مخلوط کن حرفه ای پروفی کوک مدل PC-UM 1086
  • مخلوط کن حرفه ای پروفی کوک مدل PC-UM 1086
  • مخلوط کن حرفه ای پروفی کوک مدل PC-UM 1086

مخلوط کن حرفه ای پروفی کوک مدل PC-UM 1086

1,800,000 تومان

ارسال رایگان به تمام نقاط کشور

Proficook PC-Um 1086 Mixer

  • کشور سازنده: آلمان
  • قدرت: 1250 وات
  • ظرفیت: 1.5 لیتر
  • جنس ظرف: شیشه ای
  • بیشترین دور: 21000 دور در دقیقه
  • قابلیت خرد کردن یخ
  • سرعت: دو سرعته با عملکرد توربو

معرفی اجمالی مخلوط کن حرفه ای پروفی کوک مدل PC-UM 1086

بدون شک، مخلوط کن PC-UM 1086 یکی از حرفه ای ترین مخلوط کن های ساخته شده تا کنون است که توسط این شرکت آلمانی طراحی و تولید شده است. این یک ادعا نیست بلکه آن را اثبات خواهیم کرد. ابتدا طراحی ظاهری آن را مورد بررسی قرار می دهیم، بدنه ای از جنس استیل ضد زنگ و پارچ شیشه ای تراش خورده که ظاهری بسیار مدرن به آن بخشیده است و مناسب آَشپزخانه های امروزی است.

ظرفیت پارچ این مخلوط کن دلمونتی 1.5 لیتر است که بسیار استاندارد بوده و در هر بار استفاه 4 تا 6 لیوان آب میوه مخلوط شده را می توان سرو کرد. پارچ مدرج است که در نتیجه میتوان به اندازه دلخواه و دقیق، نوشیدنی را آماده نماییم. بهتر است به موتور قدرتمند 1250 واتی آن نیز اشاره نماییم. مخلوط کن پروفی کوک PC-UM 1086 دارای یک موتور قدرتمند است که می توان سرعت دور موتور را متناسب با نوع ماده غذایی در 2 سطح، تنظیم نمود. همچنین این مخلوط کن مجهز به عملکدر توربو نی می باشد. سرعت چرخش موتور در حالت بدون ار و در بیشترین مقدار خود، 18000 دور در دقیقه می باشد.

درپوش این مخلوط کن پروفی کوک نیز با دقت طراحی شده است. روی درپوش دایره ای به قطر 50 میلی متر وجود دارد که برای پر کردن دوباره پارچ، بدون نیاز به برداشتن درپوش می باشد و اصطلاحا آن را refill می گویند. خود این روزنه 50 میلی متری نیز یک درپو دارد که از آن می توان به عنوان فنجان یا پیمانه اندازه گیری استفاده نمود.

نکته بعدی، سیستم ایمنی این مخلوط کن می باشد. تا زمانیکه پارچ به طور صیحیح در مکان مورد نظر خود قرار نگرفته باشد، موتور روشن نخواهد شد.

محل جمع آوری سیم و پایه ضد لغزش مکشی از دیگر ویژگی های این مخلوط کن حرفه ای پروفی کوک می باشد.

با تشکر از همراهی شما.

مشخصات کلی

کشور سازنده : آلمان
وزن : 3.2 کیلوگرم
جنس بدنه : استیل ضد زنگ
جنس تیغه : استیل ضد زنگ

مشخصات فنی

قدرت : 1250 وات
ظرفیت : 1.5 لیتر
قابلیت شستشو در ماشین ظرفشویی :
محفظه جمع آوری سیم :

سایر مشخصات محصول

سایر مشخصات : پارچ شیشه ای، قابلیت خرد کردن یخ، تیغه 6 پره با قابلیت برش Piranha، درب پلاستکی با روزنه ای به قطر 5 سانتی متر برای refill یا پر کردن حین انجام کار، درپوش محل refill می توان به عنوان یک فنجان برای اندازه گیری به کار برود(پیمانه)، سیستم ایمنی تشخیص ظرف
مــزایا
مــعایب