ست چاقوی دلمونتی مدل Dl 1510

ست چاقوی دلمونتی مدل DL 1510

160,000 تومان

در انبار موجود نیست

Delmonti DL 1510 Kitchen Knife Set

  • کشور سازنده: چین تحت لیسانس ایتالیا
  • تعداد پارچه: 8
  • تیغه ضد باکتری: دارد
  • دسته ارگونومیک: دارد
  • دسته ضد لغزش: دارد

معرفی اجمالی ست چاقوی دلمونتی مدل DL 1510

 ست چاقوی دلمونتی مدل Dl 1510 جزو ضروری‌ترین ابزارهای آشپزخانه به شمار می‌رود که تمامی نیازهای یک آشپز را برآورده می‌کند. این سرویس شامل یک ساطور برای خرد کردن انواع مواد غذایی، یک چاقو با تیغه‌ی اره‌ای برای برش نان جهت جلوگیری از خرد و له شدن آن، یک قیچی و دو چاقوی همه کاره آشپزخانه است.

ساختار دسته‌های چاقو از لحاظ ارگونومیکی بسیار مطلوب بوده به گونه‌ای که در هنگام استفاده دست را اذیت نمی‌کند و کار کردن با آن بسیار راحت است.

اخیرا در تیغه های بسیاری از ابزار های آشپزخانه که به طور مستقیم با ماده غذایی در ارتباط اند، از تکنولوژی ضد باکتری استفاده می کنند. دلمونتی نیز از قافله عقب نمانده و تیغه های این ست چاقور را به ویژگی ضد باکتری تجهیز کرده است. البته این بدان معنا نیست که تمامی میکروب ها و باکتری ها موجود را از بین خواهد برد، بلکه ابعضی از میکروب ها و باکتری های شناخته شده که ممکن است در مواد غذایی وجود داشته باشند را از بین خواهد برد.

ست چاقوی دلمونتی مدل Dl 1510 در یک پایه‌ پلاستیکی مقاوم که قابلیت چرخشی دارد، نگه داری می شوند که نگه داری و انتخاب چاقو ها را بسیار راحت کرده است و جلوه زیباتری را به آشپزخانه می‌دهد. این ست چاقو شامل یک تیغه تیز کننده است که می‌توان سایر چاقوها درصورت لزوم در خانه تیز کرد. ست چاقوی دلمونتی مدل Dl 1510 با تنوع رنگ دکوراسیون آشپزخانه را نما خواهد داد.

با تشکر از همراهی شما.

مشخصات کلی

کشور سازنده : چین تحت لیسانس ایتالیا
وزن : --
تعداد پارچه : 8 پارچه
جنس تیغه : تیغه استیل حاوی وانادیوم
جنس دسته : استیل
نوع پایه : پایه ایستاده چرخشی

مشخصات فنی

قابلیت شستشو در ماشین ظرفشویی :
دسته ضد لغزش :
دسته ارگونومیک :
تیغه ضد باکتری :

سایر مشخصات محصول

اقلام همراه : --
سایر مشخصات : شامل چاقوی ساطوری، چاقوی سرآشپز، چاقوی نان، چاقوی همه کاره، تیز کن، قیچی، پایه‌ی ایستاده چرخشی استیل و شیشه، یک تکه بودن تیغه و دسته جهت افزایش دوام و کابرد آسان چاقو
مــزایا
مــعایب