تلویزیون 55 اینچ Full HD فیلیپس مدل Slim 55PFK6589
 • تلویزیون 55 اینچ Full HD فیلیپس مدل Slim 55PFK6589
 • تلویزیون 55 اینچ Full HD فیلیپس مدل Slim 55PFK6589
 • تلویزیون 55 اینچ Full HD فیلیپس مدل Slim 55PFK6589
 • تلویزیون 55 اینچ Full HD فیلیپس مدل Slim 55PFK6589
 • تلویزیون 55 اینچ Full HD فیلیپس مدل Slim 55PFK6589
 • تلویزیون 55 اینچ Full HD فیلیپس مدل Slim 55PFK6589

تلویزیون 55 اینچ Full HD فیلیپس مدل Slim 55PFK6589

13,000,000 تومان

ارسال رایگان به تمام نقاط کشور

Philips Slim 55PFK6589 Full HD 3D TV

 • مجهز به Ambilight
 • قابلیت 3D پسیو
 • اندازه صفحه نمایش 55 اینچ
 • کیفیت تصویر Full HD
 • رزولوشن 1920 در 1080p
 • مجهز به Micro Dimming Pro
 • مجهز به تیونر و گیرنده دیجیتال

معرفی اجمالی تلویزیون 55 اینچ Full HD فیلیپس مدل Slim 55PFK6589

یکی از بهترین و معروفترین تلویزیون های ساخته شده تا کنون، تلویزیون 55 اینچ فیلیپس 6589 می باشد که تقریبا تمامی امکانات یک تلویزیون خوب را داراست. پر واضح است که بررسی کامل و جامعی برای این تلویزیون فیلیپس لازم است که ما آن را در بخش بعدی در پایین همین صفحه انجام خواهیم داد. اما فعلا م یخواهیم در این قسمت، ویژگی های مهم این تلویزیون 3 به بعدی فیلیپس 6589 را نام ببریم:

 • Ambilight دو طرفه که لذت تماشای تلویزیون و برنامه های آن را دو چندان کرده است. به لطف این تکنولوژی تصویر به بیرون از قابل تلویزیون گسترش می یابد.
 • اندازه صفحه این تلویزیون فیلیپس 55 اینچ می باشد و کیفیت تصویر آن Full HD با رزولوشن 1920 پیکسل افقی در 1080 پیکسل عمودی می باشد. در واقع رزولوشن Full HD جزو رزولوشن های عمودی به شمار می آید و نسبت تصویر در آن 16:9 می باشد.
 • قابلیت 3 بعدی از نوع پسیو به صورت اختصار Passive 3D یکی دیگر از ویژگی های مهم این تلویزیون فیلیپس می باشد.
 • تلویزیون 6589 فیلیپس مجهز به یک پردازنده دو هسته ای می باشد.
 • از درگاه های مهم ارتباطی این تلویزیون فیلیپس می توان به USB، HDMI، ارتباط بی سیم یا WiFi و همچنین پورت اترنت یا شبکه RJ-45 اشاره نمود.
 • تلویزیون 55 اینچ 55PFK6589 تقریبا از تمامی فرمت های صوتی، تصویری و ودیویی و همچنین از تمامی فایل های زیرنویس نیز پشتیبانی می کند.

برای آشنایی بیشتر با این تلویزیون فیلیپس 6589 در بخش معرفی کامل با ما همراه باشید.

با تشکر.

