تلویزیون 65 اینچ Ultra HD-4K فیلیپس مدل Ultra Slim 65PUT6703
 • تلویزیون 65 اینچ Ultra HD-4K فیلیپس مدل Ultra Slim 65PUT6703
 • تلویزیون 65 اینچ Ultra HD-4K فیلیپس مدل Ultra Slim 65PUT6703
 • تلویزیون 65 اینچ Ultra HD-4K فیلیپس مدل Ultra Slim 65PUT6703
 • تلویزیون 65 اینچ Ultra HD-4K فیلیپس مدل Ultra Slim 65PUT6703
 • تلویزیون 65 اینچ Ultra HD-4K فیلیپس مدل Ultra Slim 65PUT6703

تلویزیون 65 اینچ Ultra HD-4K فیلیپس مدل Ultra Slim 65PUT6703

20,000,000 تومان

ارسال رایگان به تمام نقاط کشور

Philips Ulta HD-4K 65PUT6703 Ultra Slim Smart TV

 • کیفیت تصویر: Ultra HD - 4K
 • سایز صفحه: 65 اینچ
 • مجهز به Ambilight
 • رزولوشن: 3840x2160
 • پردازشگر مرکزی: Quad Core
 • مجهز به HDR
 • دارای سیستم عاملSAPHI

معرفی اجمالی تلویزیون 65 اینچ  Ultra HD-4K فیلیپس مدل Ultra Slim 65PUT6703

تلویزیون فیلیپس 65PUT6703 از نسل یا سری 6700 تلویزیون های فیلیپس می باشد که مجهز به سیستم عامل SAPHI است که همانند اندروید دارای کرنل لینکوس می باشد. اگرچه ممکن است این سیستم عامل به اندازه سیستم عامل اندروید، همه گیر و فراگیر نباشد، اما بسیاری از امکانات تلویزیون های فیلیپس سری 7000 را که مجهز به سیستم عامل اندروید هستند، داراست.

این تلویزیون فیلیپس دارای یک پردازشگر مرکزی 4 هسته ای می باشد که سرعت عملکرد آن را به شدت افزایش داده است. از ویژگی های بارز این تلویزیون هشومند فیلیپس می توان به قاب آلومنیومی بسیار ظریف، کیفیت تصویری Ultra HD-4K، سیستم گسترش تصویر Ambilight، سیستم صوتی DTS-HD، سیستم ارتباطی Wifi، قابلیت اتصال Ethernet، گیرنده دیجیتال DVB-T/T2، پشتیبانی از انواع کدک های ویدیویی، صوتی و تصویری و حتی فایل های زیرنویس، تکنولوژی HDR، تکنولوژی Micro Dimming Pro و درگاه های ارتباطی USB و HDMI اشاره نمود.

جهت بررسی کامل این تلویزیون فو قالعاده فیلیپس در بخش معرفی کامل در پایین همین صفحه با ما همراه باشید.

با تشکر.

معرفی کامل تلویزیون 65 اینچ  Ultra HD-4K فیلیپس مدل Ultra Slim 65PUT6703

هماطنور که قبلا ذکر شد تلویزیون فیلیپس 65PUT6703 یک تلویزیون 65 اینچی از نسل 6000 سری 6700 می باشد که مجهز به سیستم عامل SAPHI می باشد که اگرچه به مانند اندروید، فراگیر و جهانی نیست اما تقریبا تمامی امکانات یک تلویزیون اندرویدی را داراست. اما در این نوشته قصد داریم که این تلویزیون فوق العاده فیلیپس را مو به مو و جزء به جزء مورد نقد و بررسی قرار دهیم. با ما همراه باشید.

فناوری Ambilight

یکی از فناوری های فوق العاده و انحصاری شرکت فیلیپس Ambilight می باشد. بازم هم بمانند گذشته شرکت فیلیپس تکنولوژی انحصاری خود را به نمایش گذاشت و اینبار برای تلویزیون. به لطف این تکنولوژی تصویر به بیرون از قابل تلویزیون گسترش پیدا می کند و رقص نوری بسیار زیبا و متناسب با تصویر داخلی تلویزیون روی دیوار ایجاد می کند که تماشای تلویزیون و برنامه ها آن را دو چندان لذت بخش تر می کند. این تلویزیون فیلیپس مجهز به Ambilight ورژن 3Sided یا همان 3 طرفه می باشد.

