سرویس قابلمه دلمونتی مدل Dl 1080

سرویس قابلمه دلمونتی مدل DL 1080

1,692,000 تومان

ارسال رایگان به تمام نقاط کشور

Delmonti DL 1080 Pot Set

  • کشور سازنده: چین تحت لیسانس ایتالیا
  • تعداد پارچه: 10 پارچه
  • جنس بدنه: استیل
  • روغن دان یا شیرجوش با قطر 16 سانتیمتر
  • قابلمه با قطر 20 سانتیمتر
  • قابلمه با قطر 24 سانتیمتر
  • قابلمه با قطر 32 سانتیمتر
  • ماهی تابه با قطر 28 سانتیمتر

معرفی اجمالی سرویس قابلمه دلمونتی مدل DL 1080

دلمونتی یک شرکت ایتالیایی است که کالاهای خود را در چین و البته تحت نظارت مهندسین خود، به تولید انبوه می رساند. این شرکت ایتالیایی در تولیدات خود، ذوق و سلیقه ایرانی و البته خاورمیانه را نیز در نظر میگیرد. سرویس قابلمه 10 پارچه دلمونتی dl1080 از استیل ضد زنگ 18/10 ساخته شده است. 18/10 به این معنی است که درصد نیکل به کار رفته 10 و درصد کروم به کار رفته 18 می باشد و در واقع بع استیل هایی با این ویژگی، استیل ضد زنگ و یا استنلیس استیل گفته می شود.

درب سرویس قابلمه 10 پارچه دلمونتی dl1080 از شیشه بوده و مقاومت بسیار بالایی در مقابل حرارت دارد. همچنین جهت جلوگیری کردن از سر ریز شدن غذا هنگام پخت، روی درب، روزنه کوچک خروج بخار تعبیه شده است. با وجود درب شیشه ای، بدون برداشت درب می توانیم مراحل پخت و طبخ غذا را مشاهده نماییم.

در حالت کلی، استیل گرما را سریعتر از ظروف سرامیکی و چدنی پخش می کند. بنابراین بهتر است هنگام استفاده، جهت جلوگیری از شوختن غذا، شعله را کمی کمتر از مقدار معمول نگه داریم، تتا غذا به آرامی پخت شود.

نکته ای دیگر که حائز اهمیت است و باید به آن اشاره شود، اجاق هایی است که باید برای این سرویس قابلمه دلمونتی به کار برده شوند. در حالت کلی از به کار بردن ظروف فلزی در اجاق مایکروویو بپرهیزید. این سرویس قابلمه نیز استیل است و بهتر است در اجاق های گازی و یا اجاق های برقی با المنت های حرارتی به کار برده شوند.

اندازه قابلمه های این سرویس قابلمه بسیار استاندارد طراحی شده اند، به طوریکه هر کدام متناسب با یکی از شعله های گاز می باشد و میتوان هر 5 قابلمه را به طور همزمان روی اجاق گاز به کار برد، بدون آنکه کوچکترین برخوردی با هم داشته باشند. البته این منوط به استاندارد بودن اجاق گاز هم می شود.

تمامی قطعات این سوریس قابلمه، قابلیت شستشو با دست و در ماشین ظرفشویی را دارند به طوریکه نه به دستگاه ماشنی ظرفشویی آسیبی وارد خواهد شد و نه به قابلمه ها.

یک نکته جالب توجه در این سرویس قابلمه دلمونتی، کفه کپسولی آن است که به شیوه بسیار موثری، موجب انتقال یکنواخت گرما می شود.

با تشکر از همراهی شما.

مشخصات کلی

کشور سازنده : چین تحت لیسانس ایتالیا
وزن : --
جنس بدنه : استیل
جنس درپوش : شیشه‌ای
تعداد پارچه : 10 پارچه
جنس رویه : استیل

مشخصات فنی

ظرفیت : --
قابلیت استفاده : اجاق گاز
قابلیت شستشو در ماشین ظرفشویی :
قطر قابلمه : 20, 24, 32 سانتی متر
قطر ماهیتابه : 28 سانتی متر
قطر شیرجوش : 16 سانتی متر

سایر مشخصات محصول

اقلام همراه : کفگیر و ملاقه
سایر مشخصات : --
مــزایا
مــعایب