سیلر خلاء پروفی کوک مدل PC-VK 1080

جدید

2,500,000 تومان

ارسال رایگان به تمام نقاط کشور

- +

 
بررسی تخصصی

سیلر خلاء پروفی کوک مدل PC-VK 1080

Proficook PC-VK 1080 Vacuum Sealer

  • کشور سازنده: ساخت آلمان
  • توان: 120 وات
  • قدرت مکش:  12 لیتر در دقیقه
  • کنترل خلاء الکترونیکی در 4 مرحله
  • عملکرد در حالت خشک و مرطوب
  • عملکرد در حالت نرمال و توربو
  • عملکرد در حالت بسته بندی و بسته بندی با خلاء

سیلر خلاء پروفی کوک مدل PC-VK 1080

امروزه بسیاری از مردم غذاها و مواد غذایی مورد علاقه خود را برای فصل های دیگر و ماندگاری بیشتر، فریز کرده و در فریزر نگه داری می کنند. روش عادی به این شیوه است که مواد غذایی را در یک پاکت فریزر (پاکت های پلاستیکی عادی و رول دار) گذاشته وآن را در فریزر می گذارند. اما فریز کردن مواد غذایی در حالت عادی، ممکن است موجب کاهش و از بین رفتن بسیاری از خواص مواد غذایی شود و همچنین ممکن است در طول زمان دچار سوختگی ناشی از سرمای شدید شود. علاوه بر این همانطور که می دانیم هوا نیز ممکن است موجب فاسد شدن مواد غذایی شود. بنابراین بهترین روش نگه داری مواد غذایی، چه در فریزر و چه در خارج از فریزر، نگه داری آن در یک پاکت پلاستیکی و خارج کردن هوای داخل آن و در نهایت بستن درب کیسه فریزر می باشد. خارج کردن هوای داخل کیسه و بسته بندی کردن همزمان آن توسط دستگاه های سیلر خلاء یا بسته بندی کننده خلاء ممکن می شود.

یکی از بهترین دستگاه های بسته بندی کننده خلاء، سیلر پروفی کوک مدل PC-VK 1080 می باشد. ماده غذایی مورد نظر خود را در داخل کیسه گذاشته و دهانه آن را درون دستگاه قرار دهید، دستگاه همزمان با خالی کردن هوای داخل کیسه، درب آن را نیز مهر و موم می کند. به این شیوه، شرکت پروفی کوک تضمین کرده است که مواد غذایی، 8 هفته بیشتر از حالت عادی ماندگاری داشته باشند.

دستگاه، قابلیت بسته بندی کردن در حالت عادی و همچنین با مکش هوای داخل کیسه را دارد، بنابراین بسته به نیاز خود می توان هوای داخل کیسه را خالی کرد و یا صرفا دهانه کیسه را مهر و موم کرد و به اصطلاح دوخت.

سیلر پروفی کوک مدل 1080 قابلیت بسته بندی کیسه های خشک و مرطوب را دارد و مرطوب بودن کیسه مانع از مکش هوای داخلی و بستن درب کیسه نمی شود.

حداکثر طول دهانه کیسه نباید بیشتر از 30 سانتی متر باشد. هنگامیکه کیسه ضخیم باشد و یا بخواهید با سرعت بیشتری کیسه ها را بسته بندی نمایید، می توانید از حالت توربو استفاده نمایید.

 
جزئیات فنی
کشور سازندهآلمان
وزن2.4 کیلوگرم
قدرت120 وات
جنس بدنهاستیل ضد زنگ
قدرت مکش12 لیتر در دقیقه
سایر مشخصاتمناسب برای کیسه با حداکثر دهانه 30 سانتی متر،
عملکردنورمال و توربو، خشک و مرطوب، سیلر، سیلر و خلاء
ضد آب (قابلیت استفاده در حالت خشک و تر)دارد

8 محصول مشابه یافت شد

مشخصات اصلی

کشور سازنده
آلمان
وزن
2.4 کیلوگرم
جنس بدنه
استیل ضد زنگ
ضد آب (قابلیت استفاده در حالت خشک و تر)

ویژگی های فنی

قدرت
120 وات
قدرت مکش
12 لیتر در دقیقه
عملکرد
نورمال و توربو، خشک و مرطوب، سیلر، سیلر و خلاء

دیگر ویژگی ها

سایر مشخصات
مناسب برای کیسه با حداکثر دهانه 30 سانتی متر،

محصولات بازدیدشده

کد QR

منو

مقایسه 0