• قابلمه
  قابلمه

  به جرات می توان گفت که یکی از پر کاربردترین وسایل خانه و البته آشپزخانه در تمام دنیا اقبلمه و سرویس های قابلمه می باشد. بنابراین دقت در انتخاب آنها از آنجا که به طور مستقبم با سلامتی ما در ارتباط است، اهمیت ویژهای دارد. در گذشته در ایارن استفاده از قابلمه های مسی بسیار رواج داشت اما امروزه به دلیل گران بودن این نوع از قابلمه ها و همچنین وجود قابلمه های متنوع و گوناگون هم از نظر جنس و هم نظر شکل ظاهری و طرح، قابلمه های مسی کمتر مورد استفاده واقع می شوند. فاکتورهایی که در انتخاب قابلمه حائز اهمیت هستند بیشتر جنس قابلمه، جنس رویه داخلی آن و اندازه قابلمه می باشد. آف سیتی مرجع بررسی و انتخاب قابلمه و سرویس های آن می باشد.

  تابه، قابلمه، شیرجوش، ماهیتابه و وک در انواع برندهای تفال(tefal)، ساپر(soper)، پدرینی(pedrini)، پیرکس(pyrex)، زرساب(zarsab)، تی وی اس(tvs)، فیدل(fedele)، هاس جوهر(hascevher)، کاندید(candid)امیل هنری(emile henry)، استاوب(staub)، مارینکس(marinex)، آلگون(algon)، پاشاباغچه(pasabache)، رویچن(roichen)، هاردستون(hardstone)، بی وی کی(bvk)، فلاسک(fellask)، بی ال اس(bls)، گسترلوکس(gastrolux)، پی اس دی(psd)، بلاومان(blaumann)، برلینگر هاوس(berlinger hous)، کارال(karal)،دبلیو ام بارتلد اند سونز(wm bartleet and sons)،بالرینی(ballarini)

 • سرویس جا ادویه
  سرویس جا ادویه

  بخش جدایی ناپذیر غذا، ادویه ها هستند که نقش مهمی در طعم و بوی غذا ایجاد می کند.به دلیل تنوع بسیار زیاد این ادویه ها، نگه داری و دسته بندی آنها همواره یکی از دغدغه های آشپزخانه بوده است. سرویس های جا ادویه مختلف این کار را بسیار آسان کرده و به طروفی بسیار پر کاربرد در خانه مبدل شده اند. در این میان تعداد پارچه های این سرویس های جا ادویه، شکل و طرح آنها و همچنی جنس آنها بسیار حائز اهمیت می باشد که فروشگاه بزرگ آف سیتی به صورت تخصصی به بررسی آنها می پردازد.

  انواع سرویس های جا ادویه از برندهای معروف و معتبر ایرانی و خارجی شامل دلمونتی Delmonti،  برابانتيا Brabantia، پدريني Pedrini، پيرکس Pyrex، زيبا سازان Zibasazan، سيلويا Silvia، امبوم  Bambum، دبلیو ام بارتلیت اند سانز WM Bartleet And Sons، دایسن Daisen

در صفحه
نمایش 1 - 9 از 25 آیتم
نمایش 1 - 9 از 25 آیتم

کد QR

منو

مقایسه 0