مخلوط کن حرفه ای سیلورکرست مدل SSM550DI
  • مخلوط کن حرفه ای سیلورکرست مدل SSM550DI
  • مخلوط کن حرفه ای سیلورکرست مدل SSM550DI

مخلوط کن حرفه ای سیلورکرست مدل SSM550DI

400,000 تومان

ارسال رایگان به تمام نقاط کشور

SilverCrest SSM550DI Blender

  • کشور سازنده: آلمان
  • قدرت: 550 وات
  • ظرفیت: 1.75 لیتر
  • قابلیت تنظیم سرعت: در 5 سطح

معرفی اجمالی مخلوط کن حرفه ای سیلورکرست مدل SSM550DI

همه ما با انواع مخلوط کن ها، نحوه کار آنها، نحوه استفاده از آنها و کاربردشان آگاهی داریم و تقریبا می دانیم که یک مخلوط کن حرفه ای، چه ویژگی هایی باید داشته باشد. اما آنچه که مهم است انتخاب یک مخلوط کن از میان انواع برندهای موجود در بازار است. سیلور کرست یک برند کاملا اروپایی است که همواره محصولاتش بین 100 محصول برتر آمازون قرار می گیرد. کافیست که وسیله آشپزخانه ما سیلور کرست باشد تا از دوام و پایداری آن برای مدت های زیادی، اطمینان حاصل نمایید. در اینجا به برخی از ویژگی های این مخلوط کن خواهیم پرداخت:

  1. جنس تیغه ها و میزان مقاومت آنها: جنس تیغه ها از استیل ضد زنگ می باشد و مقاومت آن به اندازه ای است که سیلور کرست اطمینان داده می توان از این مخلوط کن برای خرد کردن یخ نیز استفاده نمود.
  2. ظرفیت: 1.7 لیتر به نظر به اندازه ای کافی است که حتی می توان از این مخلوط کن برای مقاصد تجاری در آبمیوه گیری ها نیز استفاده نمود.
  3. بسته به نوع ماده غذایی و همچنین آنچه که ما از مخلوط کردن انتظار داریم، باید بتوانیم سرعت را تنظیم نمایید. مخلوط کن سیلور کرست مجهزبه یک موتور قدرتمند 550 واتی است که می توان آن را در 5 سرعت متفاوت تنظیم نمود. علاوه بر این می توان از حالت توربو یا عملکرد پالسی آن نیز استفاده نمود.

با تشکر از همراهی شما.

مشخصات کلی

کشور سازنده : آلمان
جنس بدنه : پلاستیک فشرده
جنس تیغه : استیل ضد زنگ

مشخصات فنی

قدرت : 550 وات
ظرفیت : 1.7 لیتر
قابلیت شستشو در ماشین ظرفشویی :
محفظه جمع آوری سیم :

سایر مشخصات محصول

سایر مشخصات : قابلیت خرد کردن یخ عملکرد پالسی
مــزایا
مــعایب