سشوار سیلورکرست مدل SHTK2000B1

جدید

SilverCrest SHTK2000B1 Hair Dryer

  • کشور سازنده: آلمان
  • قدرت: 2000 وات
  • باد سرد: دارد
  • سیستم تولید کننده یون: دارد
  • نوع موتور: AC

جزییات بیشتر

580,000 تومان

این محصول در انبار موجود نیست

 
بررسی تخصصی

معرفی اجمالی سشوار سیلورکرست مدل SHTK2000B1

سشوار سیلور کرست 2000 واتی مدل SHTK2000B1 یک سشوار کاملا حرفه ای است که علاوه بر مصارف خانگی می تواند در سالن های آرایشی نیز به کار گرفته شود. این سشوار از ویژگی های بسیار جالبی برخوردار است که در زیر به بررسی آنها خواهیم پرداخت:

  1. سیستم تولید کننده یون:  سشوار سیلورکرست مورد نظر ما با انتشار میلیون‌ها ذره یون بر روی موها باعث می‌شود مولکول‌های آب با کمترین حرارت ممکن شکسته و تجزیه شوند . بنابراین تارهای مو می‌توانند این ذرات  ریز را جذب کنند. نکته جالب توجه اینجاست که اگر از تقویت کنندهای استفاده می نمایید که به‌صورت یون هستند، این سیستم در سشوار موجب شکسته شدن آنها و جذب راحت تر آنها توسط مو می شود و آسیب سلولی در موها کاهش می‌یابد. جذب رطوبت همچنین باعث می‌شود موهایی که نازک شده‌اند، براق‌تر و لطیف‌تر و ابریشمین به نظر بیایند. استفاده از یون، باعث می‌شود سرعت خشک شدن موها تا ۵۰ درصد افزایش یابد و به همین دلیل، مدت زمان استفاده از سشوار کوتاه می‌شود و در نتیجه هم حرارت و هم میزان برق مصرفی نیز کاهش می‌یابد. در ضمن این سشوارها با دمای نسبتاً‌ خنکی موها را خشک می‌کنند و به این ترتیب میزان آسیب ناشی از سوختگی نیز به حداقل ممکن می‌رسد. یکی ازشرکت هایی که موفق به تولید این نوع سشوار شده است، برای سنجش کیفیت این سشوارها، آنها را به مدت یک هفته در اختیار دو نفر متخصص مُد قرار داد تا از این نوع سشوار برای آرایش مو استفاده کنند. این دو نفر که روی‌هم رفته به مدت ۴۰ سال در زمینه سابقه داشتند، از ۶ نوع سشوار دیگر به همراه سشوارهای یونی در عرض یک‌هفته استفاده کردند و آنها را بر روی موی افراد مختلف امتحان کردند و در نهایت سشوارهای یونی به عنوان بهترین نوع سشوار شناخته شدند. این انتخاب بر مبنای راحت بودن استفاده از این سشوار و نیز مدتی که برای خشک کردن موها احتیاج دارند، صورت گرفت؛ البته وزن و مدل و طرح و اندازه آنها نیز مدنظر بود. این سشوارها با خشک کردن موهای معمولی و متوسط در ۱۰ دقیقه و موهای ضخیم‌تر در ۱۵ دقیقه توانستند برتری خود را نسبت به سشوارهای دیگر ثابت کنند. سشوارهای معمولی به طور میانگین ۲۵ دقیقه زمان برای خشک کردن موها نیاز دارند و به همین خاطر، صدمه‌ای که به موها می‌رسانند، بیشتر است.
  2. تنظیم میزان حرارت: بسته به میزان رطوبت مو باید حرارت سشوار قابل تنظیم باشد. به همین دلیل سیلورکرست این مدل از سشوار های خود را مجهز به سیستم تنظیم دما در 3 سطح نموده است.
  3. جهت حالت دادن به مو در بسیاری از مواقع باد سرد بهتر عمل کرده بنابراین هر سشوار حرفه ای باید مجهز به این تکنولوژی باشد و سشوار مورد نظر ما نیز این ویژگی را دارد.
  4. تنظیم سرعت: میزان دور موتور و یا به اصطلاح شدت باد دهی را نیز می توان در 2 سرعت متفاوت تنظیم نمود.

با تشکر از همراهی شما.

 
جزئیات فنی
فیلتر داخلیدارد

22 محصول مشابه یافت شد

سشوار چرخشی سنکور مدل SHS 7401WH

450,000 تومان 500,000 تومان -10%

سشوار حرفه ای پارلوکس مدل 3800

675,000 تومان 750,000 تومان -10%

ویژگی های فنی

فیلتر داخلی

محصولات بازدیدشده

کد QR

منو

مقایسه 0