مخلوط کن حرفه ای کلاترونیک مدل UM 3284
  • مخلوط کن حرفه ای کلاترونیک مدل UM 3284
  • مخلوط کن حرفه ای کلاترونیک مدل UM 3284
  • مخلوط کن حرفه ای کلاترونیک مدل UM 3284
  • مخلوط کن حرفه ای کلاترونیک مدل UM 3284
  • مخلوط کن حرفه ای کلاترونیک مدل UM 3284

مخلوط کن حرفه ای کلاترونیک مدل UM 3284

195,000 تومان

ارسال رایگان به تمام نقاط کشور

Clatronic UM 3284 Blender

  • کشور سازنده: آلمان
  • قدرت: 650 وات
  • ظرفیت: 1.5 لیتر
  • قابلیت تنظیم سرعت: در 2 سطح
  • عملکدر پالسی: دارد

معرفی اجمالی مخلوط کن حرفه ای کلاترونیک مدل UM 3284

مخلوط کن های حرفه ای بسیای تا کنون ساخته شده است  شرکت آلمانی کلاترونیک نیز از قافله عقب نمانده و با استفاده از تجربه فراوان خود در طراحی و تولی لوزام خانگی، مخلوط کن حرفه ای UM 3284 را تولید و روانه بازار کرده است. این مخلوط کن به اندازه حرفه ای طراحی شده است که می توان از آن در مغازه های آبمیوه گیری برای ساعت های طولانی کاری نیز استفاده نمود.

بدنه این همزن از استیل ضد زنگ ساخته شده است که هم مقاومت بسیار زیادی در مقابل ضربه دارد و هم در مقابل رطوبت نیز مقاوم است. علاوه براین پارچ این مخلوط کن نیز از شیشه ساخته شده است که در مجموع، ظاهری مدرن و امروزی به آن بخشیده است که متناسب با آشپزخانه های مدرن امروزی می باشد. ظرفیت پارچ این مخلوط کن کلاترونیک جدود پو5لیتر است و همچنین مدرج نیز می باشد. برا این پارچ یک در پلاستیکی محکم در نظر گرفته شده و ساخته شده است که روی آن روزنه ای به شعاع 50 میلی متر وجود دارد که اصطلاحا به آن refill می گویند. بنابراین هنگام کار، بدون خاموش کردن دستگاه و همچنین بدون برداشتن درب، می توان از طریق این روزنه، مواد غذایی مختلف را در درون ظرف ریخت. همچنین برای این روزنه refill یک درپوش تعبیه شده است که حتی میتوان از آن به عنوان فنجان اندازه گیری نیز استفاده نمود.

قدرت موتور این مخلوط کن کلاترونیک، 650 وات است و سرعت آن در دو سطح قابل کنترل است. همچنین برای مواقعی که نیاز به قدرت بیشتر و یا سرعت بیشتر می باشد، عملکرد پالسی نیز برای آن در نظر گرفته اند. و اما تیغه فوق العاده مخلوط کن کلاترونیک قابل ستایش است. یک تیغه 6 پره که براحتی می توان از آن برای خرد کردن یخ نیز استفاده نمود و فوق العاده قوی عمل می کند.

تیغه، ظرف، درپوش و به طور کلی تمامی قطعاتی که به نوعی با ماده غذایی در ارتباط خواهند بود، قابل جدا شدن است و یم توان آن را با دست و یا در ماشین ظرفشویی شستشو داد. و در نهایت بهتر است به سیستم حافظتی و ایمنی این مخلوط کن اشاره نماییم. تا زمانکی ظرف به درستی در جای خود قرار نگیرد، مدار کامل نشده  و موتور روشن نخواهد شد. همین و یژگی به نوعی طول عمر بالای این مخلوط کن کلاترونیک را تضمی می کند.

با تشکر از همراهی شما.

مشخصات کلی

کشور سازنده : آلمان
وزن : 3 کیلوگرم
جنس بدنه : استیل ضد زنگ
جنس تیغه : استیل ضد زنگ

مشخصات فنی

قدرت : 650 وات
ظرفیت : 1.5 لیتر
قابلیت شستشو در ماشین ظرفشویی :
محفظه جمع آوری سیم :
تنظیم سرعت : در دو سطح با عملکرد پالسی

سایر مشخصات محصول

سایر مشخصات : دارای روزنه refill به قطر 5 سانتی متر، تیغه 6 پره با قابلیت خرد کردن یخ
مــزایا
مــعایب