کارواش بوش مدل AQT 33-11
  • کارواش بوش مدل AQT 33-11
  • کارواش بوش مدل AQT 33-11
  • کارواش بوش مدل AQT 33-11

کارواش بوش مدل AQT 33-11

1,350,000 تومان

در انبار موجود نیست

Bosch AQT 33-11 Carwash

  • کشور سازنده: آلمان
  • قدرت: 1300 وات
  • میزان فشار: 110 بار
  • میزان دبی: 330 لیتر در ساعت
  • طول شلنگ: 3 متر
  • طول سیم: 5 متر

معرفی اجمالی کارواش بوش مدل AQT 33-11

اگرچه شرکت بوش را بیشتر با لوازم خانگی آشپزخانه و جاروبرقی های بی نظیرش می شناسیم، اما کارواش های خانگی بی نظیری را طراحی و تولید کرده است که از جمله آنها میتوان به کاروشا خانگی aqt 33-11 اشاره نمود. فشار بار 110 بار به همراه دبی 330 لیتری در ساعت به واسطه موتور قدرتمند 1300 واتی، نشان از یک کارواش خانگی قدرتمند دارد. به همراه این کارواش یک نازل ثابت jet-fan و همچنین یک نازل مخصوص مواد شوینده است. بنابراین در حالت عادی و بدون استفاده از نازل های دیگر، این واترجت خانگی برای شستشوی حیاط، استخر، نما، موتور و دوچرخه بسیار مناسب می باشد. اما برای شستشوی ماشین و اتوموبیل زیاد مناسب نخواهد بود چرا که فشار بسیار زیاد آب، ممکن است به رنگ فابریک اتوموبیل صدمه بزند. البته به لطف سری های متفاوت موسوم به Quick Connect SDS، براحتی می توان سری کارتکی را به آن وصل نمود و برای شستشوی انواع اتوموبیل، حتی اتوموبیل هایی با لایه های زیرین بتونه شده، به کار برد.سیم برق 5 متری به همراه شلنگ آب 3 متری، شعاع عملکردی در حدود 8 متر را نتیجه می دهد که همراه با وزن کم کارواش، می توان آن را براحتی حمل و استفاده نمود.

معرفی کامل کارواش بوش مدل AQT 33-11

واترجت، کارواش، آب پاش فشار قوی، همگی نام هایی هستند برای دستگاهی که آب را با فشار بسیار زیادی بیرون می دهند. واترجت یا کارواش بوش مدل aqt 33-11 یکی دیگر از کارواش های شرکت بوش است که ویژگی های حائز اهمیتی دارد که در زیر به آنها خواهیم پرداخت.

سیستم توقف اتوماتیک

شایان ذکر است که هدف اصلی کارواش های خانگی، کاهش مصرف آب، هنگام شستشوی حیاط، استخر، نمای خانه و هر وسیله و محیط دیگری می باشد. از آنجا که این هدف با مصرف انرژی برق همراه است، بنابراین باید مصرف انرژی الکتریکی را کنترل کرده و در این مورد چاره ای اندیشید. کارواش خانگی بوش aqt 33-11 قابلیت توقف اتوماتیک را هنگامیکه دستگاه کار نمی کند، دارد. به لطف این سیستم، انرژی الکتریکی تنها زمانی به موتور خواهد رسید، که دستگاه کار کند.

کارواش خانگی بوش فروشگاه بزرگ آف سیتی

اتصالات SDS سریع

به همراه واترجت aqt 33-11 یک نازل ساده jet-fan و یک سری مواد شوینده وجود دارد. به وسیله سری ساده جت-فن می توان حیاط، استخر، پارکینگ، نمای ساختمان و دوچرخه را نیز تمیز کرد، اما برای اتوموبیل ها و وسایلی که رنگ قابریک دازند و یا دارای لایه زیرین بتونه هستند، باید از سری کارتکی استفاده نمود. بنابراین در حالت عادی نمی توان از این واترجت به عنوان کارواش استفاده نمود، اما به لطف کانکتور های نوع SDS که به سری های با اتصال سریع نیز معروف هستند، به راحتی م یتوان سری کارتکی را تهیه کرده و برای این دستگاه استفاده کرد.

کارواش خانگی بوش فروشگاه بزرگ آف سیتی

وزن کم، جا به جایی سریع، جایگاه جمع آوری سیم، شلنگ و لوازم جانبی

وزن دستگاه در حدود 3.8 کیلوگرم است، طول شلنگ آب جدود 3 متر و طول سیم برق آن 5 متر است. بنابراین در کل حمل دستگاه بسیار راحت و شعاع عملکردی در حدود 8 متر دارد. روی دستگاه نیز محفظه جمع آوری شلنگ و سیم برق و همچنین اکسسوری های آن وجود دارد که نگه داری آن را بسیار آسان کرده است.

کارواش خانگی بوش فروشگاه بزرگ آف سیتی

کارواش خانگی بوش فروشگاه بزرگ آف سیتی

مشخصات کلی

کشور سازنده : آلمان
وزن : 3.8 کیلوگرم
جنس بدنه : پلاسنیک ABS

مشخصات فنی

قدرت : 1300 وات
نوع موتور : سری

سایر مشخصات محصول

اقلام همراه : سری ساده jet-fan
سایر مشخصات : مجهز به سیستم اتصالات سریع SDS، مجهز به پمپ 3 سیلندر،
مــزایا
مــعایب