معرفی کامل تلویزیون 55 اینچ Full HD فیلیپس مدل Slim 55PFK6589

تلویزیون 55 اینچ فیلیپس 6589 یکی از کامل ترین تلویزیون های فیلیپس می باشد. قبل از اینکه در مورد این تلویزیون فیلیپس بحث نماییم و مزیت های آن را بر شمریم بهتر است تفاوت های عمده آن را با تلویزیون های گران قیمت فیلیپس همچون 55PUK7303 شرح دهیم:

 1. تلویزیون 7303 فیلیپس از نسل 7000 و سری 7300 می باشد که مجهز به Ambilight ورژن 3 یا همان 3Sided می باشد در حالیکه تلویزیون 6589 فلیپیس از نسل 6000 و سری 6500 فیلیپس می باشد که مجهز به AMbilight ورژن 2 یا همان 2Sided می باشد.
 2. تلویزیون 7303 دارای کیفیت تصویر Ultra HD - 4K می باشد در حالیکه تلویزیون 6589 دارای کیفیت تصویر Full HD می باشد.
 3. تلویزیون 7303 فیلیپس از تصاویر و ویدیو های 3 بعدی پشتیبانی نمی کند این در حالیست که تلویزیون فیلیپس 6589 مجهز به تکنولوژی فیلیپس Passive 3D می باشد.

این تفاوت هایی که بر شمردیم، عمده تفاوت های این دو تلویزیون از دو نسل متفاوت بودند. حال به بررسی کامل این تلویزیون 6589 فیلیپس می پردازیم:

تکنولوژی Ambilight

به حق تکنولوژی Ambilight یا همان آمبیلایت لذت تماشای تلویزیون و برنامه های تلویزیونی را دو چندان می کند. در این تکنولوژی LED های بسیار ریزی در پشت تلویزیون تعبیه شده اند که متناسب با تنظیمات و البته تصویر در حال پخش، رقص نوری فوقالعاده را روی دیوار یا سطح پشتی ایجاد می کنند.  این حقیقت دارد که آمبیلایت تصویر را به خارج قاب تلویزیون گسترش می دهد. تلوزیون فیلیپس 55PFK6589 مجهز به آمبیلایت ورژن 2 یا همان 2Sided می باشد بدین معنی که این LED های هوشمند و قابل کنترل تنها در دو طرف راست و چپ تلویزیون تعبیه شده اند.

 • سیستم نوری آمبیلایت یا همان Ambilight Light System تلویزیون 6589 فیلیپس از نوع Built in All +Hue می باشد.
 • و اما ویژگی های آمبیلایت این تلویزیون فیلیپس:
 1. Binary Appearance Fixed Color: که همان نمایش بانیری رنگ به صورت ثابت است. به لطف این حالت می توان Ambilight را به گونه ای تنظیم کرد که رنگ های ایجاد شده روی دیوار رنگ هایی از نوع RGB و با حالت ثابت باشند.
 2. Dynamic: در این حالت رنگ های ایجاد شده توسط Ambilight متغییر بوده و متناسب با رنگ های تصویر در حال پخش در تلویزیون ایجاد می شوند.( تصویر گسترش می یابد).
 3. Connected To Light Sensor: قابلیت اتصال به سنسور نوری که در این حالن رقص نور ایجاد شده توسط Ambilight متناسب با  نور محیط تنظیم می شود.
 4. Rest Mode: در نظر بگیرید که از خانه برگشته اید و می خواهید کمی استراحت نمایید. آهنگی را به وسیله تلویزیون پخش کرده و آمبیلایت را روی حالت Rest Mode یا همان مود استراحت بگذارید تا تلویزیون هوشمند 6589 رقص نوری ملایم را اجرا کرده و محیطی دلپذیر برای استراحت را برای شما فراهم نماید.
 5. Sunset: حالت غروب خورشید.غروب خورشید همواره صحنه ای قشنگ و جذاب را ایجاد می کند. این حالت از حالت های آمبیلایت 6589 حالتی همانند غروب خورشید را شبیه سازی می کند.
 6. Adapted to Wall Color: در این حالت Ambilight به وسیله سنسور های خود، رنگ دیوار یا سطح پشتی را تشخیص داده و رقص نوری منطبق با آن را اجرا خواهد کرد.
 7. 3D: از آنجا که این تلویزیون فیلیپس از تصاویر و ویدیو های فیلیپس پشتیبانی می کند در نتیجه آمبیلات آن نیز برای حالت های 3 بعدی قابل تنظیم است که به همراه تصاویر 3 بعدی اجرا خواهد شد. این ویژگی در حالت 3 بعدی، دو چمدان جذاب می شود.

