زودپز تفال مدل Nutricook
  • زودپز تفال مدل Nutricook
  • زودپز تفال مدل Nutricook

زودپز تفال مدل Nutricook P4220734 T-fal

3,300,000 تومان

ارسال رایگان به تمام نقاط کشور

زودپز تفال مدل Nutricook P4220734 T-fal

Tefal Pressure Nutricook

  • کشور سازنده: فرانسه
  • ظرفیت: 6 لیتر
  • تعداد برنامه: 4 برنامه
  • تایمر هوشمند: دارد
  • فشار عملیاتی: 55 کیلو پاسکال

زودپز تفال مدل Nutricook

به نوعی می توان گفت شرکت تفال، اوج خلاقیت خود ار در این زودپز به کار گرفته است. زودپز تفال نوتریکوک تفال دارای ویژگی های بسیار جالبی است که در زیر به آنها اشاره خواهیم کرد:

همانطور که میدانیم مواد غذایی هنگام پخت ممکن است مقداری از خواص بسیار مفید خود را از دست بدهند. البته این، هنگامی روی میدهد که مدت زمان پخت و یا میزان فشار بخار، به نسبت نوع مواد غذایی، تنظیم نشده باشد. حال اینجا دو نکته بسیار حائز اهمیت می باشد: اول اینکه استفاده از بخار جهت پخت مواد غذایی، از لحاظ پزشکی و سلامت، یکی از بهترین روش های پخت می باشد. دوم اینکه اگر میزان بخار قابل تنظیم باشد، می توان با تنظیم میزان فشار بخار، متناسب با نوع مواد غذایی، این خواص را نیز تا حد زیادی حفظ نمود. زودپز تفال مدل نوتریکوک یکی از بهترین زودپز های حال حاظر می باشد. این زودپز مجهز به سیستم تنظیم میزان فشار بخار متناسب با نوع مواد غذایی است. این میزان بخار در 4 برنامه قابل تنظیم است. روی درپوش زبانه ای وجود دارد که می توان متناسب با ماده غذایی، یکی از برنامه های 4 گانه را انتخاب نمود. بدین ترتیب میزان بخار به طور اتوماتیک تنظیم خواهد شد.

زودپز تفال نوتریکوک فروشگاه بزرگ آف سیتی

میزان فشار بخار عملیاتی این زود پز تفال، حداکثر 55 کیلو پاسکال می باشد. این میزان فشار بخار به اندازه ای است که پخت غذا را بسیار سریع خواهد کرد. نوتریکوک یکی از سریعترین زودپز های ساخته شده تا کنون است. جنس بدنه خارجی دستگاه از استیل ضد زنگ جلا داده شده است که بسیار محکم می باشد و همچنین از مواد با کیفیت ساخته شده است. بنابراین نه تنها در مقابل رطوبت و هر نوع ضربه ای محکم است، بلکه هم در برابر خراش و هم در برابر فشار و حرارت دارای مقاومت بسیار زیادی است و همین امنیت استفاده از این وسیله را تامین می کند.

اما تایمر: زودپز تفال مدل Nutricook مجهز به تایمر است. بدین ترتیب مدت زمان پخت را متناسب با نوع مداه غذایی، تعیین می کنیم. هنگامیکه زمان تایمر به اتمام برسد، زنگ اتمام پخت به صدا در خواهد آمد.

سبد تمام استیل داخلی: به همراه این زودپز تفال یک سبد تمام استیل وجود دارد. بنابراین میتوان ابتدا آب را داخل زودپز به میزان لازم بریزیم و سپس مواد غذایی را داخل سبد بگذاریم و سبد را داخل دستگاه قرار دهیم.

زودپز تفال نوتریکوک فروشگاه بزرگ آف سیتی

ساختار طراحی و ساخت کف این زودپز به گونه ای است که می توان این زودپز را روی هر نوع اجاق گازی از جمله اجاق گازهای شعله ای، هالوژن، الکتریکی و induction به کار برد.

سیستم باز و بسته کردن به سبک نوتریکوک: کافیست دسته را به سمت بالا بچرخانید تا درب باز شود و به همین صورت دسته را به سمت پایین بچرخانید تا در بسته شود.

زودپز تفال نوتریکوک فروشگاه بزرگ آف سیتی

مشخصات کلی

نوع زودپز : رو گازی
کشور سازنده : فرانسه
جنس بدنه : استیل ضد زنگ جلا داده شده
جنس درب : پلاستیک فشرده و استیل ضد زنگ

مشخصات فنی

ظرفیت : 6 لیتر
تایمر :
فشار بخار : 55 کیلو پاسکال
ظرفیت به نفر : 10 نفر
تعداد برنامه : 4 عدد برنامه متفاوت

سایر مشخصات محصول

اقلام همراه : سبد داخلی
سایر مشخصات : مجهز به تایمر هوشمند، سیستمه باز و بسته کردن بسیار آسان، دستگیره ثابت، قابلیت تنظیم میزان فشار متناس با نوع ماده غذایی
مناسب برای : اجاق های گازی، سرامیکی، هالوژنی و induction
مــزایا
مــعایب