سرويس خواب دونفره Evlen مدل Laura-Green-Coffee

سرويس خواب دونفره Evlen مدل Laura-Green-Coffee

585,000 تومان

در انبار موجود نیست

سرويس خواب دونفره Evlen مدل Laura-Green-Coffee

  • کشور سازنده: ترکیه
  • تعداد: 8 تکه
  • جنس: مخمل جاکارد
  • شامل: 1 عدد لحاف، 1 عدد ملافه تشک، 4 عدد رو بالشی، 2 عدد کوسن
  • بسته بندی: باکس

سرويس خواب دونفره Evlen مدل Laura-Green-Coffee

اولین سوالی که شاید برای بیشتر ما وجود داشته باشد، برخی اصطلاحات و مفاهیم حوزه نساجی و منسوجات می باشد که سعی ما بر آن است که تا حد ممکن به آنها پاسخ دهیم. به همین دلیل در این راستا مفاهیم و ناآشنا و جدیدی را که در توضیح سرویس خواب دو نفره Evlen مدل Laura ذکر شده است، توضیح و تشریح خواهیم کرد.

همه ما می دانیم که ابریشم  یک نخ طبیعی است که از پیلهٔ کرم ابریشم گرفته می‌شود. عمده مواد تشکیل دهنده ابریشم پروتئین است. از نخ ابریشم، پارچه‌های ابریشمی می‌بافند که یکی از بهترین و نرمترین پارچه‌های دنیا به شمار می‌روند. به دلیل خاصیت براقی نخ ابریشم، پارچه‌های بافته شده از ابریشم همانند منشورهایی هستند که اگر از جهات مختلف به آن‌ها نگاه کنید رنگهای متفاوتی از آن می‌بینید. جنس لحاف رو تختی این سرویس خواب از مخمل ابریشم است پس بهتر است که مخمل را نیز بررسی نماییم.

مخمل نوعی پارچه کرکی است که از ابریشم، پنبه، کتان یا پشم بافته می‌شود. مخمل به علت دشواری ساخت و تولید، معمولاً جزء پارچه‌های اشرافی و لوکس محسوب می‌شود؛ گرچه با پیشرفت فناوری روز، تولید آن هزینهٔ کمتری پیدا کرده‌است. صفت «مخملی» اشاره مستقیم به لطافت و نرمی این نوع پارچه دارد و منظور از آن «به نرمی مخمل» است.

مخمل برای دوخت لباس، روانداز تختخواب و نیز پرده سالن‌های تئاتراستفاده می‌شود. روش تولید مخمل به این شکل است که دولایه پارچه با تارها و پودهای جداگانه با یک ماشین همزمان باهم بافته می‌شوند. فاصله این دو لایه می‌تواند حدود یک سانتیمتر باشد و نخ خاب با درگیر شدن بین دولایه پارچه‌ها را به هم متصل می‌نماید بلافاصله یک تیغ تیز نخ‌های خاب درگیر شده را می‌برد در اینجا لایه‌های پارچه به وسیله نخ‌های خاب بریده شده و هر کدام از لایه‌ها به یک لایه پارچه مخمل جداگانه تبدیل می‌شوند.

بنابراین سرویس خواب Lauris شرکت Evlen از مخملی است که در آن ابریشم به کار رفته است و به همین دلیل ماندگاری بسیار بالایی دارد و همچنین مرغوبیت آن سال های سال بدون از دست دادن کیفیت اولیه باقی خواهد ماند.

دقت فرمایید که در توضیحات جنس این سرویس خواب نوشته شده است که از مخمل جاکارد یا همان ژاکارد می باشد. ژاکارد نام یکی از مخترعین عرصه نساجی است که دستگاه ژاکارد را ساخت. به لطف دستگاه ژاکارد می توانید طرح های مورد نظر خود را در روند بافت پارچه، ایجاد نماییم. بنابراین بر خلاف دانتل که طرح روی تور است، جاکارد پارچه ای است که طرح ها در روند بافت پارچه شکل گرفته است.

با تشکر از همراهی شما.

مشخصات کلی

کشور سازنده : ترکیه

مشخصات فنی

مناسب برای : دو نفر
قابلیت شستشو : دست و ماشین لباسشویی

مشخصات کلی سرویس خواب

شامل : 1 عدد لحاف روتختي ٤عدد روبالشتي ٢عدد كوسن پرشده ١عدد ملافه روي تشك
دمای شستشو : 30 درجه سانتی گراد

لحاف

لحاف :
ابعاد لحاف : 240*260
جنس لحاف : مخمل جاکارد

ملحفه

ملحفه :
ابعاد ملحفه : 220*200
جنس ملحفه : نخ پنبه ای

رو بالشی

رو بالشی :
تعداد روبالشی : 4 عدد
جنس روبالشی : نخ پنبه ای
ابعاد رو بالشی : 70*50

کوسن

کوسن :
تعداد کوسن : 2 عدد
مــزایا
مــعایب