ماشین آشپزخانه پروفی کوک مدل PC-KM 1004
  • ماشین آشپزخانه پروفی کوک مدل PC-KM 1004
  • ماشین آشپزخانه پروفی کوک مدل PC-KM 1004

ماشین آشپزخانه پروفی کوک مدل PC-KM 1004

3,900,000 تومان

ارسال رایگان به تمام نقاط کشور

Proficook PC-Km 1004 Alu Kitchen Machine

  • کشور سازنده: آلمان
  • قدرت: 1400 وات
  • چرخ گوشت و رشته ساز
  • همزن و مخلوط کن
  • سوسیس ساز و کبه ساز
  • بیسکویت ساز
  • 4 برنامه از پیش تعیین شده
  • تنظیم سرعت به صورت آنالوگ

معرفی اجمالی ماشین آشپزخانه پروفی کوک مدل PC-KM 1004

این یک ماشین فضایی نیست، این یک فانتزی نمایشی از جنگ ستارگان نیست و اگر بخواهیم آن را به فیلم ها مرتبط سازیم شاید بهتر باشد که بگویم یکی از ماشین های عجیب و جالب سری فیلم های ترنسفورمر باشد. اما در واقع این یکی از ایده های خلاقانه  شرکت آلمانی پروفی کوک است. معمولا به دستگا هایی که قابلیت انجام چندین کار را در آشپزخانه داشته باشند، غذاساز گفته می شود. اما این یک غذا ساز نیست. پروفی کوک نام ماشین آَپزخانه را روی آ« نهاده است. در واقع این ماشین آَشپزخانه پروفی کوک PC-KM 1004 است که به تازگی توسط شرکت آلمانی پروفی کوک، طراحی و روانه بازار شده است.

ماشین آشپزخانه پروفی کوک در حالت کلی یک دستگاه پنج کاره است: چرخ گوشت، همزن، رشته ساز و مخلوط کن و البته بیسکویت ساز. اما هر کدام از این دستگاه ها خود چندین کار متفاوت را انجام می دهند. در واقع به همراه این ماشین آشپزخانه پروفی کوک، 13 اکسسوری دیگر وجود دارد که هر کدام برای کار خاصی طراحی شده اند.

معرفی کامل ماشین آشپزخانه پروفی کوک مدل PC-Km 1004

همزن

ابتدا همزن این دستگاه را بررسی می نماییم. روی بدنه این ماشین آشپزخانه پروفی کوک چهار دکمه تعبیه شده است. دکمه بالایی کهکنار آن نوشته شده است Mix و دکمه زیر آن که کنار آن نیز نوشته شده است Egg/Milk متعلق به این قسمت از این ماشین آشپزخانه می باشند. به وسیله هر کدام از آنها می توان قسمت همزمن را فعال نمود اما همانطور که مشخص است برای همزدن شی و تخم مرغ بادی از دکمه دومی استفاده نماییم چرا که سرعت مناسب این مواد غذایی را برای ما فراهم می سازد و برای هم زدن دیگر کواد غذیی می توان از دکممه اولی استفاده نمود که یک سرعت خاص دیگر را برای همزن، فراهم می آورد. همچنین به همراه این سه سری متفاوت ورجود دارد. سری مخروطی شکل که برای آماده کردن خمیر کیک و یا مواد سبک دیگر به کار می رود و طراحی آن به نوعی است که می تواند میزان هوای بیشتری را با خمیر ترکیب کرده و همچنین خمیری صاف و یکدست داشته باشیم. اما همانطور که ذکر شود برای همیر های شل و به اصطلاح سبک مناسب می باشد. سری مخصوص ورز دادن خمیر، که برای خمیر های سفت به کار می رود. طراحی این سری به گونه ای است که می تواند ، خمیر های سفت را با قدرت بسیار زیادی هم بزند و ورز دهد. و نهایت سری معمولی که برای هم زدن مواد معمولی به کار می رود و به نوعی پر کاربرد ترین آنهاست. دقت نمایید که در حالت استفاده از سری مخروطی شکل از دکمه دوم استفاده نمایید و در حالت استفاده از سری ها دیگر از دکمه اول استفاده نمایید. پس تا اینجا دانستیم که این ماشین آَشپزخانه پروفی کوک یک همزن کامل است.

