ارزان شد!
ماشین آشپزخانه فکر مدل Food Master

ماشین آشپزخانه فکر مدل Food Master

3,520,000 تومان

2,640,000 تومان

ارسال رایگان به تمام نقاط کشور

Fakir Food Master Kitchen Machine

 • کشور سازنده: چین تحت لیسانس آلمان
 • قدرت: 800 وات
 • قابلیت کنترل در 8 سطح
 • قابلیت چرخ گوشت و همزن
 • ظرفیت همزن: 4.5 میلی متر
 • مجهز به دو دیسک در اندازه های متفاوت
 • قابلیت سوسیس ساز

معرفی اجمالی ماشین آشپزخانه فکر مدل Food Master

Food Master یک ماشین آشپزخانه است به این معنی که چندین کار را با هم انجام می دهد. تا کنون ماشین های آشپزخانه بسیاری توسط شرکت های معتبر طراحی و ساخته شده است. اما ماشین آشپزخانه Food Master شرکت آلمانی فکر  تنها دو کار متفاوت اانجام می دهد. این ماشین آشپزخانه هم همزن می باشد و هم چرخ گوشت به شمار می رود. در زیر به بررسی ویژگی های این ماشین آشپزخانه خواهیم پرداخت:

 1. قدرت یا توان مصرفی این ماشین آشپزخانه فکر، 800 وات می باشد. این توان مصرفی هم برای همزن و هم برای چرخ گوشت بسیار مناسب می باشد.
 2. سرعت چرخش موتو د حالت همزن، در 8 حالت مختلف قابل تنظیم است. بنابراین می توان سرعت همزن را متناسب با نوع ماده غذایی و همچنین غذایی که می خواهیم بپزیم، تنظیم نماییم. همچنین این ماشین آشپزخانه، مجهز به حالت توربو برای قدرت و همچنین سرعت بیشتر به صورت لحظه ای می باشد.
 3. این ماشین آشپزخانه مجهز به پایه های ضد لغزش می باشد. پایه های ضد لغزش، برای ثابت ماندن ماشین آشپزخانه هنگام کار بسیار ضروری می نماید و از خطر لغزیدن به شدت می کاهد.
 4. قسمت همزن این ماشین آشپزخانه دارای 3 عدد سری همزن متفاوت می باشد که از جنس استیل ضد زنگ می باشند که همدر مقابل رطوبت بسیار مقاوم هستند و هم در مقابل ضربه از مقاوامت بالایی برخوردار هستند.
 5. همزن مخروطی که برای خمیر های سبک به کار می رود. همزن های مخروطی برای ترکیب شدن هرچه بیشتر هوا با خمیر به کار می رود و در نهایت خمیری یکدست به دست خواهد آمد.
 6. همزن مخصوص خمیر های تقریبا سنگین و سفت نیز به همراه این ماشین آشپزخانه وجود دارد که برای خمیر های عادی به کار می رود.
 7. همزن مخصوص خمیر زن برای خمیر های خیلی سنگین نیز به همراه این ماشین آشپزخانه وجود دارد. این سری همزن معمولا برای پخت شیرینی هایی با خمیر سفت به کار می رود.
 8. علاوه بر این سری های همزن، می توان از سری های همزن اختیاری دیکر نیز استفاده نمود.
 9. اما قسمت چرخ گوشت این ماشین آَپزخانه نیز دارای ویژگی های بسیار جالبی می باشد. اول اینکه به همراه این چرخ گوشت، دو عدد دیسک با روزنه هایی در اندازه های مختلف وجود دارد. همچنین ابزار مخصوص آماده کردن سوسیس نیز در این ماشین آشپزخانه تعبیه شده است.
 10. کاسه همزن این ماشین آشپزخانه فکر از استیل ضد زنگ می باشد و ظرفیت آن 4.5 لیتر می باشد. در واقع می توان تا 2 کیلوگرم خمیر را در این کاسه، هم زد.
 11. در نهایت بهتر است به این نکته اشاره نماییم، که جنس بدنه بیرونی از پلاستیک فشرده می باشد.

با تشکر از همراهی شما.

مشخصات کلی

کشور سازنده : چین تحت لیسانس آلمان
جنس بدنه : پلاستیک فشرده

مشخصات فنی

قدرت : 800 وات
ظرفیت : 4.5 لیتر
قابلیت شستشوی لوازم جانبی در ماشین ظرفشویی :

سایر مشخصات محصول

سایر مشخصات : چرخ گوشت همراه با دو عدد دیسک با روزنه هایی در اندازه های مختلف، قابلیت سوسیس ساز
مــزایا
مــعایب