آمبیلایت در تلویزیون فیلیپس 6589

Ultra Narrow Bezel

تلویزیون های معمولی دارای قابی بسیار پهن هستند که بسیار شبیه قاب عکس می باشد. اما تلویزیون 55PFK6589 فیلیپس از Ultra Narrow Bezel بهره مند است که قابی بسیار باریک می باشد. در این حالت اندازه تصویر بزرگتر است. شما م یتواند از اندازه تصویر بزرگرتر و قاب بسیار باریک آن لذت ببرید.

قابل فوق باریک تلویزیون 6589 فیلیپس

تکنولوژی Digital Natural Motion

هنگام تماشای فیلم های اکشن و مهیج و یا رویداد های ورزشی و همچنین هنگام بازی کردن در تلویزیون های معمولی ممکن است گاها مقداری پرش و لرزش را در تصویر مشاهده فرمایید. به لطف تکنولوژی انحصاری Digital Natural Motion یا حرکت طبیعی دیجیتالی، این لرزش ها و پرش ها به کلی حذف شده و تصویری روان با کیفیت عالی را مشاهده خواهیم کرد. این تکنولوژی انحصاری فیلیپس به قدری در افزایش کیفیت و وضوح صحنه ها پر تحرک شده است که برنده جایزه نیز شده است.

تکنولوژی Digital Natural Motion در تلویزیون فیلیپس 6589

تصاویر متحرک بدون لرزش با PMR چهارصد هرتز

PMR مخفف Perfect Motion Rate یا نرخ حرکت کامل می باشد که توسط شرکت فیلیپس ابداع شده است. در واقع فیلیپس برای سنجش نرمی، طبیعی بودن و دقت تصاویر متحرکت و در کل حرکات، استاندارد ابداعی خود را به کار گرفت و آن را PMR نام نهاد. در واقع PMR سیستم پردازش تصاویر متحرک خود شرکت فیلیپس است که در آن تعداد فریم ها در ثانیه، نرخ تازه سازی فریم،میزان کم شدگی نور پس زمینه و کیفیت همه با هم در نظر گرفته میش ود و تحت عنوان فاکتوری به نام PMR اندازه گیری می شود. هرچه PMR بالاتر باشد، کنتراست و وضح تصاویر متحرک بالاتر بوده و همچنین میزان پرزش و لرزش در تصاویر کمتر خواهد بود.

PMR این تلویزیون فیلیپس 6589 دقیقا 400 هرتز است. جالبت است بدانید که هنگام تماشای فیلم های کشن و مهیج و همچنین بازی های پر تحرک، به هیج عنوان لرزش و پرش تصویر را احساس نخواهید کرد.

<a class='iwiki' rel='popover' id='wiki_23'>PMR</a> چهارصد هرتز تلویزیون 6589 فیلیپس

تکنولوژی Passive 3D

تکنولوژی 3 بهدی تا قبل از سال 2011 در تمامی تلویزیون ها صرفا به صورت Active 3D بود و فقط در سینما ها به صورت Passive 3D بود. تکنولوژی 3 بعدی اکتیو، تصویر را به دو بخش تقسیم کرده و به صورت متناوب برای چشم چپ و راست به نمایش می گذارد. نهایتا این دو  تصویر متناوب به وسیله عینک های Active 3D Shutter از هم جدا شده و برای چشم چپ و راست به صورت مجزا و همزمان به نمایش گذاشته می شود. اشکالی که این حالت دارد این است که اولا قیمت این دسته از عینک ها بسیار بالاست و همچنین هنگام تماشای تصاویر 3 بعدی در این تلویزیون ها پس از مدتی چشم به شدت خسته می شد.

