تابلو فرش طرح خیابان شانزلیزه کد 108

تابلو فرش طرح خیابان شانزلیزه کد 108

2,000,000 تومان

در انبار موجود نیست

تابلو فرش طرح خیابان شانزلیزه کد 108

 Champs Elysees Paris Street Carpet Tableau

  • محل بافت: سردرود تبریز
  • ابعاد تابلو: 56 × 80 سانتی متر
  • تراکم بافت:  50 رج

تابلو فرش طرح خیابان شانزلیزه کد 108

این طرح از تابلوفرش‌های دستباف هنرمندان ایرانی است که دقت در بافت آن به آسانی قابل روئت است. تار و پود این تابلو فرش کم‌نظیر از ابریشم و کرک است که لطافت این طرح را دوچندان کرده است. با دیدن این طرح از تابلو فرش خیابان شانزلیزه بیننده را به زمان‌های دور و نوستالژی زمان غرب باز می‌گرداند همچنین طراح این نقش نمای این خیابان را با باریدن باران به خوبی به نمایش می‌گذارد. هنرمند ایرانی با دستان پر رنج، ذوق بی‌نظیر خود رابا نمایی زیبا از خیابان شانزلیزه به تصویر کشانده است.

هنر فرش بافی ایرانی

هنر هر ملتی به سنت، آداب، رسوم و سوابق تاریخی آن ملت وابسته است. ملت ایرانی دارای خلاقیت و ذوق هنری وافری می‌باشد. سرزمین ایران مهد هنر است و ایرانیان خاک را به هنر کیمیا کنند. قدمت 800 هزار ساله این سرزمین سخن از فرازو نشیب های بسیاری دارد و به حق هنر از دل این تاریخ برخواسته است. در این میان فرش ایرانی شهره عام و خاص است و آوازه اش در تمام این کره خاکی پیچیده است، به گونه‌ای که جهان اکثر ذوق هنری را مدیون هنرهای ایرانی است. امروزه ما در بسیاری از فیلم های هالیودی و در بسیاری از مناطق تاریخی دنیا آثاری از فرش های دستباف ایرانی را مشاهده میکنیم. در یک نگاه می توان تابلو فرش های پارسی را به دو دسته تقسیم کرد: تابلو فرش هایی با مضامین ایرانی و اسلامی که از دل این مرز بوم برخواسته است و نشان از فرهنگ غنی این ملت دارد و دسته دوم تابلو فرش هایی که از داستان ها و عاشقانه های اروپایی و همچنین پورتره های معروف نقاشان خارجی الهام گرفته است که باز نشان از آشتی طلبی و صلح جویی ملت ایران دارد.

توجه:

جهت حفظ کیفیت تابلو فرش و همچنین در نظر گرفتن سلیقه شما هنر دوست عزیز تابلو فرش ذکر شده رفو یا به اصطلاح پرداخت نشده است. لذا عکس گرفته شده و همچنین عکس موجود در فایل پیوست از نمای پشتی تابلو فرش می‌باشد. لطفا در هنگام سفارش در توضیحات ذکر نمایید که خواهان طرح سه بعدی از تابلو فرش هستید یا خیر. کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت و اطلاعات لازم را در اختیار شما خواهند گذاشت.

مشخصات کلی

ابعاد : 56 × 80 سانتی متر

سایر مشخصات محصول

شکل : مستطیل
محل بافت : سردرود تبریز
نام طرح : خیابان شانزلیزه
نحوه رنگرزی : طیفی
وزن تقریبی : 4 کیلوگرم
تراکم بافت : 50 رج
جنس پرز : مرینوس و ابریشم
جنس نخ تار (چله) : ابریشم
امضا تابلو فرش : --
نمای تصویر : پشت تصویر
پرداخت و روگیری :
مــزایا
مــعایب