مخلوط کن حرفه ای فاکر مدل Powermix
  • مخلوط کن حرفه ای فاکر مدل Powermix
  • مخلوط کن حرفه ای فاکر مدل Powermix

مخلوط کن حرفه ای فکر مدل Powermix

2,650,000 تومان

ارسال رایگان به تمام نقاط کشور

Fakir Powemix Professional Blender

  • کشور سازنده: چین تحت لیسانس آلمان
  • قدرت: 1200 وات
  • ظرفیت: 2 لیتر
  • مجهز به تایمر
  • مجهز به پنل لمسی
  • دارای 6 برنامه
  • دارای عملکرد پالسی
  • قابلیت تنظیم سرعت در 8 سطح

معرفی اجمالی مخلوط کن حرفه ای فکر مدل Powermix

به یقین می توان گفت که شرکت آلمانی فکر یکی از بهترین مخلوط کن های روز دنیا را طراحی کرده است و هر آنچه برای یک مخلوط کن حرفه ای لازم است را در مخلوط کن Powermix تعبیه کرده است. این فقط یک ادعا نیست. در زیر به بررسی ویژگی های این مخلوط کن خواهیم پرداخت و شما همراهان گرامی در این مورد قضاوت فرمایید.

جنس بدنه این مخلوط کن از استیل ضد زنگ فوق العاده با کیفیت طراحی شده است که مقاومت بالایی در مقابل ضربه و البته رطوبت دارد. جنس پارچ این مخلوط کن نیز پلاستیک فشرده فوق العاده محکم و با کیفیت ساخته شده است. هدف از به کار بردن پلاستیک در ساخت پارچ این مخلوط کن، این است که یک یاز کاربردهای این مخلوط کن فکر،خرد کردن یخ می باشد. در این حالت پلاستیک محکم نسبت به شیشه بسیار مقاوم تر است.

اما بهتر است توضیحی هم در باره کنترل پنل لمسی و صفحه نمایش LCD این مخلوط فکر ارائه دهیم. روی کنترل پنل دو دکمه برای تنظیم تایمر وجود دارد و می توان با توجه به نوع ماده غذایی و نوشیدنی ای که می خواهیم آماده کنیم، مدت زمان مخلوط کردن را تعیین کرد. این مدت زمان حداکثر 6 دقیقه می باشد. چرا که در واقع مخلوط کن Power Mix حداقل 6 دقیقه به صورت مداوم کار می کند. این ویژگی موجب افزایش طول عمر دستگاه می شود.

علاوه بر این به وسیله همین کنترل پنل لسمی و صفحه نمایش می توان سرعت چرخش دستگاه را در 8 سطح تنظیم نمود. حداکثر دور چرخش حدود 26000 دور در دقیقه می باشد. مخلوط کن Powermix دارای 6 برنامه از پیش تعیین شده می باشد که به وسیله 6 دکمه روی کنترل پنل می توان هر کدام از آنها را انتخاب نمود. هر برنامه دور خاصی از چرخش را برای مدت زمان خاصی، متناسب با نوع نوشیدنی یا غذایی که می خواهیم آماده کنیم، تعیین می کند. در توضیح خط قبلی گفتیم نوع غذا، چرا که از این مخلوط کن می توان برای مخلوط کردن مواد غذایی گرم نیز می توان استفاده نمود.

پیشنهاد می کنیم حتما دفترچه راهنما را مطالعه بفرمایید. متخصصین شرکت آلمانی فاکر در دفترچه راهنما ذک کرده اند که هر برنامه برای چه نوع مواد غذایی و همچنین چه مقدار ماده غذایی در هر بار استفاده به کار می رود. علاوه بر این مشخص شده است که هر برنامه، چه دوری از موتور را برای چه مدت زمانی، نگه می دارد.

اما نکته بعدی قابلیت عملکرد پالسی است. این قابلیت به قابلیت خود تمیز کن نیز معروف است و همچنین روی دستگاه نیز نوشته شده است pulse/clean چرا که در حالتی که مواد غذایی در داخل دستگاه قرار داده شده است، یم توان با نگه داشتن انگشت روی این دکمه، حالت پالسی ا فعال نمود و سرعت و قدرت بیشتری را برای چند لحظه داشت. علاوه بر می توان آب خالص را در پارچ مخلوط کن ریخت و با فشردن این دکمه، دستگاه را به طور کامل تمییز نمود.

با تشکر از همراهی شما.

مشخصات کلی

کشور سازنده : چین تحت لیسانس آلمان
جنس بدنه : استیل ضد زنگ
جنس تیغه : استیل ضد زنگ

مشخصات فنی

قدرت : 1200 وات
ظرفیت : 2 لیتر
قابلیت شستشو در ماشین ظرفشویی :

سایر مشخصات محصول

سایر مشخصات : دارای کنترل پنل لمسی، مجهز به تایمر، دارای عملکرد پالسی و تمیز کننده، دارای 6 برنامه از پیش تعیین شده
مــزایا
مــعایب