از سال 2011 به بعد کم کم تکنولوژی 3 بعدی پسیو نیز به تلویزیون ها راه یافت. در Passive 3D تصویر به دو بخش تقسیم می شود و به صورت همزمان به نمایش گذاشته می شود. برای مثال خطوط فرد برای چشم چپ  و خطوط زوج برای چشم راست. سپس به وسیله عینک های پسیو، این دو تصویر برای چشم چپ و راست مجزا شده و به نمایش گذاشته می شود. اشکالی که این روش دارد این است که ممکن است مقداری از کیفیت تصویر کاسته شود اما قیمت عینک های آن بسیار پایین است و همچنین از هر زاویه ای که به تصویر نگاه کنیم آن را 3 بعدی خواهیم دید. علاوه بر این می توانیم برای ساعت ها به فیلم ها و ودیو های سه بعدی نگاه کنیم بدون آنکه چشممان خسته شود.

تلویزیون 55PFK6589  فیلیپس مجهز به تکنولوژی 3 بعدی Passive 3D است و همچنین قابلیت تدبیل تصاویر 2 بعدی به سه بعدی را نیز دارد.

<a class='iwiki' rel='popover' id='wiki_21'>Passive 3D</a> در تلویزیون 55PFK6589 فیلیپس

55PFK6589 یک تلویزیون هوشمند است

چرا تلویزیون فیلیپس 55PFK6589 را یک تلویزیون هوشمند یا Smart می گوییم؟ خود شرکت فیلیپس برای این مسئله دلایل زیر را بیان کرده است:

 1. HbbTV: تکنولوژی HbbTV تنها روی کانال های دیجیتال و آن نیز در برخی از کشور ها در دسترس می باشد. تله تکست را در نظر بگیرید با این تفاوت که بتوانید به آسانی علاوه بر محتوای متنی، محتوای تصویری و حتی فیلم و ویدیو را نیز مشاهده بفرمایید. این تکنولوژی را HbbTv میگویند که پر واضحاست قابلیت های فراوانتری نیز دارد که بحث آن در این مقال نمی گنجد.
 2. Catch-Up TV: اپلیکیشنی است که به لطف آن می توان برنامه های تلویزیونی و کانال های بریتانیا را بدون نیاز به پرداخت پول و به صورت رایگان مشاهده فرمایید.
 3. Netflix: نتفلیکس نیز که برای همه ما آشناست. یک یاز بزرگترین شرکت های تولید کننده فیلم و سریال است که در سراسر جهان شناخته شده است. بعضی ها معتقدند که امروز بهتر است هالیوود را نتفلیکس بنامیم. در تلویزیون 55PFK6589 فیلیپس به تمامی فیلم ها و سریال های شبکه نتفلیکس به صورت مستقیم دسترسی خواهیم داشت.
 4. Spotify: اسوپتیفای نیز اپلیکیشن یا به صورت علمتی تر پلت فرمی است که امکان دسترسی به تمامی موسیقی ها ضبظ شده دنیا را برای فراهم کرده است. این اپلیکشن روی تلویزیون 6589 به صورت پیش فرض نصب است و ما به دنیایی از موسیقی متصل هستیم.
 5. Online Application: تلویزیون فیلیپس 55 اینچ 6589 به تمامی اپلیشکن های آنلاین به صورت مستقیم دسترسی دارد. بنابراین می توانیم برنامه کاربردی دلخواه خود را نصب کرده و از آن بهره ببریم.
 6. Online Video Stores: در تلویزیون فیلیپس 6589 به تمامی فروشگا های آنلاین ویدیو دسترسی داریم و می توانیم فیلم و سریال مورد علاقه خود را به صورت آنلاین و در هر زمانی که بخواهیم مشاهده نماییم.
 7. Open Internet Browser: تلویزیون 6589 فیلیپس دارای اپلیکیشن مرورگر اینترنت می باشد. بنابراین می توانیم موپوعات مورد نظر خود را براحتی جستجو نماییم بدون آنکه نیزای به لپ تا پو یا گوشی ها هوشمند داشته باشیم.
 8. Youtub را نیز که همه می شناسیم، پلت فرمی برای مشاهده و به اشتارک گذاری ویدیو که در این تلویزیون فیلیپس به صورت مستقیم به آن دسترسی داریم.
 9. Skype: اسکایپ نیز تقریبا برای تمامی ما شناخته شده است. این اپلیکشن به ما امکان برقرای ارتباط ویدیویی را بر بستر اینترنت را می دهد. بنابراین می توانیم با دوستان خود به صورت مستقیم و چهره به چهره ارتباط برقرار کنیم.
 10. Twitter نیز که یکی از شبکه های اجتماعی می باشد که اپلیکشن و امکان دسترسی به آن در این تلویزیون هومشند فیلیپس به صورت پیش فرض فراهم شده است.

