جارو شارژی بلک اند دکر مدل DVJ320J

جدید

Black And Decker Dvj320j Vacuum Cleaner

  • کشور سازنده: چین تحت لیسانس آمریکا
  • قدرت مکش: 25 هوا - وات
  • انرژی باطری: 21.6 وات - ساعت
  • ولتاژ باطری: 10.8 ولت
  • ظرفیت باطری: 2 آمپر - ساعت
  • میزان جریان هوا: 876 لیتر در دقیقه
  • عملکرد سایکلونیک
  • ظرفیت مخزن: 610 میلی لیتر
  • میزان شارژدهی باتری: 15 دقیقه
  • مدت زمان لازم برای شارژ: 5 ساعت

جزییات بیشتر

1,650,000 تومان

ارسال رایگان به تمام نقاط کشور

- +

 
بررسی تخصصی

معرفی اجمالی جارو شارژی بلک اند دکر مدل DVJ320J

جارو شارژی DVJ320J شرکت بلک اند دکر یکی از بهترین جارو شارژی های ساخته شده تا کنون است و این فقط یک ادعا نیست، بلکه با بررسی کامل و جامع این جارو شارژی در خواهیم یافت که در این رنج قیمت و حتی قیمت های بالاتر نیز این جارو شارژی قابلیت ها و ویژگی بسیاری دارد که آن را از دیگر جارو شارژی های ساخته شده تا کنون، متمایز می سازد.  در راستای معرفی این جارو شارژی، دو نکته بسیار مهم وجود دارد:

نکته اول: معرفی شرکت بلک اند دکر به طور مختصر

شرکت آمریکایی بلک اند دکر که اکنون به بلک + دکر نیز شناخته می شود در ابتدا با طراحی و تولید ابزارهای صنعتی کار خود را آغاز کرد. پس مدتی به تولید سیستم های کنترلی روی آورد و همچنین تمرکز ویژه ای را روی ابزار های شارژی گذاشت. بنابراین این شرکت در حوزه وسایل شارژی و ظراحی و تلیذ باتری های با دوام و با شارژدهی بالا، علم و تجربه فراوانی را کسب کرده است. به همین دلیل است که جارو شارژی dvj320j از یک باتری فوق العاده قدرتمند بهره مند می باشد که به نظر می آید مهمترین بخش از یک وسیله شارژی همان قسمت باتری باشد.

نکته دوم: معرفی باتری

در بسیاری از وب سایت های ایرانی که ما مطالعه کردیم، متاسفانه اطلاعات مربوط به باتری این جارو شارژی بلک اند دکر را اشتباه درج کرده اند. لذا خواهشمندیم که در بررسی تخصصی ویژگی های مربوط به این جارو شارژی و البته دیگر ویژگی های آن در بخش توضیحات کامل در همین صفحه با ما همراه باشید. شایان ذکر است که مدت زمان شارژ دهی باتری این جارو شارژی حدود 15 دقیقه است و زمان مورد نیاز برای شارژ کامل آن حدود 5 ساعت می باشد.

با ما همراه باشید.

معرفی کامل جارو شارژی بلک اند دکر مدل DVJ320J

باتری جارو شارژی dvj320j

باتری جارو شارژی dvj320j از نوع لیتیوم- یونی است که ظرفیت بسیار بالایی دارد و همچنین قابل شارژ است به نحوی که می تواند بارها و بارها شارژ شود، بدون آنکه از توان آن یا ظرفیت آن کاسته شود.

در وب سایت رسمی شرکت بلک اند دکر درج شده است که مجموع انرژی باتری این جارو شارژی 21.6 وات - ساعت است. میداینم که انرژی حاصلضرب توان در زمان است و وات ساعت یکی از واخد های انرژی است. در واقع این فاکتور جارو شارژی dvj320j بدین معنی است که باتری این جارو شارژی قادر است در هر ساعت، توانی معادل 21.6 وات را تولید کند و یا به عبارتی دیگر مجموع کل انرژی باتری معادل 21.6 وات در هر ساعت است.

و اما ظرفیت باتری: باز در وب سایت رسمی این شرکت، اشاره شده است که ظرفیت باتری جارو شارژی dvj320j حدود 2 آمپر ساعت است یا 2000 میلی آمپر - ساعت است. در واقع این یک معیار برای نشان دادن ظرفیت باتری است چرا که نشان می دهدکه این باتری قادر است به مدت یک ساعت، یک جریان دو آمپری را تولید نماید.

