ماشین آشپزخانه بومان مد KM 379 CB
 • ماشین آشپزخانه بومان مد KM 379 CB
 • ماشین آشپزخانه بومان مد KM 379 CB
 • ماشین آشپزخانه بومان مد KM 379 CB
 • ماشین آشپزخانه بومان مد KM 379 CB
 • ماشین آشپزخانه بومان مد KM 379 CB
 • ماشین آشپزخانه بومان مد KM 379 CB
 • ماشین آشپزخانه بومان مد KM 379 CB

ماشین آشپزخانه بومان مد KM 379 CB

2,250,000 تومان

در انبار موجود نیست

Bomann KM 379 CB Kitchen Machine

 • کشور سازنده: آلمان
 • قدرت موتور: 1100 وات
 • قدرت پخت: 900 وات
 • تایمر 60 دقیقه ای
 • ظرفیت همزن: 5.5 لیتر
 • ظرفیت ماده غذایی: 2 تا 3 کیلوگرم
 • ظرفیت مخلوط کن: 1.5 لیتر
 • قابلیت تنظیم حرارت: 25 تا 140 درجه

معرفی اجمالی ماشین آشپزخانه بومان مدل KM 379 CB

شرکت آلمانی بومان که به همراه شرکت پروفی کوک تحت نظر شرکت کلترونیک فعالیت می کند، یکی از معتبرترین و با تجربه ترین شرکت های حوزه طراحی و تولید لوازم خانگی آشپزخانه می باشد که همواره موفق به دریافت نشان های برتر و استاندارد های معتبر اروپایی شده است.

در مورد ماشین های آشپزخانه به طور کلی در اینجا و ماشین آشپزخانه KM 379 CB به طور خاص در قسمت توضیحات کامل، صحبت خواهیم کرد. قبل از بوحود آمدن نسل جدید کمک آشپزها در آشپزخانه، یعنی همین ماشین های آشپزخانه، غذاساز ها تحت عنوان Food Processors به بازار آمدند که البته با افزایش کارایی آنها و افزودن قابلیت های جدید توسط شرکت های گوناگون، در بعضی از برند ها به نام ماشین آَپخانه یعنی Kitchen Machine شناخته شده و معرفی شدند. اما شرکت های بزرگی چون کلترونیک، بر این باور بودند که غذاساز ها باید با ماشین های آَپزخانه تفاوت داشته باشند. و به قولی ماشین آَپزخانه باید قابلیت هایی غیر از خرد کردن و قطعه قطعه کردن در اندازه های متفاوت داشته باشد. بدین ترتیب، این سری از دستگاه آشپزخانه تحت عنوان ماشین آَشپزخانه، طراحی و تولید شدند که معمولا ترکیبی از همزن، چرخ گوشت و مخلوط کن می باشند.

اما ماشنی آشپزخانه بومان مدل KM 379 CB بسیار پیشرفته تر از حد معمول آن است و قابلیت های فراوان زیادی دارد، این ماشین آشپزخانه بومان، دارای قابلیت پخت و حرارت دادن به کاسه همزن می باشد و این درجه حرارت از 25 تا 140 درجه سانتی گراد قابل تنظیم است. بنابراین می توانیم براحتی هنگام پخت غذا، همزن را روشن نماییم و در کمترین سرعت آن را تنظیم کنیم، تا هنگام پخت، غذا مرتبا، هم زده شود.

با ما همراه باشید.

معرفی کامل ماشین آشپزخانه بومان مدل KM 379 CB

همزن

جنس کاسه همزن ماشین آشپزخانه Km 379 CB از استیل ضد زنگ می باشد که در مقابل ضربه و روطبت مقاومت بسیار بالایی دارد. ظرفیت این کاسه 5.5 لیتر است و گنجایش 2 تا 3 کیلوگرم ماده غذایی را دارد. به همراه این همزن 4 عدد سری متفاوت وجود دارد.

 1. ابتدا سری معمولی که برای هم زدن مواد غذایی معمولی و همچنین خمیر هایی با درجه سفتی متوسط به کار می رود. جنس این سری هم زن از آلیاژ آلومنیوم ریخته گری یا Die-Cast می باشد که هم در مقابل ضربه و هم در مقابل رطوبت بسیار مقاوم است.
 2. سری مخروطی شکل که از استیل ضد زنگ ساخته شده است و برای خمیر های با درجه سفتی کم و به اصطلاح خمیر های شل، به کار می رود. ساختار این سری همزن به گونه است که معمولا موجب ترکیب شدن بهتر هوا با خمیر شده و در نتیجه خمیری صاف و یکدست خواهیم داشت
 3. سری مخصوص ورز دادن خمیر که از آلیاژ آلومنیوم ریخته گری ساخته شده است، بسیار محکم است و برای خمیر های سفت و بسیار سخت به کار می رود.
 4. سری پلاستیکی که برای هم زدن مواد در حال پخت به کار می رود. جنس این سری از مواد پلاستیک فشرده بوده که هم در مقابل حرارت و هم در مقابل ضربه بسیار مقاوم است.