دسترسی به فروشگا های آنلاین ویدیو و کلی پلت فرم های دیگر در تلویزیون فیلیپس 6589

شیوه های تعامل هوشمند با تلویزیون هوشمند 6589 فیلیپس

 • SimplySahre: اپلیکشنی فوق العاده برای انتقال محتوای گوشی و تلت هومشند خود به تلویزیون فیلیپس 6589، به لطف این تکنولوژی برایحتی م یتوانید فایل ها و محتوی خود را با تلویزیون 6589 فیلیپس به اشتراک بگذارید.
 • MultiRoom Client And Server: یک شیوه به اشتراک گذاری محتوی پخش شده از یک تلویزیون به چندین تلویزیون که تحت یک شبکه به وسیله Wifi به همدیگر وصل هستند. به لطف این تکنولوژی دیگر نیاز به کابل کشی های گران قیمت و روش های سنتی برای پشخ یک برنامه به صورت همزان روی چند تلویزیون نیست. یکی از تلویزیون ها به عنوان سرور انتخاب شده و فیلمی را پخش می کند. براحتی می توان چندین تلویزیون دیگر را بر بستر Wifi به آن وصل کرد تا همان محتوا را نمایش دهند.

Multiroom Client and server در تلویزیون هوشمند 6589 فیلیپس

 • Cloud TV App & Cloud Explorer: آیا دوست دارید که به صورت رایگان به صد ها فیلم و برنامه تلویزیونی به دلخواه خود دسترسی داشته باشید. اگرچه وب سایت ها و برنامه های زیادی برای دانلود و مشاهده فیلم ها و سریال ها وجود دارد، اما cloud tv یک شیوه بسیار جالب برای دسترسی به تمامی فیلم  و سریال های دنیا می باشد. در این تلویزیون هوشمند فیلیپس دسترسی به این Cloud TV به صورت پیش فرض در نظر گفته شده است.
 • Pause TV: فرض کنید در حال تماشای فیلمی از یکی از شبکه های تلویزیونی هستید و ناگهان کاری برایتان پیش می آید که ممکن است 10 دقیقه طول بکشد. به لطف تکنولوژی Paus TV می توانید برنامه در حال پخش را نگه دارید و هر زمانی که برگشتید، ادامه آن را مشاهده نمایید. این تکنولوژی ادامه برنامه در حال پخش را ضبط کرده و هنگامیکه برگردید از همان جا برایتان به نمایش می گذارد.
 • USB Recording که همانطور که از نامش پیداست برای ضبط برنامه های تلویزیونی روی فلش یو اس بی می باشد.
 • Automatic Detection Of Philips Devices: تلویزیون فیلیپس 6589 قادر به تشخیص دستگاه هایی فیلیپسی که به این تلویزیون می شوند، می باشد. برای مثال با وصل یک دی وی دی پلیر فیلیپس، بدون نیاز به کار خاصی آن را تشخیص داده و مقدمات اتصال اتوماتیک آن را فراهم میکند. در واقع تمامی دستگاه های فیلیپس به صورت اتوماتیک به این تلویزیون فیلیپپس متصل شده و شناخته می شوند.
 • Device Connection Wizard: در واقع ویزارد ها به برنامه های واسطی گفته می شود که کاری را برای ما آسان می کند. ویزارد ارتباط دستگاه و ابزار نیز، برنامه یا نرم افزاری است که کار اتصال و برقرای ارتباط دیگر دستگاه ها به این تلویزیون را برای ما آسان میکند.
