زودپز دو قلوی پروفی کوک مدل PC-SKT 1101
 • زودپز دو قلوی پروفی کوک مدل PC-SKT 1101
 • زودپز دو قلوی پروفی کوک مدل PC-SKT 1101
 • زودپز دو قلوی پروفی کوک مدل PC-SKT 1101
 • زودپز دو قلوی پروفی کوک مدل PC-SKT 1101
 • زودپز دو قلوی پروفی کوک مدل PC-SKT 1101

زودپز دو قلوی پروفی کوک مدل PC-SKT 1101

1,400,000 تومان

ارسال رایگان به تمام نقاط کشور

Proficook PC-SKT 1101 Pressure Cooker

 • کشور سازنده: آلمان
 • نوع زودپز: روگازی
 • ظرفیت زودپز: 6 لیتر
 • ظرفیت قابلمه: 3 لیتر
 • سیستم ایمنی: 4 نقطه ای
 • قابلیت تنظیم فشار: دارد
 • جنس بدنه: استیل 18/10

معرفی اجمالی زودپز دو قلوی پروفی کوک مدل PC-SKT 1101

زودپز دو قلوی روگازی پروفی کوک PC-SKT 1101 یک زودپز فوق العاده حرفه می باشد که امکانات بسیار جالبی دارد. از آنجا که برای یک زودپز مهمترین نکته، جنس بدنه آن است، بهتر است به جنس بدنه این زودپز پروفی کوک بپردازیم. جنس بدنه زودپز PC-SKT 1101 از استیل ضد زنگ 18/10 ساخته شده است که هم مقاومت بسیار بالایی در مقابل رطوبت دارد و هم ضخیم بوده و در برابر فشار بسیار مستحکم عمل می کند.

ظرفیت زودپز حدود 6 لیتر است و اندازه قطر آن 22 سانتی متر می باشد، کی می توان گفت که برای خانواده هایی با جمعیت متوسط به بالا، بسیار مناسب می باشد. جنس درب زودپز نی از استیل ضد زنگ می باشد. به همراه این زودپز یک قابلمه 3 لیتری وجود دارد که درب آن  شیشه ای بوده و بسیار پر کاربرد است.

به نوعی خود پروفی کوک ادعا می کند که این زودپز 9 کاره می باشد و به اصطلاح 9 در 1 می باشد. قابلیت پخت با فشار یا همان زودپز، قابلیت یخ زدایی، قابلیت گرم کردن، قابلیت سرخ کردن، قابلیت پخت آرام، بخارپز و ... .

شرکت آلمانی پروفی کوک مدعی است زودپز PC-SKT 1101 قادر است تا 70 درصد در مصرف انرژی صرفه جویی کرده و در مدت زمان بسیار کمتری غذا را پخت نماید. همچنین به همراه این زودپز، سبد بخار پز نیز وجود دارد که از می توان به عنوان یک بخارپز فوق العاده استفاده نمود.

شکل سیلندر گونه زودپز به همراه پایه ساندویچی کپسوله شده و همچنین جنس مرغوب آن که استیل 18/10 می باشد، امنیت این زودپز را تامین می کند. همچنین زودپز مجهز به سیستم امنیتی چهار نقطه ای می باشد که بسیار قوی عمل می کند.

در حالت معمول، زودپز ها و قابلمه های معمولی فلزی، فقط مناسب اجاق های گازی یا شعله ای هستند اما بر اساس وب سایت خود پروفی کوک، از این زودپز PC-SKT 1101 می توان در اجاق های برقی، گازی، القائی، سرامیکی و هالوژنی نیز استفاده نمود.

و در نهایت بهتر است به بهترین ویژگی این زودپز اشاره نماییم که قابلیت کنترل فشار بخار از 0.4 تا 1 بار است. حتی زودپز های برقی نیز کمتر از این قابلیت برخوردار اند. به همین دلیل است که با تنظیم میزان بخار، می توان از این زودپز پروفی کوک می توان به عنوان آرام پز، بخار پز و ... استفاده نمود. همچنین زودپز PC-SKT 1101  دارای نشانگر فشار می باشد.

مشخصات کلی

نوع زودپز : روگازی
کشور سازنده : آلمان
جنس بدنه : استیل ضد زنگ 18/10
جنس درب : استیل ضد زنگ 18/10

مشخصات فنی

ظرفیت : زودپز: 6 لیتر، قابلمه: 3 لیتر
نشانگر میزان آب :
فشار بخار : 0.4 تا 1 بار
ظرفیت به نفر : 2 تا 10 نفر
تعداد برنامه : 9 کاره

سایر مشخصات محصول

اقلام همراه : قابلمه 3 لیتری، سبد بخارپز، درب شیشه ای اضافی، قابلیت صرفه جویی در انرژی تا 70 درصد و صرفه جویی در زمان
سایر مشخصات : قطر زودپز 22 سانتی متر، پخت با فشار بخار، سرخ کردن، گرم کردن، بخارپز کردن، آهسته جوشاندن، قابلیت یخ زدایی، جوشاندن،
مــزایا
مــعایب