ارزان شد!
کارواش کارچر مدل K4
 • کارواش کارچر مدل K4
 • کارواش کارچر مدل K4
 • کارواش کارچر مدل K4
 • کارواش کارچر مدل K4

کارواش خانگی کارچر مدل K4

1,359,000 تومان

1,155,150 تومان

ارسال رایگان به تمام نقاط کشور

کارواش خانگی کارچر مدل K4

Karcher K4 Carwash

 • کشور سازنده: آلمان
 • قدرت: 1800 وات
 • فشار آب خروجی: 130 بار
 • حداکثر دبی آب: 420 لیتر در ساعت

کارواش کارچر مدل K4

نام های بسیاری برای دستگاهی که امروزه ما آن را با نام کارواش می شناسیم وجود دارد. واترجت، آب پاش فشار قوی و یا کارواش کارچر مدل k4 دستگاهی قدرتمند است که اگرچه آن را ایده آل برای مصرف خانگی می دانند، اما قطعا می توان آن را یک دستگاه نیمه صنعتی دانست که حتی برای شرکت هایی که دارای اتومبیل های فراوان هستند، نیز استفاده شود. در زیر به بررسی این کاروشا و جزئیات آن خواهیم پرداخت:

 1. قدرت فشار آب خروجی، حداکثر تا 130 بار می باشد. البته در این مدل می توان قدرت فشار آب را کنترل نمود که کاربردهای بسیار فروانی دارد. برای مثال هنگام شستشوی اتوموبیل ای بتونه کاری شده و یا هر نوع سطوح حساس دیگری می توان فشار آب خروجی را تنظیم نمود. علاوه بر این هنگام استفاده از مواد شوینده نیز می توان این فشار را روی حداقل گذاشت تا مواد شوینده تاثیر خود را برای تمیزی بهتر روی سطح، بگذارند.
 2. اگر چه وزن دستگاه زیاد است و حدود 11.8 کیلوگرم است اما توجه به چند نکته الزامیست: اول اینکه طول شلنگ فشار قوی دستگاه حدود 6 متر است که شعاع عملیاتی نسبتا خوبی را به دستگاه می دهد. دوم اینکه دستگاه مجهز به چرخ هایی است که حمل ونقل آن را بسیار راحت تر می کند. سوم اینکه دبی خروجی آن حدود 7 لیتر در دقیقه است و یمتواند ب مدت 80 دقیقه به طور مداوم کار کند که براحتی فضای 50 متری را می توان در عرض 1 ساعت کاملا با آن تمیز نمود.
 3. مواد شوینده: به دو روش م یتوان از مواد شوینده در هنگام استفاده از کارچر مدل k4 استفاده نمود. اول اینکه پشت دستگاه یک شلنگ تعبیه شده است که می توان آن را در داخل ظرف مواد شوینده ای که به میزان تعیین شده رقیق شده است، قرار داد. پمپ تعبیه شده در دستگاه، این مواد شوینده را خواهد مکید و از شلنگ خروجی روی سطح مورد نظر خواهد پاشید. علاوه بر این می توان مواد شوینده را در مخزن تعبیه شده در پایین دستگاه قرار داد. اما در کل استفاده زیاد از این سیستم جهت افزایش طول عمر آن، پیشنهاد نمی شود و بهتر است در صورت نیاز از آن استفاده نمود.
 4. در بالا به عملکرد مداوم 80 دقیقه ای اشاره شد. این عملکرد به لطف سیستم خنک کننده موتور امکان پذیر است که در این مدل تعبیه شده است. موتور 1800 واتی قدرتمند،آب را با فشار 130 بار خارج می کند و پیوسته با سیستم مورد نظر، توسط آب، خنک می شود.
 5. نازل ها: نازل جرم زدا با فرم سوزنی برای سطوحی مانند نما ، جلبک ، شیروانی ، آلودگی و جلبک کف سنگ ، دیوار و کف استخر ( با فاصله حداقل 60 سانتی متر ) دیوار نما سنگ با بتن اضافه خشک شده بر روی سطوح ، ادوات کشاورزی فلزی و چوبی ، ادوات ساختمان سازی چوبی و فلزی و مشابهات و همچنین نازل کارتکی یا کارواشی برای سطوحی مانند بدنه ماشین به همراه این دستگاه عرضه می شود.
 6. ناگفته نماند که به قطعیت می توان گفت که کرشر، کارچر، کرچر، کارشر و یا هر تلفظی که برای karcher وجود دارد، قوی ترین شرکت تهیه وسایل و تجهیزات مربوط به نظافت و پاکیزگی در کل دنیا می باشد.

با تشکر از همراهی شما.

مشخصات کلی

کشور سازنده : آلمان
وزن : 11.3 کیلوگرم
جنس بدنه : پلاستیک فشرده
ابعاد : 31 × 39 × 58 سانتي متر

مشخصات فنی

قدرت : 1800 وات

سایر مشخصات محصول

اقلام همراه : نازل شستشوی دیوار Dirt Blaster، نازل شستشوی کارتکی، تفنگ آب پاش با قفل - فیلتر ورودی آب
سایر مشخصات : مجهز به فیلتر آب جهت مراقبت از موتور دستگاه در مقابل کثیفی و رسوب، مکان جمع آوری سیم، مجهز به سیستم مکنده شوینده از طریق لوله‌ پشت دستگاه، عملکرد 80 دقیقه به صورت مداوم، دارای استاندارد مقاومت در برابر آب IPX5
قدرت فشار آب خروجی : حداکثر 130 بار با قابلیت تنظیم فشار آب
حداکثر دمای آب ورودی : 30 درجه سانتی گراد
حداکثر دبی آب : 420 لیتر در ساعت / 7 لیتر در دقیقه
طول شلنگ : 6 متر
مخزن مواد شوینده :
حداکثر فشار آب ورودی : 6 بار
مــزایا
مــعایب