تلویزیون 65 اینچ Ultra HD-4K فیلیپس مدل Ultra Slim 65PUT7303
 • تلویزیون 65 اینچ Ultra HD-4K فیلیپس مدل Ultra Slim 65PUT7303
 • تلویزیون 65 اینچ Ultra HD-4K فیلیپس مدل Ultra Slim 65PUT7303
 • تلویزیون 65 اینچ Ultra HD-4K فیلیپس مدل Ultra Slim 65PUT7303
 • تلویزیون 65 اینچ Ultra HD-4K فیلیپس مدل Ultra Slim 65PUT7303
 • تلویزیون 65 اینچ Ultra HD-4K فیلیپس مدل Ultra Slim 65PUT7303
 • تلویزیون 65 اینچ Ultra HD-4K فیلیپس مدل Ultra Slim 65PUT7303

تلویزیون 65 اینچ Ultra HD-4K فیلیپس مدل Ultra Slim 65PUT7303

25,000,000 تومان

ارسال رایگان به تمام نقاط کشور

Philips Ultra HD-4K Ultra Slim 65PUT7303/98 TV

 • کیفیت تصویر: Ultra Hd - 4K
 • سایز صفحه: 65 اینچ
 • مجهز به Ambilight
 • رزولوشن: 3840x2160
 • پردازشگر مرکزی: Quad Core
 • مجهز به HDR
 • مجهز به Micro Dimming Pro

معرفی اجمالی تلویزیون 65 اینچ  Ultra HD-4K فیلیپس مدل Ultra Slim 65PUT7303

بدون شک یکی از بهترین شرکت های حوزه لوازم خانگی دیجیتال، شرکت هلندی فیلیپس می باشد که ید طولایی در طراحی و تولید انواع لوازم خانگی دیجیتال از جمله تلویزیونهای فوق العاده پیشرفته را دارد. در این نوشته قصد داریم تلویزیون Ultra Slim 65PUT7303 را مورد نقد و بررسی قرار می دهیم. این تلویزیون 65 اینچ فیلیپس دارای یک پردازنده مرکزی 4 هسته ای با 16 گیگابایت حافظه داخلی است و همچنین دارای سیستم عامل اندروید Oreo می باشد. از ویژگی های بارز این تلویزیون فیلیپس فوق باریک می توان به سیستم Ambilight، رزولوشن فوق العاده Ultra-HD 4K، سیستم صوتی DTS-HD Premium، گیرنده دیجیتال DVB-T/T2، موتور پردازش تصویر P5، سیستم تصویری HDR Plus و سیستم تصویری Micro Dimming Pro اشاره نمود. اما تمامی ویژگی های فوق العاده این تلویزیون را واقعا نمی توان در بخش اجمالی بحث نمود و نیاز است تا هر ویژگی به طور مفصل توضیح داده شود تا شما همراهان گرامی  بیشتر با این تلویزیون فوق العاده فیلیپس آشنا شوید.

با ما همراه باشید.

معرفی کامل تلویزیون 65 اینچ  Ultra HD-4K فیلیپس مدل Ultra Slim 65PUT7303

تلویزیون فوق باریک 65PUT7303 فیلیپس دارای ویژگی ها و مشخصات بسیار زیادی است که لازم است به صورت دقیق و کامل مورد نقد و بررسی قرار بگیرد. ما هم در این مقاله سعی بر آن داریم که تمامی ویژگی های این تلویزیون فوق العاده فیلیپس را بررسی کرده تا شما همراهان گرامی با تمام مشخصات و کارایی های آن آشنا شوید. با ما همراه باشید:

موتور پردازش تصویر P5

یکی از تکنولوژی های انحصاری فیلیپس، موتور پردازش تصویر P5 می باشد که کیفیت تصویر را چندین برابر می کند. رنگ های عمیق تر، کنتراست بیشتر، روشنایی و وضوح فوق العاده، خروجی تصویری است که با موتور قدرتمند P5 پردازش شده باشد. اما جالب اینجاست که بدانید، P5 وضوح و کیفیت تصویر ار در 5 مرحله افزایش خواهد داد. با ما همراه باشید تا این 5 مرحله را با هم تشریح نماییم:

