سرویس قابلمه استیل 10 پارچه دلمونتی مدل DL 1090

جدید

Delmonti DL 1090 Pot Set

  • کشور سازنده: چین تحت لیسانس ایتالیا
  • تعداد پارچه: 10 پارچه
  • جنس بدنه: استیل ضد زنگ 304 با ضخامت 0.7 میلی متر
  • جنس کف: استیل ضد زنگ 305 با ضخامت 5 میلی متر
  • جنس درب: شیشه

جزییات بیشتر

2,100,000 تومان

این محصول در انبار موجود نیست

 
بررسی تخصصی

معرفی سرویس قابلمه استیل 10 پارچه دلمونتی مدل DL 1090

تا به امروز که شهریور ماه سال 96 می باشد dl 1090 جدیدترین سرویس قابلمه شرکت دلمونتی می باشد که ویژگی های جالب و قابل توجهی دارد که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت:

  1. قبل از اینکه از تعداد قابلمه ها و اندازه آنها صحبت شود بهتر است به جنس آن بپردازیم. همه ما می دانیم که قابلمه های استیل را فقط می توان روی اجاق گاز به کار برد و قرار دادن آنها در مایکروویو ممکن است خطر آفرین باشد. همچنین هنگام پخت غذا در قابلمه های استیل باید بسیار دقت کرد که غذا نسوزد چرا که به سرعت حرارت را انتقال خواهد داد. در مقابل قابلمه های چدنی هیچکدام از این نقطه ضعف ها را ندارد. پس چرا دلمونتی این مدل جدید را از استیل ساخته است و چگونه می خواهد که این نقطه ضعف ها را پوشش دهد؟ اول اینکه قابلمه های چدنی و سرامیکی قابلیت ضربه خوردن بالایی دارند و ممکن است بشکند ولی قابلمه های استیل به هیچ عنوان با ضربه های معمولی و حتی تند نیز امکان شکسته شدنشان وجود ندارد و مقاومت بالایی دارند. دوم اینکه این سرویس قابلمه 1090 دلمونتی از استیل ضدز نگ 304 ساخته شده است که مقاومت بسیار بالایی در مقابل زنگ ضدگی و خوردگی دارند و از این لحاظ با قابلمه های چدنی و سرامیکی رقابت خواهد کرد. جهت جلوگیزی از سوختن غذا نیز، مهندسین ایتالیایی این شرکت، ایده جالبی رابه کار برده اند. ضخامت کف قابلمه های این سرویس حدود 5 میلی متر است که آن حرارت در آن به صورت پیسوته و سه بعدی پخش خواهد شد. علاوه بر این با وجود کف 5 میلی متری می توان آنها در اجاق های القائی، گازی و اجاق های برقی نیز به کار برد
  2. درب از جنس شیشه پیرکس است که مقاومت بسیار بالایی در مقابل حرارت دارد. درب را از آن جهت شیشه ای ساخته اند که بتوان رنگ و مراحل پخت غذا را مشاهده نمود و هر بار نیاز به برداشتن درب نباشد. همچنین روی درب یک دریچه کوچک تعبیه شده است تا بخار ناشی از پخت منفذی برای خروج داشته باشد.
  3. یک شیرجوش با قطر 16 سانتی متر، یک ماهیتابه با قطر 28 سانتی متر و گودی زیاد برای انواع غذاها، سه عدد قابلمه به قطرهای 20، 24 و 32 سانتی متر
  4. قابلمه ها و درب شیشه ای این سرویس قابلمه قابلیت شستشو در ماشین ظرفشویی را دارند و می توان آنها را در ماشین ظرفشویی گذاشت. پر واضح است که با دست نیز قابل شستشو می باشند.
  5. در پایان بهتر است به طراحی نیز اشاره ای داشته باشیم. شیارهای دوار روی این سرویس قابلمه شاید در نگاه اول زیاد جلب توجه نکنند اما نمای بسیار زیابیی به این سرویس داده سات به گونه ای که برای آشپزخانه های مدرن امروزی مناسب می نماید.

با تشکر از همراهی شما.

 
جزئیات فنی
کشور سازندهچین تحت لیسانس ایتالیا
جنس بدنهاستیل ضد زنگ 304
جنس درپوششیشه ای
قابلیت استفادهاجاق های القائی، اجاق های برقی و گازی
تعداد پارچه10
جنس رویهاستیل ضد زنگ 304
قابلیت شستشو در ماشین ظرفشوییدارد
قطر قابلمه20 سانتی متر 24 سانتی متر 32 سانتی متر
قطر ماهیتابه28 سانتی متر
قطر شیرجوش16 سانتی متر
سایر مشخصاتضخامت دیواره: 0.7 میلی متر ضخامت کف: 5 میلی متر

30 محصول مشابه یافت شد

مشخصات اصلی

کشور سازنده
چین تحت لیسانس ایتالیا
جنس بدنه
استیل ضد زنگ 304
جنس درپوش
شیشه ای
تعداد پارچه
10
جنس رویه
استیل ضد زنگ 304

ویژگی های فنی

قابلیت استفاده
اجاق های القائی، اجاق های برقی و گازی
قابلیت شستشو در ماشین ظرفشویی
قطر قابلمه
20 سانتی متر
24 سانتی متر
32 سانتی متر
قطر ماهیتابه
28 سانتی متر
قطر شیرجوش
16 سانتی متر

دیگر ویژگی ها

سایر مشخصات
ضخامت دیواره: 0.7 میلی متر
ضخامت کف: 5 میلی متر

محصولات بازدیدشده

کد QR

منو

مقایسه 0