 • Network Setup Wizard:  این ویزارد نیز امکان نصب و تنظیم شبکه را برای ما به آسانی فراهم می کند.
 • Setting Assistant Wizard: این ویزارد نیز که همیار تنظیمات تلویزیون می باشد به شکلی تنظیم تلویزیون را برای ما بسیار آسان می گرداند.
 • Automatic Firmware Upgrade Wizard: مفهوم ویزارد را که بحث کردیم. اما فیرم ویر چیست؟ فیرم ویر یا میان افزار یا سفت افزار ها، در  واقه پل ارتباطی سخت افزار و نرم افزار می باشد. اگر امکان آپدیت و بروز رسانی فیرم ویر ها وجود داشته باشد، در واقع  مثل این است که خود تلویزیون را بروز رسانی کرده باشیم. در تلویزیون فیلیپس 6589  چندین روش برای بروز رسانی میان افزار وجود دارد. یکی از این روش ها، ویزاردی است که خود فیلیپس در نظر گرفته و امکان آپدیت میان افزار را براحتی برای ما فراهم میکند.
 • Firmware Upgradeable via USB: می توانید از وب سایت رسمی فیلیپ سفت افزار مربوط به تلویزیون 6589 را دانلود کرد و آن را در یک فلش یو اس بی قرار دهید. این تلویزیون فیلیپس امکان آپدیت میان افزار را از طریق یو سا بی فراهم کرده است.
 • Online Firmware Upgrade: تلوزیون 55 اینچ فیلیپس 6589 امکان دسترسی به اینترنت را از طریق Wifi و  اترنت فراهم کرد هاست. به همین دلیل می توان حتی به صورت آنلاین نیز این میان افزار را آپدیت نمود.
 • MyRemote App: شامل برنامه هایی می شود که به وسیله آنها می توان تلویزیون را به شیوه های مختلف کنترل نمود که در زیر به بررسی آنها خواهیم پرداخت:
 1. Control: می توان تلویزیون را به صورت کامل به وسیله گوشی همراه هوشمند خود کنترل نمایید.
 2. SimplyShare: می توانید برنامه ها و فایل های خود را براحتی با تلویزیون به اشتراک بگذارید.
 3. TV Guide: از طریق MyRemote App این امکان فراهم شده است تا زمانبدنی پخش برنامه های تلویزیونی را در دست داشته باشید.ژ
 4. Wifi Smart Screen: که این امکان را فراهم می کند تا برنامه در حال پخش به گوشی یا تبلت شما منتقل شده و هم زمان در آن نیز پخش شود.

MyRemote App در تلویزیون فیلیپس 55 اینچ 6589

 • قابلیت تنظیم اندازه صفحه در تلویزیون فیلیپس 6589 به چند روش امکان پذیر است:
 1. Basic Screen Fill: این حالت پایه است که در آن، تصویر کل صفحه را در بر می گیرد.
 2. Screen fit: اگر به هر دلیلی، اندازه تصویر از اندازه صفحه کوچکتر و یا بزرگتر باشد به وسیله این تکنولوژی می توان آن را هم اندازه صفحه نمود و در واقع به صفحه ست کرد.
 3. Advanced Scroll: اسکرول پیشرفته که در واقع همان شیفت صفحه به سمت چپ، راست، بالا و یا پایین است.
 4. Magnification: که همان زووم یا بزرگنمایی تصویر می باشد.
 5. Stretch: که کشیدن تصویر می باشد.

