی کالا ها در آف سیتی به صورت بسیار ریز و دقیق و بر اساس استاندارد های روز دنیا بررسی خواهند شد تا در صورتیکه از کیفیت لازم برخوردار نباشند، عرضه بازار نشوند. در خصوص این مطلب، ذکر چند نکته الزامیست که به بررسی آنها خواهیم پرداخت:

1- این فروشگاه تنها با واردکنندگان رسمی و شرکت های معتبر قانونی همکاری می کند.

2- از آنجا که خود کشور تولید کننده و همچنین اعتبار شرکت وارد کننده، دال بر کیفیت کالا نیست، بنابراین فارغ از اینکه کالای مورد نظر در چه کشوری تولید شده است، به صورت بسیار دقیق بررسی خواهد شد.

3- ناگفته نماند که بسیاری از کالای های موجود در بازار ساخت کشورهایی همچون چین است و این تنها به دلیل ارزانتر بودن نیروی کار در این کشور هاست. اما آف سیتی در چنین مواردی کشور سازنده را به صورت دقیق ذکر خواهد کرد و همچنین اعلام خواهد کرد که تحت لیسانس چه کشور و چه برندی تهیه شده است. برای مثال گوشی های موبایل آیفون معمولا در کشور چین و تحت لیسانس شرکت اپل تهیه و توزیع خواهند شد.

4- علاوه بر اعتبار شرکت، برند تهیه کننده کالا و کیفیت خود محصول، گارانتی نیز از اهمیت بسیار ویژه ای برخوردار است. آف سیتی با بررسی شرکت های ارائه دهنده گارانتی و همچنین بررسی شرایط گارانتی کالا در آن شرکت ها سعی بر آن دارد محصولاتی را که دارای گارانتی معتبر هستند، عرضه نماید.

5- گارانتی 1 ساله آف سیتی برای محصولاتی به کار می رود که آف سیتی، خود آنها را گارانتی می نماید. با نگه داشتن کد رهگیری فاکتور خرید محصول، شما همراهان گرامی می توانید از این ضمانت استفاده کرده و آف سیتی تا یک سال آنها را گارنتی خواهد کرد. شرایط گارانتی به شرح زیر است:

  • صدمات و ضایعات ناشی از ضربه ، سقوط ، حمل ونقل ، تماس یا نفوذ آب و مواد شیمیایی ، آتش و حرارت زیاد ، گرد و غبار شدید ، نوسانات برق ، رعد و برق و حوادث طبیعی، شامل گارانتی اصالت و سلامتی فیزیکی آف سیتی نخواهند شد.

    ب : استفاده غلط از دستگاه یا مواردی خارج از سازگاری و استانداردهای تعیین شده برای دستگاه یا عمل نکردن به نکات ذکر شده در دفترچه راهنمای دستگاه، شامل گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی نخواهند شد.

    ج : دستگاه هایی که دستکاری شده و یا توسط اشخاصی غیر از تعمیرکاران آف سیتی تعمیر شوند، شامل گارانتی نخواهند شد.

در نهایت روی این نکته تاکید خواهیم کرد که هیچ کالای تقلبی و نامعتبری، به هیچ عنوان و تحت هیچ شرایطی در آف سیتی عرضه نخواهند شد.

با تشکر از همراهی شما.