آسیاب مخلوط کن کنوود مدل BL487

آسیاب مخلوط کن کنوود مدل BL487

410,000 تومان

ارسال رایگان به تمام نقاط کشور

Kenwood BL487 Blender

  • کشور سازنده: چین تحت لیسانس انگلستان
  • قدرت: 600 وات
  • جنس بدنه: پلاستیک
  • ظرفیت مخلوط کن: 2 لیتر
  • جنس ظرف مخلوط کن: پلاستیک
  • دارای آسیاب خرد کردن و آسیاب قهوه

معرفی اجمالی آسیاب مخلوط کن کنوود مدل BL487

مخلوط کن BL487 نیاز ما به آسیاب قهوه، آسیاب مخصوص خرد کرد و البته مخلوط کن را در آشپزخانه در یک مجموعه، تامین خواهد کرد. شرکت کنوود تجربه فراوانی در زمنیه طراحی و تولید غذا ساز ها و مخلوط کن ها دارد و اینبار دستگاهی را طراحی کرده است که تقریبا کامل است.

ظرفیت مخلوط کن که از جنس پلاستیک کالیبره شده بسیار با کیفیت می باشد حدود 2 لیتر است و البته ظرفیت کاری آن تا 1.6 لیتر می باشد. این بدین معنی است که بهتر است هنگام کار بیشتر از 1.6 لیتر، مایعات در آن نریزیم.

به همراه این مخلوط کن دو عدد آسیاب نیز ارائه می شود که دارای تیغه های خطی هستند و بسیار قوی عمل می کنند.

دیگر ویژگی های این آسیاب مخلوط کن کنوود را در همین صفحه به طور کامل توضیح خواهیم دارد.

با ما همراه باشید.

معرفی کامل آسیاب مخلوط کن کنوود مدل BL487

آسیاب با تیغه های سه گانه از جنس استیل ضد زنگ که برای خرد کردن و به اصطلاح پودر کردن مواد غذایی به کار می رود. شیوه قرار گرفتن این تیغه ها به شکلی است که تقریبا هر نوع ماده غذایی سخت را براحتی خر و تبدیل به پودر خواهد کرد.

مخلوط کن BL487 در فروشگاه بزرگ آف سیتی

آسیاب مخصوص قهوه نیز دارای تیغه های خطی دو گانه از جنس استیل ضد زنگ است که مخصوص دانه های قهوه و تبدیل آن به پودر قهوه ساخته شده است. شکل قرار گیری تیغع ها به نحوی است که به خاصیت دانه های قهوه آسیبی نمی رساند و یک پودر قهوه عالی رابرای آماده کردن اسپرسو و یا هر نوع قهوه ای آماده می کند.

مخلوط کن BL487 در فروشگاه بزرگ آف سیتی

مخلوط کن نیز دارا ظرفیت 2 لیتر و البته ظرفیت عملی 1.6 لیتر است. جنس ظرف مخلوط کن از پلاستیک فشرده است و تیغه های آن از جنس استیل ضد زنگ می باشند. تیغه ها چهار پره هستند و قابلیت خرد کردن یخ را دارند.

مخلوط کن BL487 در فروشگاه بزرگ آف سیتی

بحث خرد کردن یخ شد. قابلیت خرد کردن یخ در این مخلوط کن به صورت از پیش تعیین شده، برنامه ریزی شده است. کافیست که دکمه خرد کردن یخ را فشار دهید، تا قدرت و سرعت متناسب و لازم برای خرد کردن یخ تولید شود. این ویژگی به طول عمل دستگاه بسیار کمک خواهد کرد.

مخلوط کن BL487 در فروشگاه بزرگ آف سیتی

بحث سرعت شد. به وسیله ولوم یا پیچ روی بدنه می توان سرعت این مخلوط کن را در 3 سطح تنظیم نمود. همچنین مجهز به عملکرد پالسی می باشد. مخلوط کن BL487 مجهز به سیستم ایمنی اینترلاک یا همان InterLock می باشد که ایمنی استفاده از دستگاه را تامین می کند. این سیستم به این شیوه کار می کند که تا ظرف های مخلوط کن و یا آسیاب به درستی در جای خود قرار نگرفته باشند، دستگاه روشن نخواهد شد. این ویژگی به نوعی طول عمر دتسگاه را نیز تضمین می نماید.

مخلوط کن BL487 در فروشگاه بزرگ آف سیتی

مشخصات کلی

کشور سازنده : چین تحت لیسانس انگلستان
وزن : 2.4 کیلوگرم
جنس بدنه : پلاستیک فشرده
جنس تیغه : استیل ضد زنگ

مشخصات فنی

قدرت : 600 وات
ظرفیت : 2 لیتر
قابلیت شستشو در ماشین ظرفشویی :
محفظه جمع آوری سیم :
تنظیم سرعت : در 3 سطح با عملکرد پالسی

سایر مشخصات محصول

اقلام همراه : دو عدد آسیاب
سایر مشخصات : دارای آُیاب مخصوص خرد کردن و آسیاب مخصوص قهوه، تیغه های آسیاب خطی از جنس استیل ضدز نگ، قابلیت یخ خرد کردن با برنامه از پیش تعیین شده، دارای سیستم ایمنی
مــزایا
مــعایب