دستگاه اندازه گیری فشار خون پرافی کر مدل PC-BMG 3018
 • دستگاه اندازه گیری فشار خون پرافی کر مدل PC-BMG 3018
 • دستگاه اندازه گیری فشار خون پرافی کر مدل PC-BMG 3018
 • دستگاه اندازه گیری فشار خون پرافی کر مدل PC-BMG 3018
 • دستگاه اندازه گیری فشار خون پرافی کر مدل PC-BMG 3018
 • دستگاه اندازه گیری فشار خون پرافی کر مدل PC-BMG 3018
 • دستگاه اندازه گیری فشار خون پرافی کر مدل PC-BMG 3018
 • دستگاه اندازه گیری فشار خون پرافی کر مدل PC-BMG 3018

دستگاه اندازه گیری فشار خون پرافی کر مدل PC-BMG 3018

600,000 تومان

ارسال رایگان به تمام نقاط کشور

Proficare PC-BMG 3018 Blood pressure monitor

 • اندازه گیری بر اساس استاندار های WHO
 • قابلیت اندازه گیری ضربان قلب
 • قابلیت تشخیص آریتمی
 • قابلیت اندازه گیری سیستول و دیاستول
 • دارای دو حافظه 60 واحدی
 • قابلیت خاموشی خودکار

معرفی اجمالی دستگاه اندازه گیری فشار خون پرافی کر مدل PC-BMG 3018

دستگاه اندازه گیری فشار خون PC-BMG 3018 شرکت آلمانی پرافی کر موفق به دریافت نشان GUT از انستیتوی Haus and Garten Test آلمان شده است و یکی از بهترین و دقیق ترین دستگاه های اندازه گیری فشار خون خانگی می باشد. در زیر به بررسی این دستگاه اندازه گیری فشار خون مچی پرافی کر خواهیم پرداخت:

 1. این دستگاه اندازه گیری فشار خون پرافی کر از نوع مچی بوده و مجهز به یک حلقه قلاب دار بوده که برای مچ دست هایی به محیط 14 تا 19.5 سانتی متر بسیار مناسب می باشد. کافیست حلقه را در دست کرده و به وسیله قلاب آن را سفت کرده تا نهایتا به صورت اتوماتیک فشار خون بالا و پایین و همچنین ضربان قلب شما اندازه گیری شود. این دستگاه کاملا اتوماتیک عمل میکند.
 2. دستگاه فشار سنج PC-BMG 3018 پرافی کر مجهز به یک صفحه نمایش LCD بسیار بزرگ بوده که اعداد و ارقام روی این صفحه نمایش بسیار خوانا و دقیق می باشد. در کنار این صفحه نمایش بزرگ دو دکمه On/Off و Memory وجود دارد. پر واضح است که دکمه On/Off برای خاموش روشن کردن دستگاه به کار می رود و دکمه Memory نیز برای انتخاب یک یاز دو حافظه و سپس ذخیره داده می باشد. این قسمت در بند های بعدی بیشتر توضیح داده می شود.
 3. دستگاه اندازه گیری فشار خون 3018 پرافی کر بر اساس استاندارد های سازمان جهانی بهداشت یا به اختضار همان WHO طراحی و ساخته شده است که بسیار دقیق عمل می کند.
 4. فشار خون پایین را دیاستول گفته و فشار خون بالا را سیستول می گویند. این دستگاه فشار خون پروفی کر قارد است که دیاستول یا فشار خون بالا را بین رنج 40 تا 199 میلی متر جیوه (199-40) و همچنین فشار خون بالا را بین 60 تا 260 میلی متر جیوه اندازه گری نماید.
 5. همچنین دستگاه اندازه گیری فشار خون PC-BMG 3018 پرافی کر، قادر به اندازه گیری تعداد ضربان قلب نیز می باشد. می دانیم که این تعداد در یک دقیقه محاسبه شده و متناسب با سن با استاندارهای جهانی مقایسه می شود. ابن دستگاه اندازه گیری فشار خون پروفی کر می تواند ضربان قلب را در رنج 40 تا 180 ضربه در دقیقه اندازه گیری نماید.
 6. یکی از بیماری های خطرناک قلب و عرق که خود می تواند بیماری های دیگری را به همراه داشته باشد، آریتمی یا ضربان قلب نامنظم می باشد. این دستگاه اندازه گیری ضربان قلب پرافی کر قادر به تشخیص آریتمی نیز می باشد.
 7. این دستگاه اندازه گیری فشار خون پروفی کر یا همان پرافی کر دارای دو عدد حافظه A و B می باشد که هر کدام 60 واحد فشا دارند. در واقع به وسیله این دستگاه اندازه گیری فشار خون یم توان هر روز و یا هر هفته میزان فشار خون و ضربان قلب خود را اندازه گیری کرده و ذخیره نمایید. از آنجا که هر کدام از حافظه ها 60 واحد است می توانید تا 60 بار اندازه گیری را ذخیره کنید. این تعداد مطابق با استاندارد های جهانی می باشد. از آنجا که دو عدد حافظه می باشد، می توان از آن برای دو نفر البته حداکثر دو نفر استفاده کرد.
 8. خاموشی خودکار بعد از 2 دقیقه و همچنین استفاده از دو باتری 1.5 ولت AAA به عنوانت منبع تغذبه از دیگر ویژگی های این دستگاه اندازه گیری فشا رخون پرافی کر 3018 می باشد.

با تشکر از همراهی شما.

مشخصات کلی

کشور سازنده : چین تحت لیسانس آلمان
جنس بدنه : پلاستیک فشرده

حافظه

حافظه داخلی : دو عدد حافظه 60 واحدی

صفحه نمایش

صفحه نمایش :
توضیحات صفحه نمایش : صفحه نمایش بزرگ برای خوانایی بیشتر

مشخصات فنی

امکان خاموش شدن اتوماتیک :
مناسب برای : اندازه گیری دیساتول، سیستول و ضربان قلب

سایر مشخصات محصول

سایر مشخصات : قابلیت اندازه گیری دیاستول بین 40 تا 199 میلی متر جیوه، قابلیت اندازه گیری سیستول بین 60 تا 260 میلی متر جیوه، قابلیت تشخیص آریتمی
مــزایا
مــعایب