محصولات کارچر

کارچر

شرکت کارچر در سال 1935 توسط آلفرد کارچر تأسیس و فعالیت خود را با تولید انواع هیترها، بخاری کابین هواپیما، کوره سختکاری آلیاژها در شهر وینندن آلمان آغاز نمود. این کمپـانی اولیــن واترجت فشار قوی (کارواش) آب گرم را در سال 1950 به اروپا معرفی کرد و در سـال 1964 با ادامـه فعالیت توسـط خانواده کارچر، اولیـن کارخانه خارج از آلمان را در فرانسه تأسیس نمودند.

از سال 1974 فعالیت اصلی کارچر یعنی تولید انواع واترجت های فشار قوی شدت بیشتری به خود گرفت و در کنار آن شروع به تولید و گسترش بخش های تولیدی دیگر مانند انواع جاروها نمودند چنانکه امروزه تولیدات این شرکت رنج گسترده ای از محصولات را شامل می شود: انواع واترجت های فشار قوی خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی، تکفاز، سه فاز، بنزینی، دیزلی، آب گرم و سرد، انواع کف شوی های صنعتی، سیستم تصفیه آب خانگی و صنعتی، انواع جاروب های خیابانی و انواع کارواش های مکانیزه و … در زمره محصولات این شرکت می باشند.

افتخارات بین المللی شرکت کارچر


شرکت کارچــر آلمــان با دریـــافت بیش از 100 جایـــزه  از 35 موسســـه بیـــن المللی به پــرافتخارترین برند این صنـعت در دنیا تبــدیل شده اســت. ایـن شرکــت جدیدترین جـایزه خود را به دلیل معرفـی و تولیــد نسل جدیدی از موکت شــوی های صنعتــی در نمایشــگاه اینتــرکلین آمستــردام در سال 2016 دریافت نموده است.


جایگاه ممتاز در صنعت کشور آلمان


کارچر با تمامی افتخارات خود همواره جایگاه ممتازی در میان صد برند برتر آلمانی داشته است و در آخرین رنکینگ سال 2015 در مکان شصت و دومین برند ارزشمند کشور آلمان قرار گرفته است.


فعالیت های فرهنگی


کارچر همواره به مسئولیت های فرهنگی به عهده گرفته خود متعهد است ، از آن جمله مشارکت فعال باموسسات حفظ محیط زیست برای نگهداری و حفظ منابـع آب در محیط زیست، نظافت حرفه ای بیش از 80 مکان تاریخی و فرهنگی در بیش از 20 کشور دنیا ، فعالیت چشمگیر در امداد رسانی و رسانـدن آب شـرب بـه وسیـله دستگاه های تصفیه آب ساخت کارچر به آسیب دیدگان در بلایای طبیعی نظیر سیل و سونامی می باشد.


این شرکت در طراحی محصولات خود همواره با در نظر گرفتن مصرف انرژی به عنوان گزاره ای مهم سعی در تولید محصولات با توان بالا در عین حال حداقل مصرف انرژی دارد.


محبوبیت کارچر


محبوبیت برند کارچر در میان مردم جهان به خصوص قاره اروپا به حدی است که کلمه کارچر مترادف فعل نظافت کردن وارد مکالمات روزمره مردم شده است و 7 دیکشنری معتبر دنیا کلمه کارچر را مترادف فعل نظافت کردن معرفی نموده اند.


توان تولید ، کیفیت و تنوع محصولات


کارچر آلمان با دارا بودن 21 کارخانه در 18 کشور دنیا ( آلمان، ایتالیا، فرانسه، برزیــل، آمریــکا، لهستـان، چک، چین، ترکیه، اسلوونی، اسلواکی، رومانی،لیتوانی، لیختن اشتاین و … ) توان تولید بیش از 3000 قلم کالای مختلف را دارا می باشد. این شرکت با بیش از 11000 هزار نفر نیروی کار که بیش از2000 نفـر از آنهـا در بخش تحقیـق و توسعه فعالیـت دارنـد دارای درآمـد خالـص ثبـت شده 2 میلیارد یورو در سـال 2012 میـلادی می باشد.


تنوع سبد کالاهـای عرضه شـده کارچــر در بخش هــای نظافت خانـگی، نیمه صنعتی و صنعتی بسیار زیـاد اسـت و محصولاتـی نظیر انواع واترجت ،اسکرابر، سوییپـر، جاروبرقــی صنعتی، پلـه برقی شـــوی، آیـس بلاست، کارواش اتوماتیک، فـرش و مـوکت شـوی های صنعتی، و بخارشوی صنعتی


مدیریت در شرکت کارچر


شرکت کارچر برای مدیریت بهتر فروش و خدمات پس از فروش خود در مناطق مختلف دنیا اقدام به احداث بیش از 17 دفتر مرکزی در کشورهای هدف نموده است. مدیریت کشورهای منطقـه خاورمیانه از طریق دفتر مستقر در شهر دوبی انجام می گیرد و شرکت کــارن تجـارت نماینـده کارچر آلمان در ایران می باشد.

بیشتر
در صفحه
نمایش 1 - 9 از 21 آیتم
نمایش 1 - 9 از 21 آیتم

کد QR

منو

مقایسه 0