فناوری <a class='iwiki' rel='popover' id='wiki_3'>Ambilight</a> در تلویزیون فیلیپس 65PUT6703

فناوری HDR

بهتر است ابتدا بررسی کنیم که چه ویژگی هایی باعث افزایش کیفیت تصویر می شود. پر واضح است که رزولوشن یا تعداد پیکسل ها در راستای عمودی و افقی باعث افزایش کیفیت تصویر می شود اما ویژگی های دیگری نیز در این امر به شدت دخیل می باشند.

 • PPI یا تعداد پیکسل ها در هر اینچ. تعداد پیکسل ها  در هر اینچ این تلویزیون فیلیپس 1100 عدد می باشد. در واقع در هر اینچ افقی این تلویزیون فیلیپس 1100 پیکسل می باشد.
 • افزایش کنتراست. افزایش کنتراست و در واقع ایجاد تیزی در لبه ها و خطوط تصویر یکی از راهکارهای افزایش کیفیت تصویر در پردازش تصویر می باشد.
 • وسعت رنگ گسترده یا همان WCG که از طیف رنگ گسترده برای نشان دادن رنگ های عمیق یا همان Deep Color استفاده می کند. می تواند باعث افزایش کیفیت تصویر شود. در واقع هرچه تعداد رنگ های داخل تصویر بیشتر باشد، کیفیت تصویر بهتر است.

تلویزیون های مدرن امروزی از جمله تلویزیون فیلیپس 65put6703 مجهز به فناوری HDR یا همان High Dynamic Range یا رنج دینامیکی بالا می باشند.  به لطف این تکنولوژی کنتراست تصویر بسیار بالا می رود و همچتنین تلویزیون قادر به تولید رنگ های بسیار بالایی خواهد بود. بدین طریق تصویر بسیار واقعی تر به نظر می رسد و کیفیت بسیار بالاتر خواهد رفت.

فناوری <a class='iwiki' rel='popover' id='wiki_5'>HDR</a> در تلویزیون فیلیپس 65put6703

Micro Dimming Optimization

تکنولوژی Mico Dimming Optimization یا تنظیم نقطه ای نور، یک یاز فناوری های مدرن در افزایش کیفیت تصویر یک تلویزیون می باشد. در واقع در این تکنولوژی تصویر به چندین قسمت تقسیم شده و به صورت اختصاصی در هر قسمت روی رنگ های سفید و سیاه کار می شود. در واثع دو رنگ اصلی فوق العاده مهم در افزایش کیفیت تصویر، رنگ های مشکی و سفید می شود. در این تکنولوژی با تقسم تصویر به چندین منطقه نقاط سفید سفید تر شده و نقاط مشکی عمیق تر می شوند و به این ترتیب کیفیت بالاتر می رود. در تلویزیون فیلیپس 65put6703 تصویر به 6400 منطقه تقسیم شده و این پردازش روی آن انجام خواهد شد.

تکنولوژی Micro Dimming Optimization در تلویزیون 65put6703 فیلیپس

رزولوشن Ultra HD - 4k

داستان رزولوشن همیشه بحث برانگیز بوده و حتی فرونشده های تلویزیون نیز اطلاعات دقیقی در مورد آن ندارند. کیفیت تصویر 65PUT6703 فیلیپس را Ultra HD - 4K می باشد که معادل 3840x2160 پیکسل می باشد. اما ما در کل دو نوع رزولوشن داریم. رزولوشن های افقی و رزولوشن های عمودی. از رزولوشن های عمودی می توان به HD و Full HD اشاره کرد و از رزولوشن های افقی می توان به 2K و 4K اشاره نمود.