 1. مرحله اول پردازش تصویر را Source Perfection یا اصلاح منبع تصویر می گویند. فیلیپس در این مرحله تیرگی های پیکلی را تحت عنوان مصنوعات یا Artifacts از بین می برد. سپس نویز تصویر را حذف میکند و نهایت عملیاتی تحت عنوان حذف Banding یا خطوط پهن تصویر را انجام می دهد. این مرحله اول از پردازش 5 مرحله ای می باشد که به شدت روی کیفیت تصویر تاثیر گذار می باشد.
 2. ایجاد Sharpness یا برجسته کردن گوشه ها و خطوطو تصویر یکی از مراحل مهم افزایش کیفیت در پردازش تصویر است. در این مرحله موتور P5 فیلیپس عملیاتی به نام Perfect Sharpness را انجام می دهد که خطوط را برجسته تر کده و در نتیجه کیفیت را به شدت افزایش می دهد.
 3. استفاده از رنگ های واقعی و در واقع عملیاتی به نام اصلاح رنگ در مرحله سوم و تحت عنوان Perfect Color  انجام می گیرد.
 4. افزایش کنتراست و به اصلاح اصلاح کنتراست تصویر که به شدت در افزایش کیفیت خروجی تاثیر گذار است در مرحله 5 و تحت عنوان Perfect Contrast انجام می پذیرد.
 5. در نهایت برای افزایش تصویر هنگام ثبت حرکات، از پردازش تصاویر متحرک استفاده شده که به آن Perfect Motion گفته می شود. در این مرحفه تصاویر متحرک بهه چندین لایه تقسیم شده، به صورت جدا پردازش می شوند و در نهایت روی هم قرا داده می شوند.

Ambilight

Ambilight شاهکار فیلیپس است. باز مثل گذشته، فیلیپس نشان داد که هموره ایده هایی خلاقانه در ذهن دارد که می تواند ما را شگفت زده نماید. یکی از ویژگی های فوق العاده تلویزیون 65PUT7303 فیلیپس، تکنولوژی Ambilight  می باشد که تصویر را به بیرون از تلویزیون گسترش می دهد. فرض کنید فیلم یا ویدیویی را در تلویزیون مشاهده می نمایید. حال فرض نمایید متناسب با رنگ های تصاویر داخلی تلویزیون، رنگ هایی روی دیوار پشت آن، نمایش داده شود؟ به حق تماشای یکی فیلم را چندین برابر لذت بخش تر خواهد کرد. این ویژگی را آمبیلایت می گویند که امروزه در تلویزیون های فیلیپس نسل جدید به کار رفته اند.

Ambilight به کار رفته در تلویزیون فیلیپس 7303 از نسل یا ورژن 3Side یا 3 طرف می باشد. در واقع LED هایی در 3 طرف تلویزیون پشت دستگاه تعبیه شده اند که متناسب با زنگ های تصاویر در حال پخش، روی دیوار پشت تلویزیون نور پردازی بسیار زیبایی را ایجاد می کند. بدین ترتیب می توان گفت تصویر به بیرون از تلویزیون گسترش می دهد. تنظیمات Ambilight را می توان به شیوه های زیر اجرا کرد:

 • Ambilight Music که یک نور پردازی متناسب با موزیک در حال پخش را به نمایش در خواهد آورد و اصطلاحا رقض نوری متناسب با موسیقی اجرا خواهد کرد.
 • Game Mode برای حالتی که یک یاز دستگاه های پلی استیشن یا Xbox را به تلویزیون وصل نموده اید و نور پردازی متناسب با حال و هوای بازی را به اجرا درخواهد آورد.
 • Wall Color Adaptive که متناسب با رنگ دیوار و مطابق با آن نور پردازی را به اجرا در خواهد آورد.
 • Lounge Mode که نور پردازی سالنی یا سینمایی را به اجرا در خواهد آورد.
 • Built in Ambilight+Hue که نور پردازی مطابق با تصویر پخش شده را روی دیوار اجرا خواهد کرد.

