سرويس خواب دونفره Evlen مدل Laura-Green-Coffee

سرويس خواب دونفره Evlen مدل Laura-Green-Coffee

جدید

585,000 تومان

این محصول در انبار موجود نیست

 
بررسی تخصصی

سرويس خواب دونفره Evlen مدل Laura-Green-Coffee

  • کشور سازنده: ترکیه
  • تعداد: 8 تکه
  • جنس: مخمل جاکارد
  • شامل: 1 عدد لحاف، 1 عدد ملافه تشک، 4 عدد رو بالشی، 2 عدد کوسن
  • بسته بندی: باکس

سرويس خواب دونفره Evlen مدل Laura-Green-Coffee

اولین سوالی که شاید برای بیشتر ما وجود داشته باشد، برخی اصطلاحات و مفاهیم حوزه نساجی و منسوجات می باشد که سعی ما بر آن است که تا حد ممکن به آنها پاسخ دهیم. به همین دلیل در این راستا مفاهیم و ناآشنا و جدیدی را که در توضیح سرویس خواب دو نفره Evlen مدل Laura ذکر شده است، توضیح و تشریح خواهیم کرد.

همه ما می دانیم که ابریشم  یک نخ طبیعی است که از پیلهٔ کرم ابریشم گرفته می‌شود. عمده مواد تشکیل دهنده ابریشم پروتئین است. از نخ ابریشم، پارچه‌های ابریشمی می‌بافند که یکی از بهترین و نرمترین پارچه‌های دنیا به شمار می‌روند. به دلیل خاصیت براقی نخ ابریشم، پارچه‌های بافته شده از ابریشم همانند منشورهایی هستند که اگر از جهات مختلف به آن‌ها نگاه کنید رنگهای متفاوتی از آن می‌بینید. جنس لحاف رو تختی این سرویس خواب از مخمل ابریشم است پس بهتر است که مخمل را نیز بررسی نماییم.

مخمل نوعی پارچه کرکی است که از ابریشم، پنبه، کتان یا پشم بافته می‌شود. مخمل به علت دشواری ساخت و تولید، معمولاً جزء پارچه‌های اشرافی و لوکس محسوب می‌شود؛ گرچه با پیشرفت فناوری روز، تولید آن هزینهٔ کمتری پیدا کرده‌است. صفت «مخملی» اشاره مستقیم به لطافت و نرمی این نوع پارچه دارد و منظور از آن «به نرمی مخمل» است.

مخمل برای دوخت لباس، روانداز تختخواب و نیز پرده سالن‌های تئاتراستفاده می‌شود. روش تولید مخمل به این شکل است که دولایه پارچه با تارها و پودهای جداگانه با یک ماشین همزمان باهم بافته می‌شوند. فاصله این دو لایه می‌تواند حدود یک سانتیمتر باشد و نخ خاب با درگیر شدن بین دولایه پارچه‌ها را به هم متصل می‌نماید بلافاصله یک تیغ تیز نخ‌های خاب درگیر شده را می‌برد در اینجا لایه‌های پارچه به وسیله نخ‌های خاب بریده شده و هر کدام از لایه‌ها به یک لایه پارچه مخمل جداگانه تبدیل می‌شوند.

بنابراین سرویس خواب Lauris شرکت Evlen از مخملی است که در آن ابریشم به کار رفته است و به همین دلیل ماندگاری بسیار بالایی دارد و همچنین مرغوبیت آن سال های سال بدون از دست دادن کیفیت اولیه باقی خواهد ماند.

دقت فرمایید که در توضیحات جنس این سرویس خواب نوشته شده است که از مخمل جاکارد یا همان ژاکارد می باشد. ژاکارد نام یکی از مخترعین عرصه نساجی است که دستگاه ژاکارد را ساخت. به لطف دستگاه ژاکارد می توانید طرح های مورد نظر خود را در روند بافت پارچه، ایجاد نماییم. بنابراین بر خلاف دانتل که طرح روی تور است، جاکارد پارچه ای است که طرح ها در روند بافت پارچه شکل گرفته است.

با تشکر از همراهی شما.

 
جزئیات فنی
کشور سازندهترکیه
مناسب برایدو نفر
قابلیت شستشودست و ماشین لباسشویی
شامل1 عدد لحاف روتختي ٤عدد روبالشتي ٢عدد كوسن پرشده ١عدد ملافه روي تشك
دمای شستشو30 درجه سانتی گراد
لحافدارد
ابعاد لحاف240*260
جنس لحافمخمل جاکارد
ملحفهدارد
ابعاد ملحفه220*200
جنس ملحفهنخ پنبه ای
رو بالشیدارد
تعداد روبالشی4 عدد
جنس روبالشینخ پنبه ای
ابعاد رو بالشی70*50
کوسندارد
تعداد کوسن2 عدد

30 محصول مشابه یافت شد

مشخصات اصلی

کشور سازنده
ترکیه
مناسب برای
دو نفر

ویژگی های فنی

قابلیت شستشو
دست و ماشین لباسشویی
شامل
1 عدد لحاف روتختي
٤عدد روبالشتي
٢عدد كوسن پرشده
١عدد ملافه روي تشك
دمای شستشو
30 درجه سانتی گراد
لحاف
ابعاد لحاف
240*260
جنس لحاف
مخمل جاکارد
ملحفه
ابعاد ملحفه
220*200
جنس ملحفه
نخ پنبه ای
رو بالشی
تعداد روبالشی
4 عدد
جنس روبالشی
نخ پنبه ای
ابعاد رو بالشی
70*50
کوسن
تعداد کوسن
2 عدد

محصولات بازدیدشده

کد QR

منو

مقایسه 0