 • رزولوشن HD برابر است با 1280 پیکسل در هر خط افقی و 720 پیکسل در هر خط عمودی که نسبت تصویر در آن 16:9 خواهد شد.
 • رزولوشن Full HD برابر است با 1920 پیکسل در هر خط افقی و 1080 پیکسل در هر خط عمودی که نسبت تصویر در آن نیز 16:9 می باشد.
 • رزولوشن 2K یک رزولوشن افقی است که در آن صرفا تعداد پیکسل ها در راستای افقی دو برابر می شود یعنی 2048 پیکسل در راستای افقی و برای اینکه نسبت تصویر 16:9 شود( که یک نسبت مرسوم برای تلویزیون می باشد) باید تعداد پیکسل ها در راستای عمودی نیز 1152 پیکسل شود.
 • و رزولوشن 4K که آن نیز یک رزولوشن افقی است بدین معنی که تعداد پیکسل ها در راستای افقی 4096 پیکسل می باشد و برای اینکه نسبت تصویر 16:9 شود باید تعداد پیکسل ها در راستای عمودی 2304 پیکسل شود که در واقع 2160 پیکسل را در نظر می گیرند.

در واقع برای رزولوشن های افقی استاندارد خاصی برای تعداد پیکسل های افقی در نظر گرفته نشده است.

اما داستان رزولوشن Ultra HD چیست؟ در واقع رزولوشن 4K یک رزولوشن استاندارد برای تولید کنندگان محتوای دیجیتال می باشد و رزولوشن Ultra HD یک استاندارد برای تولید کنندگان پخش کننده های محتوای دیجیتال است که به طور استاندارد 3840 پیکسل افقی در 2160 پیکسل عمودی می باشد.

سیستم عامل SAPHI

سیستم عامل یا رابط هوشمندی که در این تلویزیون فیلیپس تعبیه شده است، سیستم عامل SAPHI می باشد که همانند اندروید دارای کرنل لینکوس می باشد. اگرچه این سیستم عامل تمامی امکانات اندروید را شامل نمی شود اما تقریبا امکانات مناسبی را فراهم می آورد: از این امکانات می توان Online Video Store، YouTube و Open Internet Browser اشاره کرد. بنابراین شما می توانید به یوتیوب متصل شوید، فیلم ها و سریال های مورد علاقه خود را مشاهده نمایید و یا مرورگر را باز کرده و مطلب مورد نظر خود ار جستجو نمایید.

