محصولات دولچه اند گابانا

دولچه اند گابانا

دولچه اند گابانا خانه ی مد ایتالیایی است که سال 1985 توسط Domenico Dolce و Stefano Gabbana در میلان تاسیس شد. آنها ابتدا در یک خانه‌ی طراحی ایتالیایی شروع به همکاری با یکدیگر نمودند و کمی بعد توانستند مجموعه‌ی لباس زنانه را با نام خود تولید کنند. برند دلچه گابانا علاوه بر پوشاک در زمینه های لباس زیر و شنا، عینک، کیف و کفش، ساعت و عطر نیز فعالیت دارد که اکثر آنها با نام و لوگوی D&G معروف است. اولین عطر و ادکلن دلچه گابانا در سال 1992 بانام Dolce&Gabbana for Women به بازار عرضه شد که بعد از آن خط تولید ادکلن های مردانه اش را نیز به راه انداخت که موفقیت‌های بسیاری را از آن خود کرد. مجموعه عطرهای سال 2009 این کمپانی از کارت‌های تاروت (tarot) الهام گرفته شده بود که توسط شخصیت‌های برجسته‌ی مد و فشن تبلیغ می‌شد. همچنین عطر لایت بلو زنانه و مردانه به موفقیت‌های زیادی رسید.

برند D&G توسط دو سوپر استار در عرصه مد و فشن به نامهای Domenico Dolce متولد 1958 در سیسیل وStefano Gabanna متولد 1962 در میلان، در سال 1985 در شهر میلان افتتاح گردید. همکاری این دو از سال 1980 وقتی که در خانه طراحی ایتالیا همکار بودند آغاز شد و چند سال بعد اولین محصول برند خود را که مجموعه پوشاک و لوازم زنانه بود ارائه کردند. D&G در سال 1989 خط تولید لباس زیر و شنا را راه اندازی و به کشورهایی چون ژاپن و انگلستان صادر کرد. D&G در سال 1990 تولید مجموعه مردانه خود را راه اندازی و در سال 1992 اولین عطر خود را روانه بازار کرد و در سال 1996 اسکار بهترین عطر مردانه را از آن خود کرد. D&G رفته رفته بر محصولات خود افزود که شامل عینک، عینک آفتابی، کیف و کفش و ساعت بود و در سال 2009 نیز از اولین محصول آرایشی خود توسط Scarlett Johansson بازیگر مشهور در لندن پرده برداری کرد.


برند Dolce & Gabbana در بازه زمانی 1992 تا 2013 دارای 41 عطر و ادکلن در کارنامه عطری خود می‌باشد. مستر نوز یا همان آقای بینی (متخصص عطر) مشغول به کار درعطر دلچه گابانا برای طراحی عطر و ادکلن برند Dolce & Gabbana عبارتند از : IFF, Nathalie Lorson, Max Gavarry, Olivier Cresp, Givaudan, Stefano Gabbana ,Rodrigo Flores-Roux.

بیشتر

این تولیدکننده هیچ محصولی ندارد.

کد QR

منو

مقایسه 0