محصولات مورفی ریچاردز

مورفی ریچاردز صرفا نام یک برند نیست بلکه می توان از آن به عنوان یک شخصیت حقوقی مخترع نام برد که وسایل گوناگون بسیاری را تا کنون طراحی، تولید و روانه بازار کرده است. در و اقع مانفیتس اصلی شرکت مورفی ریجاردز نه بر پایه تقلید، بلکه در راستای طراحی و تولید لوازم زندگی جدید می باشد که نیاز های روزمره ما را تامین نماید. این شرکت انگلیسی هم اکنون توسط گروه صنعتی Glen Dimplex مدیریت می شود. در زیر به بررسی بیشتر این برند مشهور انگلیسی خواهیم پرداخت.

دانل مورفی و چارلز ریچاردز در سال 1935 شرکت مورفی ریچاردز را که برگرفته از نام خانوادگی آنهاست، تاسیس کردند. مورفی ریچاردز به عنوان مخترع اتوی ترموستات دار، در سال  1937اولین اتوی ترموستات دار جهان را طراحی، تولید و روانه بازار کردند.


اما جنگ همیشه دامنگیر پیشرفت است و شرکت انگلیسی MorphyRichards نیز از تبعات جنگ مصون نماند و در جنگ جهانی دوم برای مدتز مان زیادی تعطیل شد. در سال 1945 شرکت مورفی ریچاردز دوباره فعالیت را از سر گرفت و در همان سال اولین اتوی بخار جهان را اختراع و روانه بازار نمودند به همین دلیل بود که تا سال 1975 نبض فروش اتو در سراسر جهارن را در دست داشتند.


در سال 1960 با دو شرکت آسترا یا همان Astra و هات پوینت یا همان Hot Point به تدریج ادغام شد و در سال 1985 نیز توسط گروه صنعیت Glen Dimplex خریداری شد. این گروه صنعتی در سراسر جهان دارای کارخانه های بسیاری می باشند.


شرکت مورفی ریچاردز نه تنها مخنرع اتوی ترموستات دار و اتوی بخار می باشد بلکه اولین سشوار، تستر و کتری برقی را نیز اختراع نمودند.


با تشکر از همراهی شما.

بیشتر
نمایش 1 - 6 از 6 آیتم
نمایش 1 - 6 از 6 آیتم

کد QR

منو

مقایسه 0