<a class='iwiki' rel='popover' id='wiki_3'>Ambilight</a> دذ تلویزیون 65 اینچ 65PUT7303 فیلیپس

تکنولوژی HDR Plus

افزایش تعداد پیکسل ها در راستای افقی، یا به اصطلاح همان بالا بردن رزولوشن، به تنهایی باعث افزایش کیفیت تصویر نخواهد شد. بلکه کیفیت تصویر به مواردی دیگر از قبلی تعداد پیکسل ها در هر اینچ، کنتراست و وسعت رنگ گسترده نیز از اهمیت برخودار است. HDR یا همان High Dynamic Range یا دامنه دینامیکی بالا، تکنولوژی است که باعث افزایش کنتراست یا همان تاریکی و روشنی پیکسل ها می شود که در نتیجه Sharpness یا برجستگی خطوط و نهاتا افزایش کیفیت را نتیجه می دهد و همچنین تعداد رنگ های به کار برده شده را نیز افزایش خواهد داد که همان تکنولوژی WCG می باشد.

HDR Plus یک استاندارد ودیویی جدید می باشد که در تلویزیون Ultra HD فیلیپس 65PUT7303 به طول رکامل رعایت شده است. رعایت این استاندارد، کیفیت تصاویر به گونهای بالا برده که با حالت اصلی،کمترین میزان تفاوت را دارد و اصطلاحا تصویر دارای Liveness یا حالت زنده بودن می باشد. علاوه بر این با افزایش کنتراست و تعداد رنگ های بالا، کیفیت را تا حد اعلا بالا می برد.

نکته اینجاست که وضوح تصویر در یک تلویزیون full hd که دارای استاندارد HDR است از تلویزیونی Ultra Hd-4K که بدون HDR است، بیشتر خواهد بود.

<a class='iwiki' rel='popover' id='wiki_5'>HDR</a> Plus در تلویزیون 65PUT7303 فیلیپس

کیفیت تصویر

همه ما روزانه واژه هایی از قبیل HD، Full HD، Ultra Hd و 4K را می شنویم. اما واقعا این واژه ها به چه معنا هستند. ما در دانشنامه فروشگاه آف سیتی به تفصیل در این مورد صحبت کرد ایم اما هم اکنون می خواهیم مقداری بیشتر در این مورد بحث نماییم. در کل رزولوشن ها به دو صورت افقی و عمودی تعریف می شوند. رزولوشن های HD و Full HD رزولوشن های عمودی  می باشند. اما رزولوشن های Ultra-HD و 4K رزولوشن های افقی می باشند. این نکته را داشته باشید.

تلویزیون فیلیپس 65PUT7303 دارای رزولوشن Ultra HD - 4K می باشد که یک روزولوشن افی می باشد بدین معنی که تعداد پیکسل های آن در راستای افقی  3840 پیکسل می باشد. هنوز استانداردی برای تعداد پیکسل های در راستای عمودی برای تلویزیون های Ultra HD  در نظر گرفته نشده است ما تعداد پیکسل های این تلویزیون فیلیپس در راستای عمودی 2160 پیکسل می باشد. پس می توان گفت که رزولوشن تلویزیون 65PUT7303 فیلیپس 3840 در 2160 پیکسل می باشد. اما مگر نباید رزولوشن تلویزیون های 4K دو برابر تلویزیون های 2K و یا چهار برابر تلویزیون های Full HD باشد؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که کیفیت 4K یک استاندارد برای افرادی است که تولید محتوای دیجیتال دارند و کیفیت Ultra-HD استنداردی برای شرکت هایی است که دستگاه های پخش محتوای دیجیتال را طراحی و تولید می کنند.  پس هیچ تلویزیون ساخته شده ای تا کنون، قادر به پخش تصاویر 4K نیست بلکه آن را با کیفیت Ultra-HD به نمایش خواهد گذاشت.

