تابلو فرش طرح گل ملیسا کد 111

تابلو فرش طرح گل ملیسا کد 111

1,800,000 تومان

در انبار موجود نیست

تابلو فرش طرح گل ملیسا کد 111

  • محل بافت: سردرود تبریز
  • ابعاد تابلو: 50×85 سانتی متر
  • تراکم بافت: 50 رج

تابلو فرش طرح گل ملیسا کد 111

چرا گلها این همه مورد توجه هنرمندان قرار گرفته است؟ به نحوی که نقاشان، عکاسان و بافندگان تابلو فرش همواره از به تصویر کشیدن آن لذت می‌برند؟
پژوهش‌ها نشان می‌دهد نگاه کردن به گل‌ها باعث برانگیخته شدن احساس شادی، آرامش و طراوت در افراد می شود و غم و اندوه را از انسان دور می‌کند، به نحوی که هدیه دادن گل به همدیگر همواره و از گذشته‌های بسیار دور میان ما ایرانیان و البته در سراسر جهان مرسوم بوده و رسمی بسیار پسندیده محسوب می شود. و البته گل‌ها همیشه نمادی برای به غنیمت شمردن زمان به شمار می آیند چرا که در اوج شادابی و نشاط عمر کوتاهی دارند. اما بافندگان زبردست ایرانی و در این میان ریز نقشان تبریزی نیز گلها را اغلب موضوع مورد بافت خود قرار داده‌اند.
تابلوفرش گل ملیسا نیز حکایت از همین داستان دارد. گویا طراح و بافنده با به تار و پود کشیدن این گل‌ها بر روی تابلو فرش، می‌خواهد این طراوت و نشاط را جاودانه سازد به نحوی که همواره در خانه‌های ما این حس طراوت و سرزندگی موج زند.

توجه:

جهت حفظ کیفیت تابلو فرش و همچنین در نظر گرفتن سلیقه شما هنر دوست عزیز تابلو فرش ذکر شده رفو یا به اصطلاح پرداخت نشده است. لذا عکس گرفته شده و همچنین عکس موجود در فایل پیوست از نمای پشتی تابلو فرش می‌باشد. لطفا در هنگام سفارش در توضیحات ذکر نمایید که خواهان طرح سه بعدی از تابلو فرش هستید یا خیر. کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت و اطلاعات لازم را در اختیار شما خواهند گذاشت.

مشخصات کلی

ابعاد : 50×85 سانتی متر

سایر مشخصات محصول

شکل : مستطیل
محل بافت : سردرود تبریز
نام طرح : ملیسا
نحوه رنگرزی : طیفی
وزن تقریبی : 4 کیلوگرم
تراکم بافت : 50 رج
جنس پرز : مرینوس و ابریشم
جنس نخ تار (چله) : ابریشم
امضا تابلو فرش : --
نمای تصویر : پشت
پرداخت و روگیری :
مــزایا
مــعایب