شرح مختصری در مورد صدا در این تلویزیون 55 اینچ فیلیپس

هر سیستم AV یا همان صوتی و تصویری، پر واضح است که دارای بخشی به نام صدا می باشد که اگر اهیمت آن از تصویر بیشتر نباشد، کمتر نخواهد بود. این تلویزیون فیلیپس 6589 به سیستم های صوتی بسیار پیشرفته برای شنیدن صدایی کاملا حرفه ای، تجهیز شده است که در زیر آ«ها را نام خواهیم برد:

 • ان تلویزیون فیلیپس مجهز دو عدد بلندگومی باشد که توان هر کدام 11 وات است پس در مجموع توان کلی صدا در این تلویزیون 22 وات می باشد.
 • Smart Stereo: امکان پخش صدا به صورت استریو را به صورت کاملا هوشمند فراهم می سازد.
 • Ambi wOOx: این ویژگی تلویزیون فیلیپس 6589 قابل تحسین است چرا که wOOx از تکنولوژی های انحصاری شرکت فیلیپس می باشد که به شدت روی افزایش کیفیت صدای های باس کمتر از 200 هرتز تاثیر گذار است. در واقع wOOx برای رادیاتور های پسیو طراحی شده است که با بهینه سازی صدا در این رادیاتور ها کیفیتی بی نشیر را فراهم میکند به نحوی که صدا های کمتر از 200 هرتز نیز با کمیفیت بسیار زیادی پخش خواهند شد.
 • Natural Sound: همانطور که ما علمی به نام پردازش تصویر داریم، علمی نیز به نام پردازش صوت وجود دارد. در تلویزیون فیلیپس 6589 از علم پردازش صوت استفاده شده است تا صدایی کاملا طبیعی و بدون نویز را گوش دهیم.
 • Incredible Surrond که یک صدای احاطه کننده یا به نوعی دیجیتال را به کمک سیستم های صوتی فراهم می کند.
 • Clear Sound که نویز صدا را به کلی میگیرد.
 • Automatic Volume Stabilizer: که صدا را بمتناسب با ویژگی های آن، به صورت اتوماتیک تنظیم و پایدار می گرداند.

درگاه های ارتباطی تلویزیون 55PFK6589

 • این تلویزیون فیلیپس مجهز به چهار پورت HDMI می باشد که قابلیت انتقال تصاویر و ویدیو های 3 بعدی را نیز دارد.
 • دارای یک رابط کامپوننت 5 پرته از نوع YPbPr می باشد.
 • دارای یک پورت از نوع SCART است.
 • دو عدد پورت USB دارد.
 • مجهز به وای فای دو بانده می باشد.
 • دارای پورت ورودی صدای DVI می باشد.
 • دارای ورودی اتصال به آنتن ICE75 است.
 • مجهز به Common Interface Plus می باشد.
 • پورت Ethernet RJ-45 برای اتصال از طریق کابل به شبکه فراهم شده است.
 • پورت خروجی صدای دیجیتال
 • ورودی صدای چپ و راست.
 • خروجی هدفون

تیونر و گیرنده دیجیتال

به وسیله گیرنده های دیجیتال می توان، شبکه های استانی را به صورت دیجیتال دریفات نمود. در حالت عادی نمی توانبه وسیله آنتن عادی شبکه های دیجیتالی استانی را مشاهده کرد و باید یک گیردنده دیجیتال تهیه نمود. اما تلویزیون 55PFK6589 مجهز به DVB/T می باشد که امکان دریافت تمامی کانال های دیجیتال استنی را تنها با استفاده از آنتن پشت بام فراهم میکند.

 • این تلویزیون فیلیپس 55 اینچ، مجهز به DVB-T / C / S / S2 می باشد.
 • فایل های MPEG2 و MPEG4 را پتشیبانی می کند.
 • از فرمت های پخش PAL، SECAM و NTSC پشتیبانی می کند.

فرمت های ویدیوی، صوتی، تصویری و زیرنویس قابل پشتیبانی

 • فرمت های های ویدیویی قابل پشتیبانی: AVI، MKV، H264،  MPEG-4،MPEG-1، MPEG-2، WMV9، VC1، VP9 و نهایتا HEVC یا همان H.265
 • فرمت های زیرنویس قابل پشتبانی:  ASS SSA SRT SUB TXT SMI
 • فرمت های صوتی قابل پشتیبانی: AAC MP3 WAV WMA WMA-PRO
 • فرمتی های تصویری قابل پشتیبانی: JPEG BMP GIF PNG

با تشکر از همراهی شما.