نسبت تصویر در تلویزیون 65put7303 فیلیپس 16:9 می باشد که در واثع از تقسیم تعداد پیکسل ها در راستای افقی بر تعداد پیکسل ها در راستای عمودی به دست آمده است. این نسبت تصویر فعلا استنداری برای تلویزیون هایی با رزولوشن افقی می باشد.

Micro Dimming Pro

دو رنگ مشکی و سفید تاثیر بسیار زیادی در افزایش کیفیت تصویر دارند. به لطف تکنولوژی مدرن Micor Dimming Pro روی این دو رنگ بسیار کار شده است. در واقع با استفاده از این فناوری، تصویر به چندین بخش تقسیم می شود و رنگ های سفید هر بخش پر رنگ تر شده و رنگ های مشکی نیز غنی تر می شوند. این ویژگی به شدت باعث افزایش کیفیت تصویر خواهد شد.

<a class='iwiki' rel='popover' id='wiki_7'>Micro Dimming Pro</a> یا تنظیم نقطه ای نور در تلویزیون 65Put7303 فیلیپس

رابط هوشمند یا همان سیستم عامل

تلویزیون فیلیپس 65Put7303 فیلیپس دارای سیستم عامل اندروید Oreo یا ورژن 8 می باشد. از برنامه های پیش فرض نصب شده روی این سیستم عامل می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • Google Play Movies
 • Goolge Play Music
 • Google Search
 • Youtube

حافظه داخلی این تلویزیون فیلیپس 16 گیگابایت است که 12 گیگابایت آن برای نصب اپلیکیشن های متنوع، در نظر گرفته شده است.

اتصال به گوگل پلی یا همان Google Play در تلویزیون65PUT7303 فیلیپس

ریموت قابل کنترل با صدا

تلویزیون فیلیپس 65PUT7303 دارای دو عدد ریموت کنتزل می باشد. ریموت کنتزلی کیبوردی که دارای چندین دکمه با کاربرد های متفاوت می باشد و همچنین ریموت کنترل با قابلیت تشخیص صدا. می خواهید فیلمی را مشاهده کنید و یا از فیلم ها و سریال های Netflix لذت ببرید؟ می خواهید یک بازی کنید؟ کافیست آن را به ریموت کنتزل بگویید. به لطف تکنولوژی Google Assistant یا همان دستیار گوگل که در تلویزیون 65put7303 فیلیپس تعبیه شده است، می توان براحتی و تنها با صدا، تلویزیون را کنترل کرد. جالب اینجاست که با این کنترل جادویی می توان تمامی دستگاه هایی که از فناوری google Assistant بهره مند هستند را نیز کنترل نمود. برای مثال تما دستگا های خانگی مانند سیستم کنترل روشنایی، یا سیستم تهویه مطبوع را که مجهز به فناوری Google assistant باشند را می توان براحتی کنترل نمود.

قابلیت کنترل تلویزیون 65put7303 فیلیپس با استفاده از صدا

چرا تلویزیون فیلیپس 65put7303 را هوشمند می گویند؟

اینکه چرا این تلویزیون فیلیپس را هوشمند می گویند، دلایل زیادی دارد. ما می خواهیم در این بخش تنها بخشی از این دلایل را مورد نقد و بررسی قرار دهیم:

