سشوار مسافرتی سنکور مدل SHD 6400V

سشوار مسافرتی سنکور مدل SHD 6400V

Sencor SHD 6400V Hair Dryer

  • کشور سازنده: چین تحت لیسانس جمهوری چک
  • قدرت: 850 وات
  • دسته تاشو
  • قابلیت هوای خنک
  • موتور DC
  • قابلیت کنترل حرارت در 2 سطح

معرفی اجمالی سشوار مسافرتی سنکور مدل SHD 6400V

سشوار SHD 6400V شرکت اروپایی سنکور، به طور خاص برای مسافرت طراحی شده است. آراسته بودن در هرزمانی و بخصوص در مسافرت و تفریح، بسیار حائز اهمیت است و به همین دلیل اکثر شرکت های معروف تولید کننده لوازم شخصی برقی، سشوار های مسافرتی تقریبا یکسانی را طراحی و تولید می کنند.

این سشوار مسافرتی سنکور، درارای یک موتور 850 واتی است که توان در دو سطح حرارت کم و حرارت زیاد قابل تنظیم است. همچنین از آنجا که مجهز به سیستم هویا سرد است، براحتی می توان، استیل مورد نظر خود را روی موی سرتان، پیدا سازی کرده و به آن شکل بدهید.

موتور این دستگاه DC بوده و قدرت موتور نیز آن را صرفا برای مسافرت، مناسب می گرداند. البته ناگفته نماند به نوعی می توان از آن در خانه نیز استفاده نمود.

بدنه این سشوار از پلاستیک فشرده است و همچنین در دو طرف آن، پلاستیک هایی جهت محافظت و جلوگیری از آسیب زدن به بدنه و البته فن، تعبیه شده است، بنابراین با خیال راحت، آن را در مسافرت ها، در کیف یا چمدان خود بگذارید بدون آنکه آسیبی به ببیند. همچنین دسته آن تاشو است و فضای بسیار کمی را اشغال می کند.

طول سیم آن 1.7 متر است و شبکه پشتی آن دارای زورنه های لانه زنبوری می باشد.

با تشکر از همراهی شما.

مشخصات کلی

کشور سازنده : چین تحت لیسانس جمهوری چک
جنس بدنه : پلاستیک فشرده

مشخصات فنی

قدرت : 850 وات
فیلتر داخلی :
تنظیم درجه حرارت : در 2 سطح
نوع موتور : DC

سایر مشخصات محصول

سایر مشخصات : دسته تاشو، لاستیک های کناری جهت جلوگیری از آسیب زدن به فن هنگامی که خاموش است. شبکه پشتی با منفذ های زنبوری شکل
مــزایا
مــعایب