تابلو فرش طرح گل 3800 کد 127

جدید

2,000,000 تومان

این محصول در انبار موجود نیست

 
بررسی تخصصی

تابلو فرش طرح گل 3800 کد 127

Flowers 3800 Carpet Tableau

  • محل بافت: سردرود تبریز
  • ابعاد تابلو: 65× 98 سانتی متر
  • تراکم بافت: 50 رج

تابلو فرش طرح گل 3800 کد 127

تابلو فرش گل‌های زیبای ایرانی، نقش طراوت ماندگار

تابلو فرش از نفیس و ظریف ترین صنایع دستی هنرها و صنایع دستی ایرانیان به حساب می آید. تابلو فرش گل 3800 تارو پود بکار رفته از جنس پنبه ظریف و جنس پرز قسمت های عمده زمینه از جنس کرک مرینوس است. برای بافت گل نرگس از پرز ابریشم استفاده شده است این باعث شده که گل ها برجسته به نظر برسند. جنس قاب چوبی آن pvc  و اندازه‌ی 55×98 سانتی‌متر می‌باشد. این تابلو فرش  نیازی به شستشو ندارد برای تمیز کردن آن یک تکه اسفنج محلول آب سرد و شامپو فرش لازم است روی پرزهای آن بکشید بگذارید خشک شود.این تابلو فرش زیبا میتواند زینت بخش منازل شما باشد.

هنر فرش بافی ایرانی

هنر هر ملتی به سنت، آداب، رسوم و سوابق تاریخی آن ملت وابسته است. ملت ایرانی دارای خلاقیت و ذوق هنری وافری می‌باشد. سرزمین ایران مهد هنر است و ایرانیان خاک را به هنر کیمیا کنند. قدمت 800 هزار ساله این سرزمین سخن از فرازو نشیب های بسیاری دارد و به حق هنر از دل این تاریخ برخواسته است. در این میان فرش ایرانی شهره عام و خاص است و آوازه اش در تمام این کره خاکی پیچیده است، به گونه‌ای که جهان اکثر ذوق هنری را مدیون هنرهای ایرانی است. امروزه ما در بسیاری از فیلم های هالیودی و در بسیاری از مناطق تاریخی دنیا آثاری از فرش های دستباف ایرانی را مشاهده میکنیم. در یک نگاه می توان تابلو فرش های پارسی را به دو دسته تقسیم کرد: تابلو فرش هایی با مضامین ایرانی و اسلامی که از دل این مرز بوم برخواسته است و نشان از فرهنگ غنی این ملت دارد و دسته دوم تابلو فرش هایی که از داستان ها و عاشقانه های اروپایی و همچنین پورتره های معروف نقاشان خارجی الهام گرفته است که باز نشان از آشتی طلبی و صلح جویی ملت ایران دارد. اگرچه شاید سرزمین گل ها را هلند گویند اما سرزمین پهناور ایران و تالاب های بزرگ این کشور همواره زیستگاه رشد گل های بسیار زیبایی بوده که خاص این مرز و بوم است. بنابراین بسیار طبیعیست که مردم با این هنر خدادادی و نقاشی نقاش زبردست عالم انس گرفته و تمثالی از آن را هرچند ناقص (در برابر نقش خداوندی) با دستان زبردست و چیره خود و با زحمت فراوان بر روی تار و پود نقش زنند. تابلو مورد نظر ما نیز گویای همین مهم است و بیننده همواره با دیدن آن حس شادابی و نشاط را با تمام وجود حس خواهد کرد. گویی دستان هنرمند دختری و نگاه عمیق او به گل های زیبا به همراه رنگهای جذاب و زنده به کار رفته در تار و پود فرش، گلهایی آفریده که هرگز پژمرده نخواهند شد و این احساس را در بیننده خود نیز ایجاد خواهند کرد.

توجه:

جهت حفظ کیفیت تابلو فرش و همچنین در نظر گرفتن سلیقه شما هنر دوست عزیز تابلو فرش ذکر شده رفو یا به اصطلاح پرداخت نشده است. لذا عکس گرفته شده و همچنین عکس موجود در فایل پیوست از نمای پشتی تابلو فرش می‌باشد. لطفا در هنگام سفارش در توضیحات ذکر نمایید که خواهان طرح سه بعدی از تابلو فرش هستید یا خیر. کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت و اطلاعات لازم را در اختیار شما خواهند گذاشت.

 
جزئیات فنی
ابعاد55× 98 سانتی متر
شکلمستطیل
محل بافتسردرود تبریز
نام طرحگل 3800
نحوه رنگرزی طیفی
وزن تقریبی 4 کیلو گرم
تراکم بافت50 رج
جنس پرزمرینوس و ابریشم
جنس نخ تار (چله)ابریشم
امضا تابلو فرشسیدیان
نمای تصویرپشت تصویر
پرداخت و روگیریخیر

30 محصول مشابه یافت شد

مشخصات اصلی

ابعاد
55× 98 سانتی متر
شکل
مستطیل
نام طرح
گل 3800
وزن تقریبی
4 کیلو گرم
امضا تابلو فرش
سیدیان
نمای تصویر
پشت تصویر

ویژگی های فنی

محل بافت
سردرود تبریز
نحوه رنگرزی
طیفی
تراکم بافت
50 رج
جنس پرز
مرینوس و ابریشم
جنس نخ تار (چله)
ابریشم
پرداخت و روگیری

محصولات بازدیدشده

کد QR

منو

مقایسه 0