چرا تلویزیون 65put6703 را یک تلویزیون هوشمن یا اصطلاحا Smart می گویند؟

 • MultiRoomClient یک ویژگی بسیار جذاب است که در تلویزیون های هوشمند فیلیپس تعبیه شده است. فرض کنید چندین دستگاه تلویزیون 65PUT6703 فیلیپس را در یک ساختمان دارید. ارگ گوشی خود را به یکی از آنها متصل کرده و فیلمی را نمایش دهید، براحتی می توانید با استفاده از MultiRoomClient این فیلم را در دیگر تلویزیون ها نیز به نمایش بگذارید.
 • SimplyShare نیز که یک نرم افزار برای به اشتراک گذاری انواع فایل بین تلویزیون و دیگر دستگاه هوشمند می باشد. به لطف این تکنولوژی براحتی می توانید فایل ها خود را از گوشی، تبلت و یا کامپیوتر خود با تلویزیون به اشتراک بگذارید.
 • Wifi Miracast Certified که به تمامی دستگاه هایی که دارای گواهی Miracast باشند یا به اصطلاح Miracast Certified باشند، اجازه می دهند، تصاویر با وضوح بالا را به اشتراک بگذارند. این تلویزیون فیلیپس نیز دارای این گواهی بوده و میتواند با دستگاه هایی که این گواهی را دارند تصاویر را به اشتراک بگذارد.
 • Pause TV: فرض کنید دارید یک بازی فوتبال را به صورت زنده مشاهده میکنید. در این حال مجبور خواهید شد برای چند دقیقه از پای تلویزیون بلند شوید. به لطف تکنولوژی Pause TV شما هیچ صحنه ای را از دست نخواهید داد چرا که تلویزیون فیلیپس 65PUT6703 دارای تکنولوژی Pause TV می باشد که اجازه می دهد برنامه زنده را نگه دارید. در واقه این تکنولوژی ویدیوی در حال پخش را متناسب با حجم و حافظه در نظر گرفته شده، به طور معمول تا 90 دقیقه، برای شما ذخیره می کند.
 • Auto Detective Philips Device: این ویژگی موجب شده است که تلویزیون 65PUT6703 فیلیپس دستگاه های دیگر فیلیپس مانند گیرنده ها، پخش کننده های بلوری و ... را بدون نیاز به نصب یا کار خاصی به صوورتخودکار تشخیص دهد.
 • برای ارتباط دیگر دستگاه هایی که از برند فیلیپس نیستند نیز تمهیداتی در نظر گرفته شده است. برای مثال، سیستم عامل فیلیپس دارای برنامه هایی است که اتصال دیگر دستگاه ها به این تلویزیون را راحت و آسان می نمایند که اصطلاحا به آنها Device Connection Wizard گفته می شود.
 • تلویزیون فیلیپس 65PUT6703 قابلیت اتصال به شبکه را از طریق Wifi و Ethernet دارد و برای برقراری ایناتصال نیازی نیست که کار خاصی انجام دهید چرا که رابط هوشمند این تلویزیون دارای Network Installation Wizard می باشد که اتصال به شبکه را بسیار آسان میگرداند.
 • Wizard یا ویزارد در لغت به معنای جادویی می باشد حال هر آنچه کاری را برای ما آسان گرداند، عملکردی جادویی دارد. این تلویزیون فیلیپس مجهز به Setting Assistant Wizard می باشد که در واقع یک برنامه بسیار آسان برای همیاری در تنظیمات می باشد و به زیانی ساده به کمک این برنامه می توان براحتی تنظیمات تلویزیون را انجام داد.
 • Firmware یا میان افزار یا سفت ابزار، برنامه هایی واسط میان سخت افزار و نرم افزار می باشد. به روز رسانی میان افزارها در هر سیستمی که دارای سیستم عامل باشد، عملکرد آن را بسیار بهتر می گرداند. میان افزار این تلویزیون را می تواند به صورت اتومات آپدیت شود. همچنین می توان آپدیت آن را آنلاین انجام داد و یا آفلاین از طریق USB آن را بروز رسانی کرد.
 • تنظیمات فرمت تصویر: اندازه تصویر را می توان در 3 حالت تنظیم نمود. حالت پایه که همان Full Screen یا تمام صفحه می باشد. Fit To Screen که به ما اجازه می دهد تصاویری را که به صورت تمام صقحه نیستند، به کل صفحه فیت کرد.  و نهایتا می توان تصاویر را به صورت کشیده نشان داد و یا آن را زوم کرد.
 • آخرین گزینه همان Red Toggle Button(HbbTV) می باشد. دکمه قرمزی روی کنترل این تلویزیون وجود دارد که به وسیله آن می توان HbbTV را فعال نمود. HbbTV هنوز در کشور ما فعال نیست اما این ویژگی کم کم جایگزین همان تله تکست ساده می شود. در این فناوری که فقط روی کانال های دیجیتال وجود دارد. ما می توانیم برنامه زمانی کانال ها را مشاهده کنیم و یا برنامه ها و فیلم ها را به صورت آنلاین و بر اساس علایق خود مشاهده نماییم.

