سشوار فکر مدل Blaze 2300

سشوار فکر مدل Blaze 2300

420,000 تومان

ارسال رایگان به تمام نقاط کشور

Fakir Blaze 2300 Hair Dryer

 • کشور سازنده: چین تحت لیسانس آلمان
 • دارای سیستم تولید یون منفی
 • قابلیت تنظیم سرعت در 2 سطح
 • مجهز به باد سرد
 • مجهز به سری دیسپانسر

معرفی اجمالی سشوار فکر مدل Blaze 2300

سشوار Blaze 2300 شرکت آلمانی فکیر یا همان فکر، دارای چند نقطه قوت و البته دو نقطه ضع می باشد که در زیر به بررسی آنها خواهیم پرداخت:

 1. اول اینکه نوع موتور این سشوار فکر DC می باشد. موتور های DC نسبت به موتور های AC طول عمر کمتری دارند اما قیمت مناسب تری نیز دارند. در کل برای استفاده های شخصی، موتور های DC مناسب بوده و باعث کاهش قیمت کلی سشوار نیز خواهد شد. شایان ذکر است که موتور این سشوار پر قدرت فکر، 2300 واتی می باشد.
 2. این سشوار فکر دارای سیستم تولید یون منفی نیز می باشد. الکتریسیته ساکنی که در موی سر جمع می شود، هم شانه کردن مو را سخت می کند و هم در دراز مدت باعث ضعیف تر شدن ریشه مو می شود. به کمک سیستم تولید یون منفی این سشوار فکر، می توان الکتریسیته ساکن موجود در مو را از بین برد.
 3. سرعت وزش باد سشوار Blaze 2300 در 2 سطح قابل تنظیم است و می توان متناسب با استیل انتخابی خود، سرعت وزش باد را تنظیم نمود.
 4. یکی از نقطه ضعف های این سشوار فکر، نبود قابلیت تنظیم درجه حرارت خروجی می باشد. در واقع نمی توان درجه حرارت خروجی را تنظیم نمود.
 5. این سشوار فکر دارای قابلیت تولید باد سرد نیز می باشد که برای فرم دهی و استایل دهی به موی سر، بسیار پر کاربرد می باشد. علاوه بر این دارای سری دیسپانسر نیز می باشد.
 6. یکی از نقطه ضعف های این سشوار فکر، ثابت بودن فیلتر پشت سشوار می باشد. اغلب سشوار های حرفه ای دارای فیلتر پشتی با قابلیت جا به جایی می باشند. اما این سشوار فکر دارای یک فیلتر ثابت بدون قابلیت جاب ه جایی می باشد.

با تشکر از همراهی شما.

مشخصات کلی

کشور سازنده : چین تحت لیسانس آلمان
جنس بدنه : پلاستیک فشرده

مشخصات فنی

قدرت : 2300 وات
فیلتر داخلی :
توضیحات فیلتر : فیلتر ثابت بدون قابلیت جا به جایی
تنظیم درجه حرارت :
نوع موتور : DC
مــزایا
مــعایب