سرخ کن دیجیتالی پروفی کوک مدل PC-FR 1147
 • سرخ کن دیجیتالی پروفی کوک مدل PC-FR 1147
 • سرخ کن دیجیتالی پروفی کوک مدل PC-FR 1147
 • سرخ کن دیجیتالی پروفی کوک مدل PC-FR 1147
 • سرخ کن دیجیتالی پروفی کوک مدل PC-FR 1147
 • سرخ کن دیجیتالی پروفی کوک مدل PC-FR 1147

سرخ کن بدون روغن دیجیتالی پروفی کوک مدل PC-FR 1147

1,800,000 تومان

ارسال رایگان به تمام نقاط کشور

Proficook PC-FR 1147 Digital Fryer

 • کشور سازنده: آلمان
 • قدرت: 1500 وات
 • 7 برنامه متفاوت
 • قابلیت تنظیم زمان و دما
 • ظرفیت: 2.5 لیتر

سرخ کن دیجیتالی پروفی کوک مدل PC-FR 1147

سیستم  های دیجتالی در مقایسه با سیستم های مکانیکی از طول عمر بالاتری برخوردار بوده و همچنین دقت بیتشری نیز دارند. به همین دلیل است که شرکت آلمانی پروفی کوک در کنار محصولات آنالوگ خود، سیستم های دیجتالی بسیار را نیز طراحی و ساخته است. سرخ کن PC-FR 1147 یک سرخ کاملا دیجتالی است که دارای کنترل پنل لمسی و صفحه نمایش LED می باشد. در زیر به بررسی ویژگی های این سرخ کن پروفی کوک خواهیم پرداخت:

 1. جنس بدنه این سرخ کن پروفی کوک ترکیبی از استیل ضد زنگ و پلاستیک فشرده ABS است که هم در مقابل ضربه بسیار مقاوم است و هم در مقابل رطوبت از مقاوم بالایی برخودار است. علاوه بر این اکثر آشپزخانه های مدرن امروزی دارای تم استیل می باشند. بنابراین این سرخ کن پروفی کوک با آشپزخانه های مدرن امروزی کاملا سازگار است.
 2. این سرخ کن پروفی کوک از نوع بدون ورغن می باشد. سرخ کن های پروفی کوک باعث کاهش بسیار زیاد مصرف روغن شده و همچنین میزان قابل توجهی از روغن خود غذا را نیز خواهد گرفت. بنابراین نتیجه پخت کاملا رژیمی بوده و مواد پخت شده کاملا سالم خواند بود.
 3. ظرفیت سرخ کن PC-FR 1147 حدود 2.5 لیتر است. ظرف سرخ کن دارای پوششی کاملا نچسپ است و همچنین می توان آن را جدا نمود و با دست و یا در ماشین ظرفشویی شستشو دارد.
 4. این سرخ کن پروفی کوک دارای 7 برنامه از پیش تعیین شده است. بنابراین می توان متناسب با ماده غذایی خود، هر کدام از برنامه ها را انتخاب نمود. علاوه بر این می توان درجه حرارت و همچنین مدت زمان پخت را به صورت دستی نیز تنظیم نمود. بنابراین در صورتیکه از برنامه های از پیش تعیین شده استفاده نکنیم، می توانیم درجه حرارت را به دلخواه بین 80 تا 200 درجه سانتی گراد تنظیم نماییم و همچنین مدت زمان پخت را نیز به دلخواه و متناسب با نوع غذا تنظیم کنیم.
 5. دسته کاملا عایق، سیستم حفاظت در برابر حرارت بیش از حد، قابلیت صرفه جویی در زمان و مصرف انرژی، کاهش بسیار میزان گازها و بو در هنگام پخت از دیگر ویژگی های این سرخ کن دیجتالی پروفی کوک می باشد.

با تشکر از همراهی شما.

مشخصات کلی

کشور سازنده : آلمان
جنس بدنه : استیل ضد زنگ

صفحه نمایش

صفحه نمایش :
توضیحات صفحه نمایش : LED

مشخصات فنی

قدرت : 1500 وات
ظرفیت : 2.5 لیتر
فیلتر داخلی :
توضیحات فیلتر : فیلتر بو و گاز
سیستم قطع کن خودکار :
محفظه جمع آوری سیم :
تنظیم درجه حرارت : 80 تا 200 درجه سانتی گراد
تایمر :

سایر مشخصات محصول

سایر مشخصات : سیستم حفاظت در برابر حرارت بیش از حد و دسته کاملا عایق
مــزایا
مــعایب