زودپز تفال مدل Nutricook P4220734 T-fal

جدید

3,300,000 تومان

این محصول در انبار موجود نیست

 
بررسی تخصصی

زودپز تفال مدل Nutricook P4220734 T-fal

Tefal Pressure Nutricook

  • کشور سازنده: فرانسه
  • ظرفیت: 6 لیتر
  • تعداد برنامه: 4 برنامه
  • تایمر هوشمند: دارد
  • فشار عملیاتی: 55 کیلو پاسکال

زودپز تفال مدل Nutricook

به نوعی می توان گفت شرکت تفال، اوج خلاقیت خود ار در این زودپز به کار گرفته است. زودپز تفال نوتریکوک تفال دارای ویژگی های بسیار جالبی است که در زیر به آنها اشاره خواهیم کرد:

همانطور که میدانیم مواد غذایی هنگام پخت ممکن است مقداری از خواص بسیار مفید خود را از دست بدهند. البته این، هنگامی روی میدهد که مدت زمان پخت و یا میزان فشار بخار، به نسبت نوع مواد غذایی، تنظیم نشده باشد. حال اینجا دو نکته بسیار حائز اهمیت می باشد: اول اینکه استفاده از بخار جهت پخت مواد غذایی، از لحاظ پزشکی و سلامت، یکی از بهترین روش های پخت می باشد. دوم اینکه اگر میزان بخار قابل تنظیم باشد، می توان با تنظیم میزان فشار بخار، متناسب با نوع مواد غذایی، این خواص را نیز تا حد زیادی حفظ نمود. زودپز تفال مدل نوتریکوک یکی از بهترین زودپز های حال حاظر می باشد. این زودپز مجهز به سیستم تنظیم میزان فشار بخار متناسب با نوع مواد غذایی است. این میزان بخار در 4 برنامه قابل تنظیم است. روی درپوش زبانه ای وجود دارد که می توان متناسب با ماده غذایی، یکی از برنامه های 4 گانه را انتخاب نمود. بدین ترتیب میزان بخار به طور اتوماتیک تنظیم خواهد شد.

زودپز تفال نوتریکوک فروشگاه بزرگ آف سیتی

میزان فشار بخار عملیاتی این زود پز تفال، حداکثر 55 کیلو پاسکال می باشد. این میزان فشار بخار به اندازه ای است که پخت غذا را بسیار سریع خواهد کرد. نوتریکوک یکی از سریعترین زودپز های ساخته شده تا کنون است. جنس بدنه خارجی دستگاه از استیل ضد زنگ جلا داده شده است که بسیار محکم می باشد و همچنین از مواد با کیفیت ساخته شده است. بنابراین نه تنها در مقابل رطوبت و هر نوع ضربه ای محکم است، بلکه هم در برابر خراش و هم در برابر فشار و حرارت دارای مقاومت بسیار زیادی است و همین امنیت استفاده از این وسیله را تامین می کند.

اما تایمر: زودپز تفال مدل Nutricook مجهز به تایمر است. بدین ترتیب مدت زمان پخت را متناسب با نوع مداه غذایی، تعیین می کنیم. هنگامیکه زمان تایمر به اتمام برسد، زنگ اتمام پخت به صدا در خواهد آمد.

سبد تمام استیل داخلی: به همراه این زودپز تفال یک سبد تمام استیل وجود دارد. بنابراین میتوان ابتدا آب را داخل زودپز به میزان لازم بریزیم و سپس مواد غذایی را داخل سبد بگذاریم و سبد را داخل دستگاه قرار دهیم.

زودپز تفال نوتریکوک فروشگاه بزرگ آف سیتی

ساختار طراحی و ساخت کف این زودپز به گونه ای است که می توان این زودپز را روی هر نوع اجاق گازی از جمله اجاق گازهای شعله ای، هالوژن، الکتریکی و induction به کار برد.

سیستم باز و بسته کردن به سبک نوتریکوک: کافیست دسته را به سمت بالا بچرخانید تا درب باز شود و به همین صورت دسته را به سمت پایین بچرخانید تا در بسته شود.

زودپز تفال نوتریکوک فروشگاه بزرگ آف سیتی

 
جزئیات فنی
نوع زودپزرو گازی
کشور سازندهفرانسه
ظرفیت6 لیتر
جنس بدنهاستیل ضد زنگ جلا داده شده
جنس دربپلاستیک فشرده و استیل ضد زنگ
تایمردارد
فشار بخار55 کیلو پاسکال
ظرفیت به نفر10 نفر
تعداد برنامه4 عدد برنامه متفاوت
سایر مشخصاتمجهز به تایمر هوشمند، سیستمه باز و بسته کردن بسیار آسان، دستگیره ثابت، قابلیت تنظیم میزان فشار متناس با نوع ماده غذایی
اقلام همراهسبد داخلی
مناسب برایاجاق های گازی، سرامیکی، هالوژنی و induction

19 محصول مشابه یافت شد

مشخصات اصلی

نوع زودپز
رو گازی
کشور سازنده
فرانسه
جنس بدنه
استیل ضد زنگ جلا داده شده
جنس درب
پلاستیک فشرده و استیل ضد زنگ
ظرفیت به نفر
10 نفر

ویژگی های فنی

ظرفیت
6 لیتر
تایمر
فشار بخار
55 کیلو پاسکال
تعداد برنامه
4 عدد برنامه متفاوت
مناسب برای
اجاق های گازی، سرامیکی، هالوژنی و induction

دیگر ویژگی ها

سایر مشخصات
مجهز به تایمر هوشمند، سیستمه باز و بسته کردن بسیار آسان، دستگیره ثابت، قابلیت تنظیم میزان فشار متناس با نوع ماده غذایی
اقلام همراه
سبد داخلی

محصولات بازدیدشده

کد QR

منو

مقایسه 0