مدل سازی هپی فارم کیدزهاوم مدل 131-188

جدید

480,000 تومان

این محصول در انبار موجود نیست

 
بررسی تخصصی

مدل سازی هپی فارم کیدزهاوم مدل 131-188 

Kids Home Happy Farm 188-131 Building Blocks

  • کشور سازنده: چین
  • نوع مدل سازی: ساده
  • رده سنی: 3 سال به بالا
  • تعداد قطعات: 65

مدل سازی هپی فارم کیدزهاوم مدل 131-188 از اسباب بازی های مدل سازی و ساختنی بشمار می رود که برای کودکان رده سنی 3 سال به بالا مناسب است. با توجه به سن کودک قطعات مناسب را در اختیار وی قرار می دهیم هرچه سن کودک کمتر باشد بایستی قطعات محدودتر و اندازه آن بزرگتر باشد. در سن دو سالگی به دلیل اینکه انگشتان و مچ دست کودک مهارت چندانی ندارد این وسایل باید بزرگ باشد تا کودک خسته و مأیوس نشود. ابتدا کودک را با رنگ آنها آشنا می کنیم، مثلاً از او می خواهیم قطعات سفید، قرمز، آبی را جدا کند، قطعات هم شکل را جدا کند و کنار بگذارد و ستونهایی از قطعات هم رنگ یا هم شکل بسازد. طریقه استفاده از هر قطعه را به کودک یاد می دهیم، سپس قطعات بزرگتر مثل در، پنجره، چرخ ماشین، نرده و ... را به وی داده و طرز کار و چگونگی استفاده را به وی می آموزیم، سپس کودک را آزاد می گذاریم به بازی دلخواه خود ادامه دهد. زمانی که کودک مشغول ساختن چیزی است از او سؤالاتی در باره ساخته اش می کنیم، مثلاً کودکی که قطار ساخته است از او می پرسیم انواع قطارها را نام ببرد، قطار با ماشین چه تفاوتی دارد، قطار برای سوخت چه چیزی مصرف می کند و ... در بعضی موارد کودک پیشرفتی را نشان نمی دهد و قطعات را بدون هدف روی هم می گذارد در این حالت می توان به طور غیر مستقیم به وی ایده داد تا جایی که خود قادر به بازی شود.

اهداف و فواید اسباب بازی مدل سازی هپی فارم کیدزهاوم مدل 131-188

سبب رشد و هماهنگی مهارتهای بدنی و ارتباطات فضایی می شود. به هنگام بازی تصورات و تخیلات کودک تحریک می شود. موجب پرورش عضلات ظریف انگشتان و مچ دست می شود. مفاهیمی مانند «جلو»، «عقب»، «زیر»، «روی»، «داخل»، «خارج» می تواند با استفاده از یک تصویر نمایشی و خانه ای ساخته شده به کودکان آموزش داده شود. دستورات ساده ای مانند «عروسک یا سرباز را در جلوی خانه بگذار» یا «آنها را پشت خانه قرار بده» کودک به یادگیری این مفاهیم برانگیخته می شود. پرورش قدرت بیان و داستان سازی: وقتی کودک شروع به ساختن می کند، داستان سازی می کند، لغات جدید یاد می گیرد، جمله سازی می کند و در نتیجه قدرت بیانش پرورش می یابد.

اسباب بازی هپی فارم مدل 131-188

کودک با مدل سازی هپی فارم کیدزهاوم مدل 131-188 چیزی می سازد، آن را مشاهده می کند و هر زمانی که دوست داشت آن را بدون ترس و واهمه خراب می کند، چون کودک در ساختن و خراب کردن آزادی عمل دارد احساس خستگی نمی کند. اشکال هندسی را می تواند با بعضی از این اسباب بازی بسازد و از این طریق پی به مفاهیم هندسی می برد.

 
جزئیات فنی
نوع ساختنی و مدل سازیساده
کشور سازندهچین
وزن--
جنس بدنهپلاستیک
رده سنی3 سال به بالا
تعداد قطعات100
خطر بلعیدندارد
قابلیت حرکتدارد
سایر مشخصات--
اقلام همراه--

28 محصول مشابه یافت شد

مشخصات اصلی

نوع ساختنی و مدل سازی
ساده
کشور سازنده
چین
وزن
--
جنس بدنه
پلاستیک
رده سنی
3 سال به بالا

ویژگی های فنی

تعداد قطعات
100
خطر بلعیدن
قابلیت حرکت

دیگر ویژگی ها

سایر مشخصات
--
اقلام همراه
--

محصولات بازدیدشده

کد QR

منو

مقایسه 0