مشخصات کلی

ابعاد تلویزیون بدون پایه : 1231x715x280 میلی متر
وزن تلویزیون بدون پایه : 17.4 کیلوگرم
ایعاد تلویزیون با پایه : 1231x775x280 میلی متر
وزن تلویزیون با پایه : 18.9 کیلوگرم

پردازنده

پردازنده مرکزی : دو هسته ای

حافظه

پشتیبانی از کارت حافظه خارجی :

صفحه نمایش

فناوری صفحه نمایش : Slim LED
اندازه صفحه نمایش : 55 اینچ
رزولوشن صفحه نمایش : 1920x1080p
محافظ صفحه نمایش :
سایر ویژگی های صفحه نمایش : Micro Dimming Pro, Pixel precise HD, Digital Natural Motion, 400 Hz Perfect Motion Rate

تکنولوژی های ارتباطی

درگاه USB :
تعداد درگاه USB : 2 عدد
درگاه HDMI :
تعداد درگاه HDMI : 4 عدد
کامپوزیت :
تعداد رابط کامپوننت : 1 عدد
اتصال بی سیم :
خروجی هدفون :
پورت شبکه :
سایر توضیحات درگاه ارتباطی : پورت SCART، خروجی صدای دیجیتال، ورودی صدا، ورودی آنتن

صدا

تعداد بلندگو : 2 عدد
توان هر بلندگو : 11 وات
توان خروجی کلی صدا : 22 وات
سیستم های صوتی : Incredible Surround, Clear sound, Automatic Volume Stabilizer Bass Developmen, Smart Voice

امکانات نرم افزاری

قابلیت های نرم افزاری : Catch-up TV, Netflix, Spotify, Online applications, Online Video stores, Open Internet Browser, YouTube, Social TV, Skype, twitter

تصویر

عینک سه یعدی :
کیفیت تصویر : Full HD
قابلیت ارتقا :
3D :
نسبت تصویر : 16:9 و 4:3
تبدیل 2D به 3D :
تبدیل 3D به 2D :

امکانات نرم افزاری و سخت افزاری

بازی :
Skype :
قفل کودک :
گیرنده دیجیتال :
تیونر :
فرمت های ویدیویی قابل پشتیبانی : Scopes: AVI, MKV, H264 / MPEG-4, AVC, MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, WMV9 / VC1
فرمت های صوتی قابل پشتیبانی : AAC, AMR, as LPCM, M4A, MP3, MPEG1 L1 / 2, WMA (v2 to v9.2)
فرمت های تصویری قابل پشتیبانی : JPEG, BMP, GIF, JPS, PNG, PNS

ریموت کنترل

ریموت کنترل :
نوع کنترل : معمولی
جنس بدنه کنترل : پلاستیک فشرده

مشخصات فنی

نوع درگاه خروجی : HDMI، USB، خروجی صدای دیجیتال، پورت شبکه، ورودی صدا، ورودی آنتن، ورودی کامپوننت، خروجی هدفون، پورت SCART، و رابط Common Interface
تعداد درگاه خروجی : 15 عدد

سایر مشخصات محصول

سایز صفحه : 55 اینچ
تکنولوژی صفحه : LED
نوع خروجی صدای دیجیتال : Smart Stereo, Ambi wOOx, Natural Sound
سیستم های تصویری : NTSC, PAL, SECAM
فرمت های زیرنویس قابل پشتیبانی : aas, smi, SRT, SS to, SUB, TXT
قابلیت Ambilight :
ورژن Ambilight : 2Sided
ویژگی های Ambilight : Binary Appearance Fixed Color, Dynamic, connected to light sensor, Rest mode, sunset, Adapt to wall color,3D
مــزایا
مــعایب