 • MultiRoom Client And Server: فرض کنید چند تلویزیون در خانه دارید که می خواهید آنها را به همدیگر وصل کنید تا تصویر در حال پخش از یکی از تلویزیون ها را در دیگر تلویزیون ها نیز مشاهده نمایید. در این حالت کافیست از سیستم MultiRoom فیلیپس استفاده نمایید. یکی از تلویزیون هابه عنوان سرور در نظر گرفته می شود و دیگر تلویزیون ها به عنوان کلاینت عمل خواهند کرد.
 • SimplyShare: یکی دیگر از تکنولوژی های اشتراک فایل می باشد که به واسطه یکی از برنامه های نصب شده روی سیستم عامل تلویزیون امکان پذیر خواهد شد. به واسطه این برنامه به راحتی می توان فایل را بین تلویزیون و به عنوام مثال یک گوشی موبایل اندرویدی به اشتراک گذاشت.
 • Puase TV: فرض کنید دارید به یک برنامه تلویزیونی زنده نگاه می کنید و به ناگاه کاری برایتان پیش می آید  که مجبور خواهید شد به مدت 10 دقیقه منزل را تر ک کنید، در این حالت کافیست از سیستم Pause TV استفاده کنید. بدین معنی که می توانید برنامه  در حال پخش را نگه دارید و پس از برگشتن از همان جا مشاهده فرمایید. اما این چگونه امکان پذیر است. در این حالت تکنولوژی Pause TV می تواند برنامه در حال پخش را برای 90 دقیقه در حافظه داخلی ذخیره نماید.
 • USB Recording: این فناوری هم همانطور که از نامش پیداست، بسیار ساده است. کافیست USB Flash را به یکی از درگاه های یو اس بی وصل نمایید و سپس برنامه در حال پخش را ظبط نمایید.
 • Online Video Stores: تلویزیون 65out6303 فیلیپس دارای چندین برنامه پیش فرض می باشد که روی سیستم عامل نصب شده است. یکی از این برنامه ها، فروشگاه های ویدیو های آنلاین می باشد که این امکان را به ما می دهد تا مستقیما به فروشگا های فیلم ها و سریال های آنلاین وصل شده و فیلم مودر نظر خود را انتخاب نماییمو.
 • Open Internet Browser: تلویزیون 65put7303 را می توان به وسیله Ethernet یا Wifi به اینترنت وصل نمود. در این حالت می توان مرورگر نصب شده روی تلویزیون را باز نموده و موضوع مورد نظر خود را براحتی جستجو نمایید.
 • Social TV: این امکان را به ما می دهد تا در شبکه های اجتماعی مخصوص برنامه های تلویزیونی، مشاهادات و تجریبات خود از برنامه تلویزیونی را به اشتراک بگذاریم و همچنین از تجریبات به اشتراک گذاشته دیگران در مورد برنامه تلویزیونی که آنها مشاهده کرد اند نیز لذت ببریم.
 • TV On Demand: شاید بهترین تکنولوژی ممکن، تکنولوژی TV On Demand باشد. در گذشته سیستم هایی همچون تلویزیون پس از همه گیر شدن اینترنت، محبوبیت خود را از دست دادند. چرا که اینترنت ON Demand بود و هر آنچه که ما خواهیم را به ما نشان میدهد. اما برنامه های تلویزیونی به نحوی تحمیلی بودند چرا که هر آنچه پخش می شد را می توانستیم مشاهده نماییم. اما به لطف تکنولوژی Tv On Demand می توانیم بنرامه های مورد نظر خودر را هر زمانی که بخواهیم به داخل تلویزیون Stream کرده و مشاهده نماییم.
 • Youtube را نیز که امروزه همه می شناسند. یک شبکه اجتماعی اشتراک ویدیو که توسط برنامه از پیش نصب شدهه روی این تلویزیون قابل استفاده  و دسترسی می باشد.

قابلیت نصب و راه اندازی آسان

تلویزیون 65put7303 فیلیپس به رغم امکانات بسیار زیادی که دارد، براحتی قابل راه اندازی می باشد. در زیر نکاتی را خدمتتان عرض خواهیم کرد که نشان دهنده نصب و استقاده آسان از این دستگاه می باشد:

