ساندویچ ساز 8 تایی دلمونتی مدل Dl 750
 • ساندویچ ساز 8 تایی دلمونتی مدل Dl 750
 • ساندویچ ساز 8 تایی دلمونتی مدل Dl 750

ساندویچ ساز 8 تایی دلمونتی مدل Dl 750

470,000 تومان

ارسال رایگان به تمام نقاط کشور

Delmonti Dl 720 Sandwich Maker

 • کشور سازنده: چین تحت لیسانس ایتالیا
 • قدرت: 920 وات
 • تعداد جایگاه: 4 ظرف دوتایی
 • جنس رویه داخلی: تقلون نچسپ
 • جنس بدنه: استیل ضد زنگ
 • با قابلیت کنترل خودکار دما

ساندویچ ساز 8 تایی دلمونتی مدل Dl 750

یک ساندویچ ساز خوب چه ویژگی هایی باید داسته باشد؟ با بررسی ساندویچ ساز 8 تایی دلمونتی مدل dl 750 ، این ویژگی ها را نیز بررسی خواهیم کرد:

 1. ظرفیت یک ساندویچ ساز و یا به نوعی تعداد جایگاه های آن می تواند اهیمت ویژه ای داشته باشد. ساندویچ ساز دلمونتی dl750  دارای 8 جایگاه است، بنابراین می توان همزمان 8 ساندویچ را با این دستگاه پخت. پس به جرات می توان گفت که حتی در جشن ها و مهمانی ها نیز برای همراهان خود می توان از این وسیله استفاده کرد و از مهمانان خود با ساندویچ پذیرایی نمود.
 2. تمیز کردن ساندویچ ساز از اهمیت ویژه ای برخوردار است و چه بهتر که بتوان آن را در ماشین ظرفشویی نیز تمیز نمود. ساندویچ ساز دلمونتی dl 750 دارای چهار ظرف دو تایی می باشد که قابلیت جدا شدن دارند. بنبراین براحتی می توان آنها را از ساندیوچ ساز جدا کرد و در ماشین ظرفشویی گذاشت و یا با دست شستشو داد. علاوه بر این از آنجا که جنس رویه این ظرف ها از تفلون نچسپ بوده، بسیار راحت تمیز خواهند شد.
 3. کنترل دمایی یا حرارت: اگرچه ساندویچ ساز دلمونتی 750 مجهز به ولوم و یا سیستم تنظیم دما نیست و شاید این در نوع خود یک نقطه ضعف به شمار بیاید اما این دستگاه مجهز به کنترل خودکار دما است، به طوریکه هنگامیکه دمای به بیش از یک مقدار تعیین شده برسد، به طور اتومات خاموش خواهد شد و در نتیجه مانع از سوختن ساندویچ ها خواهد شد. البته این خاموشی خودکار موقتی بوده و هنگامیکه دما کاهش یابد دو باره ساندویج ساز روشن خواهد شد.
 4. این ساندویج ساز مجهز به دو لامپ قرمز و سبز رنگ است. لامپ قرمز رنگ نشان دهنده در حال کار و یا روشن بودن دستگاه است و لامپ سبز رنگ هنگامی روشن خواهد شد که غذا آماده باشد.
 5. جنس بدنه دستگاه از استیل ضد زنگ می باشد. همواره باید برای وسایلی که در آشپزخانه نگه داری می شوند از جنس هایی که در مقابل رطوبت از مقاوم زیادی برخوردار باشند استفاده نمود. این ساندویچ ساز دلمونتی نیز به همین منظور از استیل ضد زنگ ساخته شده است.
 6. در نهایت بهتر است که به توان مصرفی دستگاه اشاره نماییم. این توان مصرفی حدود 920 وات است که البته برای یک دستگاه 8 تایی لازم و ضروری است. این محصول دارای برچسپ مصرف انرژی A می باشد.

شایان ذکر است که آف سیتی محصولات شرکت دلمونتی را با گارانتی مهر شده توسط نمایندگی مجاز این شرکت، عرضه می کند.

با تشکر از همراهی شما.

مشخصات کلی

کشور سازنده : چین تحت لیسانس ایتالیا
وزن : 3.4 کیلوگرم
طول سیم : 1 متر
جنس رویه : تفلون نچسپ

مشخصات فنی

قدرت : 920 وات

سایر مشخصات محصول

سایر مشخصات : مجهز به سیستم قطع خودکار در حرارت بالا قابلیت قرارگیری عمودی دارای برچسپ مصرف انرِژِی A
مــزایا
مــعایب