دمنوش ساز پروفی کوک مدل Pc-wks1020g

جدید

Proficook PC-WKS102G Harbel Tea Maker

  • کشور سازنده: آلمان
  • ماکزیمم قدرت: 3000 وات
  • جنس بدنه: استیل ضد زنگ
  • ظرفیت: 1.7 لیتر
  • قابلیت تنظیم درجه حرارت بین 70 تا 100 درجه سانتی گراد
  • دارای گرم نگه دار با قابلیت تنظیم درجه حرارت بیم 70 تا 90 درجه سانتی گراد

جزییات بیشتر

1,820,000 تومان

ارسال رایگان به تمام نقاط کشور

- +

 
بررسی تخصصی

معرفی اجمالی دمنوش ساز پروفی کوک مدل Pc-wks1020g

دمنوش یکی از بهترین نوشیدنی های جهان است که طبعا روش آماده سازی آن با چای، متفاوت است. شرکت آلمانی پروفی کوک، به عنوان یکی از بهترین شرکت های تولید لوازم خانگی در سراسر جهان، اینبار فرایند آماده سازی دمنوش را به دستگاه دمنوش ساز pc-wks1020g سپرده است. بدنه این دمنوش ساز پروفی کوک از استیل ضد زنگ ساخته شده است و جنس شیشه آن از پیرکس میباشد که هم بسیار شفاف و شکیل است و هم به دلیل ضخامت بالایی که دارد، بسیار محکم است. دمنوش معمولا در دمای 100 درجه آماده می شود، به همین دلیل دمنوش ساز پروفی کوک دارای قابلیت تنظیم دما بین 70 تا 100 درجه سانت یگراد است که به صورت پیش فرض روی درجه 100، تنظیم شده است.

به وسیله دکمه های روی بدنه و همچنین صفحه نمایش LCD می توان دمای مورد نظر خودر را برای تهیه دمنوش بین 70 تا 100 درجه سانتی گراد تنظیم نمود. این قابلیت تنظیم به این خاطر است که بعضی از دمنوش ها، بادی در دمایی کمتر از 100 درجه آماده شوند.

دمنوش ساز pc-wk21020g دارای سیستم گرم نگه دار می باشد که دما را بین 70 تا 90 درجه سانتی گراد نگه می دارد. همچنین م یتوان این میزان دما را بین 70 تا 90 درجه تنظیم نمود. تا دمنوش را پس از آماده شدن، در دمایی که می خواهیم، گرم نگه بدارین. شرکت پروفی کوک، این دمنوش ساز حرفه ای خود را به سیستم هشدار، برای هنگامی که دما به بیش از درجه حرارت تنظیم شده برسد، مجهز کرده است.

اما آنچه که این دمنوش ساز را از آسیب دیدن، حفظ می کند و در واقع طول عمر آن را گارانتی می نماید، سیستم هوشمند محافظ در برابر گرمای بیش از حد و همچنین بخار بیش از حد می باشد. ناگفته نماند که قدرت این دستگاه 3000 وات می باشد که موجب شده است، بسیار سریع عمل نماید و دمنوش را در کمترین زمان ممکن آماده سازد.

البته این دمنوش ساز، صرفا برای آماده کردن دمنوش نیست. دمنوش ساز پروفی کوک دارای کی فیلتر از استیل ضد زنگ می باشد که می توان آن را به بالا و پایین حرکت داد. کافیست آب را به میزان لامز در ظرف 1.7 لیتری دمنوش ساز ریخت، سپس دمای آن را روی 100 درجه تنظیم نمود تا بجوشد. پس از آن می توان چای یا دانه قهوه را در درون فیلتر استیل ریخته و دمای دستگاه را روی 90 درجه تنظیم نمود تا چای یا قهوه دم بکشد و نجوشد. در واقع می توان گقت که یک دستگاه سه کاره است.

با تشکر از همراهی شما.

 
جزئیات فنی
کشور سازندهآلمان
وزن1.5 کیلوگرم
قدرت3000 وات
ظرفیت1.7 لیتر
جنس بدنهاستیل ضد زنگ و شیشه پیرکس ضخیم
فیلتر داخلیدارد
توضیحات فیلتراستیل با قابلیت حرکت در راستای عمود
گرم نگه داردارد
نشانگر میزان آبدارد
برنامه شروع به کار خودکارندارد
قابلیت چرخ 360 درجه سیم برقدارد
درجه حرارتدر حالت جوشیدن: 70 تا 100 درجه سانتی گراد، در حالت گرم نگه دار: 70 تا 90 درجه سانتی گراد
قابلیت تنظیم درجه حرارتدارد
سایر مشخصاتقابلیت آماده کردن دمنوش، چای و قهوه، صفحه نمایش LCD با پنل جهت کنترل دما، سیستم حفاظت در مقابل گرما و بخار بیش از حد، دارا زنگ هشدار برا دمای بیش از مقدار تعیین شده

7 محصول مشابه یافت شد

مشخصات اصلی

کشور سازنده
آلمان
وزن
1.5 کیلوگرم
جنس بدنه
استیل ضد زنگ و شیشه پیرکس ضخیم

ویژگی های فنی

قدرت
3000 وات
ظرفیت
1.7 لیتر
فیلتر داخلی
توضیحات فیلتر
استیل با قابلیت حرکت در راستای عمود
گرم نگه دار
نشانگر میزان آب
برنامه شروع به کار خودکار
قابلیت چرخ 360 درجه سیم برق
درجه حرارت
در حالت جوشیدن: 70 تا 100 درجه سانتی گراد، در حالت گرم نگه دار: 70 تا 90 درجه سانتی گراد
قابلیت تنظیم درجه حرارت

دیگر ویژگی ها

سایر مشخصات
قابلیت آماده کردن دمنوش، چای و قهوه، صفحه نمایش LCD با پنل جهت کنترل دما، سیستم حفاظت در مقابل گرما و بخار بیش از حد، دارا زنگ هشدار برا دمای بیش از مقدار تعیین شده

محصولات بازدیدشده

کد QR

منو

مقایسه 0