 • این تلویزیون فیلیپس قادر به تشخیص خودکار یا Auto Detective تمامی دستگاه های فیلیپس دیگر می باشد. بدین معنی که به محض اتصال یک دستگاه فیلیپس به این تلویزیون، نیازی نیست برای برقراری ارتباط کار خاصی انجام دهید. بلکه تلویزیون به صورت خودکار آن را شناسایی کرده و متصل خواهد شد.
 • Wizard به معنای جادویی می باشد. برنامه های Wizard نیز برنامه هایی هستند که نصب یک قابلیت یا برنامه را به صورتی جادویی برای ما آسان می کنند. روی این تلویزیون فیلیپس Device Connection Wizard وجود دارد. به واسطه این برنامه، این تلویزیون قادر است تا براحتی دستگاه های دیگر را تشخیص داده و شناسایی کند.
 • به وسیله برنامه Network Connection Wizard براحتی و مثل آب خوردن شبکه روی تلویزیون نصب شده و می توان تلویزیون را به وسیله Ethernet و یا Wifi به شبکه جهانی اینترنت وصل نمود.
 •  روی این تلویزیون فیلیپس دستیار تنظیمات بسیار پیشرفته نصب شده است که کار با تلویزیون را بسیار راحت می کند.
 • Firmware که در فارسی آن را میان افزار یا سفت ابزار نیز می گویند، پل ارتباطی بین سخت افزای و نرم افزای می باشد. تمامی دستگاه هایی که دارای سیتسم عامل می باشند، قطعا دارای Firmware هستند که برای کارایی بهتر دستگاه، باید این سفت افزای میانی آپدیت شود. تلویزیون فیلیپس 65PUT7303 قابلیت آپدیت خودکار و دستی این میان افزار را دارد.
 • قابلیت آسان تنظیم فرمت نمایش: حالت Basic یا پایه که آن را Full Screen یا تمام صفحه نیز می گویند، قابلیت Fit to Screen برازی حالتی است که ویدیو یا تصویر در حال پخش کل صفحه را پر نکرده باشد. به وسیله این حالت می توان، تصویر را با اندازه صفحه منطبق کرد، حالت Advance Shift که این امکان را فراهم میکند تا تصویر را به سمت چپ، راست، بالا یا پایین شیفت دهد و نهایتا حالت Zoom Strech که به وسیله آن می توان تصویر ار زووم کرد و یا در حالت افقی یا عمودی کشید.
 • Toggle Red Button یا همان HbbTV که اکنون در کشور ما فعال نیست. همه ما با تله تکست آشنا هستیم. نسل جدیدی از تله تکست که هم اکنون در برخی از کشور ها فعال است امکان، مشاهده محتوای تصویری را نیز فراهم کرده است و چیزی شبیه TV On Demand را فراهم می آوردو. این تلویزیون فیلیپس مجهز به HbbTV می باشد که به وسیله دکمه قرمز راه اندازی می شود.

صدا

هر سیستم صویتی و تصویری همانطور که از نامش پیداست، دارای دو قسمت است، یک قسمت تصویر و دیگری صوت، قسمت صوتی نیز به اندازه تصویر اهیمت دارد. یک صدای شفاف و بدون نویز می تواند لذت تماشای یک فیلم را دو چندان کند. در این قسمت می خواهیم سییتم صویتی این تلویزیون فیلیپس را مورد نقد و بررسی قرار دهیم:

 • تلویزیون فیلیپس 65PUT7303 مجهز به دو عدد بلندگو که هر کدام دارای توان 10 وات هستند، می باشد. بنابراین در مجموع توان صدای این تلویزیون یا RMS آن 20 وات است.
 • دو تا از مهم ترین تکنولوژی هایی که روی این تلویزیون فیلیپس نصب شده است، Clear Sound است که صدای واقعا شفاف و واضح را نتیجه می دهد و دیگری Smart Sound است که صدا را به صورت کاملا هوشمند کنترل می کند.
 • اما سیستم صوتی این تلویزیون فیلیپس DTS-HD Premium می باشد. در کل دو سیستم صوتی معروف وجود دارد. Dolby و DTS. فرض کنید در استدیو ظبط صدا برای یک آهنگ، هر کدام از ساز را به صورت جدا و از کانالی خصا ظبط کرده اند. حال فرض کنید شما بخواهید که به وسیله یک سیستم صوتی پیشرفته در منزل، آهنگ را به گونهای گوش کنید که صدای هر کدام از ساز ها از یکی از بلندگو ها شینده شود. این شیوه ظبط صدا را، دیجیتال می گویند و برای پخش آن به صورت پیشرفته نیاز به یکی از سیستم های صوتی  Dolby  یا DTS می باشد. تلویزیون فیلیپس 65put7303 مجهز به سیستم صوتی DTS-HD Premium می باشد.