صدا

صدا بعد از تصویر،مهمتری بخش یک تلویزیون یا هر سیستم صوتی و تصویری می باشد. تلویزیون فیلیپس 65 اینچ 65PUT6703 فیلیپس مجهز به دو عدد بلندگو که هر کدام 10 وات توان دارند می باشد. بنابراین می توان گفت که در کل این تلویزیون صدایی با توان 20 وات را ایجاد می کند. چهار فناوری بسیار مهم که برای ایجاد یک صدای فوق العاده در تلویزیون 6703 تعبیه شده اند عبارت اند از:

 • Incredible Surround یا همان صدای احاطه کننده باور نکردنی. تلویزیون 6703 فیلیپس مجهز به سیستم صدای دیجیتال DTS-HD می باشد که قادر است صدا را از طریق 5 کانال یا 5 بلندگو به صورت کاملا دیجیتال پخش نماید. فرض کنید یک موسیقی در استودیو به صورت دیجیتال ظبط شده باشد به نحوی که صدای خواننده و هر کدام از ساز ها به صورت جداگانه انکود شده باشد. حال هنگامیکه این صدا از طریق تلویزیون فیلیپس 6703 که به 5 بلند گو وصل شده است، پخش شود، صدای خواننده و هر کدام از سازها را از یک بلند گو به صورت مجزا خواهیم شنید.
 • Clear Sound که صدایی شفاف و بدون نویز را نتیجه می دهد.
 • Auto Valum Leveller سطح صدا را به صورت کاملا اتوماتیک تنظیم می کند.
 • Smart Sound

درگاه های ارتباطی

 • 3 عدد درگاه HDMI که رزولوشن 4K را ساپورت کرده و همچنین با تکنولوژی کانال بازگشت صدا یا همان Audio Return Channel سازگاری دارد.
 • 2 عدد درگاه USB
 • یک عدد درگاه کامپوننت که برای اتصال دستگاه های قدیمی از آن استفاده می شود. بسیاری از دستگاه های قدیمی هستند که از رابط کامپوننت استفاده می کنند. برای اینکه بتوان از این دستگاه ها نیز تصاویری در حد HD را دریافت کنیم باید از رابط کامپوننت استفاده کنیم. درگاه کامپوننت تعبیه شده در این تلویزیون فیلیپس از نوع 5 کانال می باشد. 2 کانال برای دریافت صدا راست و چپ و 3 عدد کانال برای دریافت تصویر.
 • Wifi دو بانده که از استاندارد 802.11n پیروی می کند.
 • خروجی صدای دیجیتال برای اتصال به سیستم های صوتی پخش کننده دیجیتال
 • درگاه ارتباط شبکه Ethernet RJ-45
 • درگاه یا جک خروجی هدفون
 • ورودی آنتن IEC75

فرمت های ویدیوی، صوتی، تصویری و فایل های زیرنویس قابل پشتیبانی

 • فرمت های های ویدیویی قابل پشتیبانی: AVI، MKV، H264،  MPEG-4،MPEG-1، MPEG-2، WMV9، VC1، VP9 و نهایتا HEVC یا همان H.265
 • فرمت های زیرنویس قابل پشتبانی:  ASS SSA SRT SUB TXT SMI
 • فرمت های صوتی قابل پشتیبانی: AAC MP3 WAV WMA WMA-PRO
 • فرمتی های تصویری قابل پشتیبانی: JPEG BMP GIF PNG

گیرنده دیجیتال

با یک مثال ساده می خواهیم این قسمت را توضیح دهیم. فرض کنید می خواهیم شبکه های استانی را که به صورت دیجیتال هستند و اغلب دارای کیفیت های HD و Full HD هستند را تماشا کنیم. در این حالت دو راه بیشتر نداریم: یا باید از سیستم های ماهواره ای استفاده نماییم و یا باید از گیرنده های دیجیتال استفاده کنیم. اما تلویزیون 6703 فیلیپس مجهز به تکنولوژی DVB-T/T2 می باشد بدین معنی که خود دارای یک گیرنده دیجیتال داخلی می باشد که ما را قادر می سازد تنها با آنتن های پشت بام، شبکه های دیجیتالی را براحتی داشته باشیم. جالب اینجاست که این گیرنده دیجیتال داخلی از کدک HEVC یا همان H.265 نیز پشتیبانی میکند که به ما این امکان را می دهد تا این کانال ها را با بهترین کیفیت ممکن دریافت نماییم.

تلویزیون 65PUT7303 از سیستم های تصویری PAl و SECAM پشتیبانی می کند که م یتوان متناسب با منطقا هیا که در آن هستیم، یک یاز آنها را برگزینیم.

