تابلو فرش طرح شانزلیزه کد134
  • تابلو فرش طرح شانزلیزه کد134
  • تابلو فرش طرح شانزلیزه کد134

تابلو فرش طرح شانزلیزه کد134

5,700,000 تومان

در انبار موجود نیست

تابلو فرش طرح شانزلیزه کد 134

Champs Elysees Paris Carpet Tableau

  • محل بافت: سردرود تبریز
  • 90 × 140 سانتی متر
  • تراکم بافت: 50 رج

تابلو فرش طرح شانزلیزه کد 134

این طرح از تابلوفرشهای  دستباف هنرمندان ایرانی است که دقت در بافت آن به آسانی قابل رویت است. تار و پود این تابلوفرش کم نظیر از ابریشم و کرک است که لطافت این طرح را دوچندان کرده است.  دیدن این طرح از تابلو فرش شانزلیزه بیننده را به زمانهای دور و نوستالژی زمان غرب باز می گرداند همچنین طراح این نقش سعی داشته در این تابلو فرش نمایی از شلوغی بازار و زندگی روز مره مردم را نشان دهد.همان طور که از طرح این تابلو فرش قابل روئیت است  برج ایفل به نمایش گذاشه شده است که نمایی از معماری پاریس را باز گو می نماید. هنرمند ایرانی با دستان پر رنج ، ذوق بی نظیر خودرابا نمایی زیبا از خیابان شانزلیزه به تصویر کشانده است.

هنر فرش بافی ایرانی

هنر هر ملتی به سنت، آداب، رسوم و سوابق تاریخی آن ملت وابسته است. ملت ایران دارای خلاقیت و ذوق هنری وافری می‌باشد. سرزمین ایران مهد هنر است و ایرانیان خاک را به هنر کیمیا کنند. قدمت 800 هزار ساله این سرزمین سخن از فرازو نشیب های بسیاری دارد و به حق هنر از دل این تاریخ برخواسته است. در این میان فرش ایرانی شهره عام و خاص است و آوازه اش در تمام این کره خاکی پیچیده است، به گونه‌ای که جهان اکثر ذوق هنری را مدیون هنرهای ایرانی است. امروزه ما در بسیاری از فیلم های هالیودی و در بسیاری از مناطق تاریخی دنیا آثاری از فرش های دستباف ایرانی را مشاهده میکنیم. در یک نگاه می توان تابلو فرش های پارسی را به دو دسته تقسیم کرد: تابلو فرش هایی با مضامین ایرانی و اسلامی که از دل این مرز بوم برخواسته است و نشان از فرهنگ غنی این ملت دارد و دسته دوم تابلو فرش هایی که از داستان ها و عاشقانه های اروپایی و همچنین پورتره های معروف نقاشان خارجی الهام گرفته است که باز نشان از آشتی طلبی و صلح جویی ملت ایران دارد.

توجه:

جهت حفظ کیفیت تابلو فرش و همچنین در نظر گرفتن سلیقه شما هنر دوست عزیز تابلو فرش ذکر شده رفو یا به اصطلاح پرداخت نشده است. لذا عکس گرفته شده و همچنین عکس موجود در فایل پیوست از نمای پشتی تابلو فرش می‌باشد. لطفا در هنگام سفارش در توضیحات ذکر نمایید که خواهان طرح سه بعدی از تابلو فرش هستید یا خیر. کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت و اطلاعات لازم را در اختیار شما خواهند گذاشت.

مشخصات کلی

ابعاد : 90 × 140 سانتی متر

سایر مشخصات محصول

شکل : مستطیل
محل بافت : سردرود تبریز
نام طرح : شانزلیزه
نحوه رنگرزی : طیفی
وزن تقریبی : 4 کیلوگرم
تراکم بافت : 50 رج
جنس پرز : مرینوس و ابریشم
جنس نخ تار (چله) : ابریشم
جنس نخ پود : --
امضا تابلو فرش : دخت قاسمی
نمای تصویر : پشت تصویر
پرداخت و روگیری :
مــزایا
مــعایب