سرویس قابلمه دلمونتی مدل Dl 1270

سرویس قابلمه چدن سرامیکی دلمونتی مدل DL 1270

700,000 تومان

در انبار موجود نیست

Delmonti DL 1270 Pot Set

  • کشور سازنده: چین تحت لیسانس ایتالیا
  • تعداد پارچه: 22 پارچه
  • جنس بدنه: چدن سرامیکی
  • شیر جوش با قطر 16 سانتیمتر
  • قابلمه با قطر 20 سانتیمتر
  • قابلمه با قطر 24 سانتیمتر
  • قابلمه با قطر 28 سانتیمتر
  • ماهی تابه با قطر 30 سانتیمتر
  • ماهی تابه با قطر 28 سانتیمتر

معرفی اجمالی سرویس قابلمه چدن سرامیکی دلمونتی مدل Dl 1270

سرویس قابلمه 22 پارچه دلمونتی مدل dl1270 یکی از زیباترین قابلمه های طراحی شده توسط شرکت دلمونتی است که تا کنون ساخته شده است. این سرویس قابلمه از چدن است و روکش داخلی آن سرامیکی می باشد. دلمونتی نه تنها به طراحی زیبا و کیفیت بالا اهمیت فراوان م یدهد، بلکه همواره سلامتی و رعایت استاندارد های جهانی ار نیز مد نظر قرار داده است. اینبار سعی کرده است که یک سرویس قابلمه با کیفیت عالی و سالم از نظر بهداشتی را روانه بازار بکند.

نکته اصلی این سرویس قابلمه دلمونتی، روکش داخلی یا به اصطلاح جنس رویه آن است. اصطلاحا رویه این سرویس قابلمه را ماربل نچسپ می گویند. اغلب قابلمه ها و ظرف های پخت پز، با روکش داخلی تفلون ساخته می شوند. در ظروف با روکش تفلون باید هنگام پخت، سرو، شستشو و نگه داری ظروف، بسیار مواظب بود که این روکش خراش بر ندارد و ضربه نبیند، چرا که در این صورت املاح وارد غذا شده و به شدت برای سلامتی مضر می باشد و علاوه بر این خاصیت نجسپ بودن هم نیز از بین می رود. اما در روکش سرامیک این دغدغه ها بسیار کمتر است، چرا که اولا سرامیک در مقابل ضربه و خراش بسیار مقاوم تر است، ثانیا براحتی تمیز شده و شستشو داده می شود. حال اینجا این سوال مطرح است که چرا تمامی قابلمه ها را از سرامیک نمی سازند؟ پاسخ این است که خاصیت نچسپ بودن سرامیک به مرور زمان کم می شود. پس سوال اصلی اینست که سلامتی مهم است یا ماندگاری خاصیت نچسپ بودن؟

این نکته نیز شایان ذکر است که سرامیک در انتقال گرما به صورت یکنواخت،بسیار خوب عمل می کند که همین باعث پخت یکدست غذا می شود.

اما درب سرویس قابلمه dl1270 شیشه ای بوده و می توان مراحل پخت غذا را بدون برداشتن درب براحتی مشاهده نمود. همچنین جهت جلوگیری از سر ریز شدن غذا، یک روزنه کوچک برای خروج بخار روی آن تعبیه شده است.

اندازه قابلمه ها و همچنین ماهیتابه نیز بسیار استاندارد طراحی شده است به طوریکه می توان هر 5 قابلمه را روی اجاق گذاشت بدون آنکه با هم برخورد داشته باشند. البته این منوط به استاندارد بودن شعله ها نیز می باشد.

با تشکر از همراهی شما.

مشخصات کلی

کشور سازنده : چین تحت لیسانس ایتالیا
وزن : --
جنس بدنه : چدن سرامیکی
جنس درپوش : شیشه ای
تعداد پارچه : 22 پارچه
جنس رویه : چدن سرامیکی

مشخصات فنی

ظرفیت : --
قابلیت استفاده : انواع اجاق گازهای معمولی و الکتریکی
قابلیت شستشو در ماشین ظرفشویی :
قطر قابلمه : 20, 24, 28
قطر ماهیتابه : 28, 30 سانتی متر
قطر ماهیتابه رژیمی : --
قطر شیرجوش : 16 سانتی متر

سایر مشخصات محصول

اقلام همراه : یک عدد پیشبند و دو جفت دستکش، کفگیر، ملاقه
سایر مشخصات : --
مــزایا
مــعایب