درگاه های ارتباطی

 • این تلویزیون فیلیپس مجهز به دو 4 عدد HDMI می باشد که دو تا از آن از تکنولوژی HDCP2.2 پتشیبانی می کنند. امروزه با گسترش محتوای دیجیتال و تجهیز آن به فناوری های حمیات از حقوق تولید کنندگان محتوی یا همان کپی رایت، بهتر است HDMI های تلویزیون انتخابی شما مجهز به تکنولوژی HDCP باشند. چون در غیر اینصورت ممکن است هنگام پخش بسیاری از فیلم ها و تصاویر به پیام "شما مجاز به دسترسی و پخش این فایل نیستنید"، مواجه شوید.
 • این تلویزیون Ultra-HD فیلیپس مجهز به دو عدد یو اس بی  یا همان USB می باشد.
 • همچنین دارای یک درگاه ارتباطی کامپوننت YPbPr می باشد که برای اتصال سیستم های تقریبا قدیمی که از کابل های کامپوننت پشتیبانی می کنند، طراحی شده است. به لطف این درگاه، می توان تصاویر Full -HD را از دستگاه هایی کمی قدیمی تر نیز دریافت و مشاهده نمود.
 • تلویوزون 65 اینچ فیلیپس مجهز به یک وای فای دو بانده می باشد که بر اساس استاندارد 802.11  طراحی و ساخته شده است.
 • ورودی آنتن IEC75، خروجی صدای دیجیتال درگاه ارتباطی Ethernet -LAN RJ 45، ورودی صدای L/R، خروجی هدفون و پشتیبانی از Easy-Link یا همان HDMI-CEC از دیگر ویژگی های ارتباطی این تلویزیون فیلیپس هوشمند می باشد.

فرمت های صوتی، تصویری و ویدیویی قابل پشتیبانی

 • فرمت های های ویدیویی قابل پشتیبانی: AVI، MKV، H264،  MPEG-4،MPEG-1، MPEG-2، WMV9، VC1، VP9 و نهایتا HEVC یا همان H.265
 • فرمت های زیرنویس قابل پشتبانی: SRT SUB TXT SMI
 • فرمت های صوتی قابل پشتیبانی: AAC MP3 WAV WMA WMA-PRO
 • فرمتی های تصویری قابل پشتیبانی: JPEG BMP GIF PNG

تیونر و گیرنده های دیجیتال

به لطف گیرنده دیجیتال DVB/T , T2 تعبیه شده در این تلویزیون فیلیپس دیگر نیازی به خرید یک گیرنده دیجیتال برای دریافت شبکه های دیجیتال نیست. برای دریافت شبکه های دیجیتال استانی یا باید از ماهواره و دیگر وسایل ماهواره ای استفاده نمود و یا باید یکی گیرند هدیجیتال تهیه نمود. اما به کمک DVB-T/T2 تعبیه شده در تلویزیون های مدرن امروزی کافیست که تلویزیون به آنتن وصل شده باشد تا بتوان این کانال های دیجیتال استانی را براحتی تماشا کرد. جالب اینجاست که این گیرینده دیجیتال تعبیه شده و خود تلویزیون از کدک HEVC یا همان H.265 پشتیانی می کنند که می توان تصاویر دیجیتال را با کیفیتی بسیار بالا مشاهده نمود.

تلویزیون 65PUT7303 از سیستم های تصویری PAl، NTSC و SECAM پشتیبانی می کند که م یتوان متناسب با منطقا هیا که در آن هستیم، یک یاز آنها را برگزینیم.

با تشکر از همراهی شما.