سرعت چرخش همزن در 10 سزح قابل کنترل است. همچنین بازوی این همزن تا 35 درجه قابلیت باز شدن دارد که براحتی می توان، سری های مختلف را به آن وصل نمود. همچنین کاسه نیز روی محل مخصوص خود قفل می شودو البته براحتی نیز باز خواهد شد. برای جلوگیری از چلب چلوب کردن مواد غذایی، هنگام هم زدن و همچنین استفاده حداکثری از کل ظرفیت این کاسه، یک درپوش مخصوص طراحی شده است که هنگام کار می توان آن را روی کاسه گذاشت.

ماشین آشپزخانه بومان KM 379 CB یک ماشین آشپزخانه فوق العاده کامل است که کاملترین بخش آن به نوعی بخش همزن است. این ماشین آشپزخانه مجهز به یک تایمر 60 دقیقه ای نیز می باشد که می توان به وسیله آن همزن را برای مدت زمان خاصی و در سرعت خاصی تنظیم کرد.

چرخ گوشت

چرخ گوشت این ماشین آشپزخانه بومان، دارای قابلیت های بسیار زیادی می باشد. اول اینکه جنس سینی و گردن آن از استیل ضد زنگ می باشد. دوم اینکه بخش چرخ دنده های آن به طور خاصی طراحی شده و بسیار محکم می باشد. جنس این چرخ دهنده ها ازآلیاژ آلومنیوم Die-Cast یا ریخته گری بوده که طول عمر بالای این دستگاه را تضمینمی کند. به وسیله این چرخ گوشت می توان گوشت را در اندازه های ریز و متوسط چرخ کرد. همچنین مجهز به سویس ساز و کبه ساز می باشد.

 در نهایت بهتر است به این ویژگی اشاره نماییم که این قسمت چرخ گوشت، برای آماده کردن بیسکویت در شکل های متفاوت نیز به کار می رود.

مخلوط کن

جنس پارچ مخلوط کن KM 379 CB از شیشه جامد می باشد که از لحاظ پزشکی، به نسبت پلاستیک، بسیار سالمتر می باشد.ظرفیت این پارچ حدود 1.5 لیتر است و جنس تیغه آن از استیل ضد زنگ می باشد.

صفحه پخت

یکی از عمده تفاوت های این ماشین آشپزخانه با ماشین های ساخته شده تا کنون و توسط برند های دیگر، اینست که این ماشنی آَپزخانه بومان مجهز به صفحه پخت است که درست زیر کاسه همزن قرار دارد. دمای این صفحه پخت از 25 تا 140 درجه سانتی گراد قابل تنظیم است و می توان همزمان با همزن از آن استفاده کرد. این ویژگی فوق العاده پر کابرد است، به نحویکه می توانیم غذا را هم پخت کنیم و هم هم بزنیم و در واقع پختی یکدست داشته باشیم.

با تشکر از همراهی شما.

مشخصات کلی

کشور سازنده : آلمان
وزن : 10 کیلوگرم
جنس بدنه : استیل ضد زنگ
جنس کاسه : استیل ضد زنگ
نوع همزن : کاسه دار

صفحه نمایش

صفحه نمایش :
توضیحات صفحه نمایش : LCD

مشخصات فنی

قدرت : قدرت موتور: 1100 وات، قدرت پخت: 900 وات
سوسیس ساز :
تنظیم درجه حرارت : 25 تا 140 درجه سانتی گراد
تایمر :
کلید ایمنی :
کارکرد : پخت غذا، همزن، چرخ گوشت، کبه ساز، سوسی ساز، بیسکویت ساز، مخلوط کن،
قابلیت شستشوی لوازم جانبی در ماشین ظرفشویی :
پایه ضد لغزش :
تنظیم سرعت : در 10 سطح
نوع سری : سری بیسکویت ساز، دیسک های چرخ گوشت، سری کبه ساز و سوسیس ساز، سری بیسکویت ساز
تعداد سری : 12 عدد
جنس سری : سه عدد سری همزن از استیل ضد زنگ، یک عدد سری همزن پلاستیکی، دیسک های گوشت کوب از فولاد ضد زنگ، سری های و کبه ساز از پلاستیک، سری بیسکویت ساز از استیل
ظرفیت همزن : 5.5 لیتر

مخلوط کن

مخلوط کن :
جنس پارچ مخلوط کن : شیشه ای
ظرفیت مخلوط کن : 1.5 لیتر

آبمیوه گیر

آبمیوه گیر :

سایر مشخصات محصول

اقلام همراه : سری بیسکویت ساز، کبه ساز، سوسیس ساز، دیسک های چرخ گوشت، سری های همزن، درپوش همزن
سایر مشخصات : مجهز به کبه ساز، رشته ساز، مخلوط کن، همزن و چرخ گوشت و البته بیسکویت ساز، تایمر 60 دقیقه ای، قابلیت تنظیم درجه حرارت از 25 تا 140 درجه سانتی گراد
1396-10-22

به چند نفر از دوستان سفارش دادم برای جهزیه محصولات عالی و اصل در سایت شما مشاهده می شود

مــزایا
مــعایب