با تشکر از همراهی شما.

مشخصات کلی

ابعاد تلویزیون بدون پایه : 1462.3x852.3x87.5 میلی متر
وزن تلویزیون بدون پایه : 24.45 کیلوگرم
ایعاد تلویزیون با پایه : 1462.3x884.1x295.7 میلی متر
وزن تلویزیون با پایه : 25.1 کیلوگرم

پردازنده

پردازنده مرکزی : Quad Core

حافظه

پشتیبانی از کارت حافظه خارجی :

صفحه نمایش

فناوری صفحه نمایش : Ultra Slim LED
اندازه صفحه نمایش : 65 اینچ
رزولوشن صفحه نمایش : 3840x2160
تراکم پیکسلی(PPI) : 1100
محافظ صفحه نمایش :
سایر ویژگی های صفحه نمایش : مجهز به Pixel Precise Ultra HD، دارای قابلیت Ultra Resolution، مجهز به Micro Dimming Pro

تکنولوژی های ارتباطی

درگاه USB :
تعداد درگاه USB : 2 عدد
توضیحات درگاه های USB : درگاه USB 1 با ولتاژ 5 ولت و حداکثر جریان 900 میلی آمپر، درگاه USB 2 با ولتاژ 5 ولت و حداکثر جریان 500 میلی آمپر
درگاه HDMI :
تعداد درگاه HDMI : 3 عدد
کامپوزیت :
تعداد رابط کامپوننت : 1 عدد
اتصال بی سیم :
خروجی هدفون :
پورت شبکه :
سایر توضیحات درگاه ارتباطی : ورودی آنتن، خروجی صدای دیجیتال

صدا

تعداد بلندگو : 2 عدد
توان هر بلندگو : 10 وات
توان خروجی کلی صدا : 20 وات
سیستم های صوتی : Clear Sound, Smart Sound, DTS-HD, Incredible Surround, Auto Volume Leveller

امکانات نرم افزاری

سیستم عامل : SAPHI
قابلیت های نرم افزاری : Online Video Stores, Open Internet Browser, Youtube

تصویر

عینک سه یعدی :
کیفیت تصویر : Ultra HD - 4K
رزولوشن : 3840x2160
قابلیت ارتقا :
3D :
نسبت تصویر : 16:9

امکانات نرم افزاری و سخت افزاری

رابط هوشمند :
قفل کودک :
گیرنده دیجیتال :
تیونر :
فرمت های ویدیویی قابل پشتیبانی : AVI, MKV، H264/MPEG-4, AVC، MPEG-1، MPEG-2، MPEG-4، WMV9/VC1، VP9، HEVC(H.265)
فرمت های صوتی قابل پشتیبانی : AAC, MP3, WAV, WMA (v2 up to v9.2), WMA-PRO (v9 and v10)
فرمت های تصویری قابل پشتیبانی : JPEG, BMP, GIF, PNG

ریموت کنترل

ریموت کنترل :
نوع کنترل : معمولی
جنس بدنه کنترل : پلاستیک فشرده

مشخصات فنی

نوع درگاه خروجی : USB, HDMI, Component, Wifi, Ethernet, HeadPhone Out, Digital Audio Out, Antenna ICE75
تعداد درگاه خروجی : 10

سایر مشخصات محصول

اقلام همراه : ریموت کنترل، دفترچه راهنما، پایه، سیم برق، رابط L/R، رابط YpBPr ، دو عدد باتری AA
سایر مشخصات : مجهز به HbbTV، مجهز به Wi-Fi Miracast Certified، مجهز به PauseTV، مجهز به سیستم MultiRoom و SimplyShare
سایز صفحه : 65 اینچ
تکنولوژی صفحه : LED
نوع خروجی صدای دیجیتال : DTS-HD
سیستم های تصویری : PAL, SECAM
فرمت های زیرنویس قابل پشتیبانی : SRT, SUB, TXT, SMI, ASS, SSA
قابلیت Ambilight :
مــزایا
مــعایب