مشخصات کلی

ابعاد تلویزیون بدون پایه : 1462.3x852.3x87.5 میلی متر
وزن تلویزیون بدون پایه : 24.5 کیلوگرم
ایعاد تلویزیون با پایه : 1462.3x884.1x295.7 میلی متر
وزن تلویزیون با پایه : 25.1 کیلوگرم

پردازنده

پردازنده مرکزی : Quad Core

حافظه

حافظه داخلی : 16 گیگابایت
پشتیبانی از کارت حافظه خارجی :

صفحه نمایش

فناوری صفحه نمایش : Ultra Slim LED
اندازه صفحه نمایش : 65 اینچ
رزولوشن صفحه نمایش : 3840x2160
تراکم پیکسلی(PPI) : 1600
محافظ صفحه نمایش :
سایر ویژگی های صفحه نمایش : مجهز به موتور پیکسلی P5، دارای قابلیت Ultra Resolution، مجهز به Micro Dimming Pro

تکنولوژی های ارتباطی

درگاه USB :
تعداد درگاه USB : 2 عدد
درگاه HDMI :
تعداد درگاه HDMI : 4 عدد
کامپوزیت :
تعداد رابط کامپوننت : 1 عدد از نوع YPbPr
اتصال بی سیم :
خروجی هدفون :
پورت شبکه :
سایر توضیحات درگاه ارتباطی : دارای خروجی صدای دیجیتال و ورودی آنتن، مجهز به دو عدد HDMI نسل HDCP2.2، وروردی آنتن IEC75، پورت شبکه RJ-45، خروجی صدتی L/R، خروجی هدفون، مجهز به HDMi-CEC

صدا

تعداد بلندگو : 2 عدد
توان هر بلندگو : 10 وات
توان خروجی کلی صدا : 20 وات
سیستم های صوتی : Clear Sound, Smart Sound, DTS-HD Premium Sound

امکانات نرم افزاری

سیستم عامل : اندروید
نسخه سیستم عامل : Android TV™ 8 (Oreo)
قابلیت های نرم افزاری : Google Play Movies ,Google Play Music ,Google search, YouTube, Online Video Stores, Open Internet Browser, Social TV, TV on Demand

تصویر

عینک سه یعدی :
کیفیت تصویر : Ultra HD - 4K
قابلیت ارتقا :
3D :
نسبت تصویر : 16:9

امکانات نرم افزاری و سخت افزاری

رابط هوشمند :
قفل کودک :
گیرنده دیجیتال :
تیونر :
فرمت های ویدیویی قابل پشتیبانی : AVI, MKV، H264/MPEG-4, AVC، MPEG-1، MPEG-2، MPEG-4، WMV9/VC1، VP9، HEVC(H.265)
فرمت های صوتی قابل پشتیبانی : AAC, MP3, WAV, WMA (v2 up to v9.2), WMA-PRO (v9 and v10)
فرمت های تصویری قابل پشتیبانی : JPEG, BMP, GIF, PNG

ریموت کنترل

ریموت کنترل :
نوع کنترل : معمولی
جنس بدنه کنترل : پلاستیک فشرده

سایر مشخصات محصول

اقلام همراه : ریموت کنترل، دفترچه راهنما، پایه، سیم برق، رابط L/R، رابط YpBPr ، دو عدد باتری AA
سایر مشخصات : مجهز به HbbTV، مجهز به ریموت قابل کنترل با صدا و کیبورد، مجهز به PauseTV و ظبط روی USB، مجهز به سیستم MultiRoom و SimplyShare،
سایز صفحه : 65 اینچ
تکنولوژی صفحه : LED
نوع خروجی صدای دیجیتال : DTS-HD Premium Sound
سیستم های تصویری : NTSC, PAL, SECAM
فرمت های زیرنویس قابل پشتیبانی : SRT, SUB, TXT, SMI
قابلیت Ambilight :
ورژن Ambilight : سه طرفه
ویژگی های Ambilight : Built in Ambilight+hue, Ambilight Music, Game Mode, Wall colour adaptive, Lounge mode
مــزایا
مــعایب