تابلو فرش طرح شانزلیزه کد134

جدید

5,700,000 تومان

این محصول در انبار موجود نیست

 
بررسی تخصصی

تابلو فرش طرح شانزلیزه کد 134

Champs Elysees Paris Carpet Tableau

  • محل بافت: سردرود تبریز
  • 90 × 140 سانتی متر
  • تراکم بافت: 50 رج

تابلو فرش طرح شانزلیزه کد 134

این طرح از تابلوفرشهای  دستباف هنرمندان ایرانی است که دقت در بافت آن به آسانی قابل رویت است. تار و پود این تابلوفرش کم نظیر از ابریشم و کرک است که لطافت این طرح را دوچندان کرده است.  دیدن این طرح از تابلو فرش شانزلیزه بیننده را به زمانهای دور و نوستالژی زمان غرب باز می گرداند همچنین طراح این نقش سعی داشته در این تابلو فرش نمایی از شلوغی بازار و زندگی روز مره مردم را نشان دهد.همان طور که از طرح این تابلو فرش قابل روئیت است  برج ایفل به نمایش گذاشه شده است که نمایی از معماری پاریس را باز گو می نماید. هنرمند ایرانی با دستان پر رنج ، ذوق بی نظیر خودرابا نمایی زیبا از خیابان شانزلیزه به تصویر کشانده است.

هنر فرش بافی ایرانی

هنر هر ملتی به سنت، آداب، رسوم و سوابق تاریخی آن ملت وابسته است. ملت ایران دارای خلاقیت و ذوق هنری وافری می‌باشد. سرزمین ایران مهد هنر است و ایرانیان خاک را به هنر کیمیا کنند. قدمت 800 هزار ساله این سرزمین سخن از فرازو نشیب های بسیاری دارد و به حق هنر از دل این تاریخ برخواسته است. در این میان فرش ایرانی شهره عام و خاص است و آوازه اش در تمام این کره خاکی پیچیده است، به گونه‌ای که جهان اکثر ذوق هنری را مدیون هنرهای ایرانی است. امروزه ما در بسیاری از فیلم های هالیودی و در بسیاری از مناطق تاریخی دنیا آثاری از فرش های دستباف ایرانی را مشاهده میکنیم. در یک نگاه می توان تابلو فرش های پارسی را به دو دسته تقسیم کرد: تابلو فرش هایی با مضامین ایرانی و اسلامی که از دل این مرز بوم برخواسته است و نشان از فرهنگ غنی این ملت دارد و دسته دوم تابلو فرش هایی که از داستان ها و عاشقانه های اروپایی و همچنین پورتره های معروف نقاشان خارجی الهام گرفته است که باز نشان از آشتی طلبی و صلح جویی ملت ایران دارد.

توجه:

جهت حفظ کیفیت تابلو فرش و همچنین در نظر گرفتن سلیقه شما هنر دوست عزیز تابلو فرش ذکر شده رفو یا به اصطلاح پرداخت نشده است. لذا عکس گرفته شده و همچنین عکس موجود در فایل پیوست از نمای پشتی تابلو فرش می‌باشد. لطفا در هنگام سفارش در توضیحات ذکر نمایید که خواهان طرح سه بعدی از تابلو فرش هستید یا خیر. کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت و اطلاعات لازم را در اختیار شما خواهند گذاشت.

 
جزئیات فنی
ابعاد90 × 140 سانتی متر
شکلمستطیل
محل بافتسردرود تبریز
نام طرحشانزلیزه
نحوه رنگرزیطیفی
وزن تقریبی4 کیلوگرم
تراکم بافت50 رج
جنس پرزمرینوس و ابریشم
جنس نخ تار (چله)ابریشم
جنس نخ پود--
امضا تابلو فرشدخت قاسمی
نمای تصویرپشت تصویر
پرداخت و روگیریخیر

30 محصول مشابه یافت شد

مشخصات اصلی

ابعاد
90 × 140 سانتی متر
شکل
مستطیل
نام طرح
شانزلیزه
وزن تقریبی
4 کیلوگرم
امضا تابلو فرش
دخت قاسمی
نمای تصویر
پشت تصویر

ویژگی های فنی

محل بافت
سردرود تبریز
نحوه رنگرزی
طیفی
تراکم بافت
50 رج
جنس پرز
مرینوس و ابریشم
جنس نخ تار (چله)
ابریشم
جنس نخ پود
--
پرداخت و روگیری

محصولات بازدیدشده

کد QR

منو

مقایسه 0