چرخ گوشت

و اما چرخ گوشت. ماشین آشپزخاه PC-KM 1004 Alu یک چرخ گوشت کامل است. دکمهاولی از پایین، که روی بدنه تعبیه شده است، سرعتی استاندارد را برای این چرخ گوشت فراهم می آورد. به همراه این چرخ گوشت، دو دیسک با منفذ های ریز و درشت برای غذاهای متنوع، وجود دارد که می توانیم هر کدام از آنها را انتخاب نموده و روی چرخ گوشت، تعبیه نماییم. همچنین دو سری سوسیس ساز در اندازه های متفاوت، به همراه اکسسوری های این ماشین آَپزخانه وجود دارد که می توان با آن سوسی را در دو اندازه بسازیم. همچنین می توان از چرخ گوشت این ماشین آشپزخانه برای ساخته کبه استفاده کرد، بنابراین مجهز به کبه ساز نیز می باشد.

رشته ساز

و اما رشته ساز. به همراه این ماشین آشپزخانه تمامی تجهیزات لازم برای ساخت رشته وجود دارد. کافیست که سری مورد نظر خود را انتخاب نمایید و با استفاده از قسمت چرخ گوشت، هر نوع رشته ای را در اندازه ها و شکل های مختلف تولید نمایید. ماشین آشپزخانه PC-Km 1004 از این لحاظ فوق العاده عمل میکند. در این خصوص می توانید به فیلم مورد نظر نیز رجوع فرمایید.

همچنین توسط سری مخصوص بیسکویت ساز، می توانید با استفاده از قسمت چرخ گوشت و همچنین استفاده از سری مورد نظر، بیسکویت را در شکل های متفاوت آمده کرده و پخت نمایید.

مخلوط کن

و درنهایت قسمت مخلوط کن که با دکمه سومی از بالا با سرعت از پیش تعین شده فعال خواهد شد. اما چند نکته مهم وجود دارد. جدای از اینکه برای قسمت های مختلف دستگاه و کارایی های متفاوت آن، سرعت های از پیش تعیین شده، برنامه ریزی شده است. اما می توان به کمک ولوم تعبیه شده روی دستگاه، سرعت دستگاه را به صورت آنالوگ، تنظیم نماییم و سرعت دلخواه خود را انتخاب نماییم.

توان دستگاه 1400 وات است و سرعت اولیه دستگاه برای هم زدن مواد غذایی کم خواهد بود و همزن به آرامی شروع به حرکت خواهد کرد. کاسه همزن حدود 6 لیتر است و تقریبا برای 3 کیولگرم ماده غذایی مناسب می باشد.

جنس بدنه دستگاه از آلومنیوم die-cast بوده که در حین سبکی، بسیار محکم می باشد. همچنین ظاهری مدرن را به این ماشین آشپرخانه پروفی کوک بخشیده است که مناسب آشپزخانه های امروزی می باشد. یکی از ویزگی های فوق العاده دستگاه، قابلیت تنظیم خودکار سرعت متناسب با بار یا هما میزان مواد غذایی است. که طول عمر دستگاه را از هر لحاظی، تضمین می نماید.

با تشکر از همراهی شما.

مشخصات کلی

کشور سازنده : آلمان
وزن : 11 کیلوگرم
جنس بدنه : آلومنیوم Die-Cast
جنس تیغه : استیل ضد زنگ
جنس کاسه : استیل ضد زنگ

صفحه نمایش

صفحه نمایش :

مشخصات فنی

قدرت : 1400 وات
سوسیس ساز :
ظرفیت ماده غذایی : 3 کیلوگرم
کارکرد : سوسیس ساز، کبه ساز، رشته ساز، چرخ گوشت، همزن، مخلوط کن، بیسکویت ساز
قابلیت شستشوی لوازم جانبی در ماشین ظرفشویی :
تعداد برنامه : 4 برنامه از پیش تعیین شده

مخلوط کن

مخلوط کن :
ظرفیت مخلوط کن : 1 لیتر

سایر مشخصات محصول

اقلام همراه : درپوش همزن برای جلوگیری از چلپ چلوب کردن و ریختن مواد غذایی به اطراف،
سایر مشخصات : سیستم امنیتی تشخیص بسته بودن کامل بازی همزن، قابلیت تنظیم سرعت متناسب با بار
1397-12-12

سلام خواهش میکنم با شماره 09121514172 تماس بگیرین یا شماره خودتان را ارسال کنیین تا تماس بگیرم لطفا لطفا

مــزایا
مــعایب