ولتاژ باتری لیتویم - یونی این جارو شارژی بلک اند دکر، 10.8 ولت می باشد که نسبتا ولتاز بالایی است. و در نهایت با محاسبات می توان دریافت که مدتز مان لازم برای شارژ کامل باتری این جارو شارژی 5 ساعت است و همچنین می تواند به طور پیوسته به مدت زمان 15 دقیقه، شارژ دهی نماید.

قدرت مکش جارو شارژی dvj320j

توان مکش: در جاروبرقی ها و همچنین جارو شارژی ها دو نوع توان را در مشخصات درج خواهند کرد. توان مصرفی و یا همان قدرت و همچنین توان مکشی. همه ی ما با قدرت و توان مصرفی آشنایی داریم اما شاید کمتر با توان مکشی آشنایی داشته باشیم. در وب سایت رسمی شرت بلک اند دکر توان مکشی این جارو شارژی 25 هوا - وات ذکر شده است. در بعضی از وب سایت های موجود، توان کشی را نیز بر حسب وات معرفی کرده است اما دیمانسیون و یا واحد اصلی آن هوا - وات است. این واحد اندازه گیری میزان کارایی و قدرت موثر جارو را نشان می دهد.

جریان هوا: میزان جریان هوا برای یک جارو شارژی یکی از فاکتور های بسیار مهم می باشد. در وب سایت بلک اند دکر، میزان جریان هوای جراو شارژی dvj320j را 879 لیتر در دقیقه معرفی کرده است. برای درک بهتر این موضوع ما آن ار برحسب میلی متر مکعب در ثانیه محاسبه کردیم: میزان جریان هوای این جارو شارژی 146.5 میلی متر مربع در ثانیه می باشد کهمقدار بسیار بالایی به شمار می آید.

فشار مکش: اغلب ما با واخد قدرت فشار که بر حسب بار می باشد در بخارشو ها و کارواش ها و حتی اتو های دستی و مخزن دار و پرسی، آشنایی داریم و میدانیم که هرچه قدرت فشار بیشتر باشد، بازدهی آن وسیله نیز بیشتر خواهد بود. در وب سایت بلک اند دکر، این فشار مکش برا بر حس میل مت در آب محاسبه کرده ما آن را برای درک بهتر به میلی بار تبدیل کردیم. فشار مکش این جارو شارژی در حدود 46.38 میل بار می باشد که نسبتا فشار مکش مناسب می باشد.

ظرفیت، فیلتر سه گانه و عملکرد سایکلونیک یا همان Cyclonic

ظرفیت مخزن این جارو شارژی dvj320j حدود 610 میلی لیتر می باشد که برای یک جارو شارژی نسبتا مناسب است. اما دو نکته بسیار مهم در مورد این جارو شارژی بلک اند قابل ذکر است. اول اینکه فیلتر این جارو برقی یک فیلتر 3 فازی است که در نوع خود بی نظیر است و مانع خروج هر نوع گردو غباری از جارو شارژی به بیرون می شود. بنابراین برای افرادی  که در منزل کودک دارند و یا به گرد و غبار آلرژی دارند، بسیار مناسب می باشد. دوم عملکرد سایکلونیک یا همان Cyclonic می باشد. این سیستم موجب می وشد که در هنگام کار با ین جارو شارژی گردو غبار از بخش فیلتر دور بماند و بدین ترتیب حتی اگر مخزن پر هم باشد، کوچکترین خلائی در قدرت مکش آن ایجاد نخواهد کرد.

دیگر ویژگی ها

قابلیت تنظیم قدرت مکش در دو سطح، دهانه بزرگ برای پوشش حجم بیشتر و همچنین صرفه جویی در زمان و البته انرژی و نشانگر باطری کم از دیگر ویژگی های این جارو شارژی بی نظیر می باشد.

امیدوارم که توضیحات بدون ابهام باشد. با تشکر از همراهی شما.

 
جزئیات فنی
نوع جارو شارژیدستی
کشور سازندهچین تحت لیسانس آمریکا
وزن1.1 کیلوگرم
ظرفیت610 میلی لیتر
جنس بدنهپلاستیک فشرده
قابلیت نصب بر روی دیوارندارد
میزان جریان هوا879 لیتر در دقیقه
نوع باتریLi-ion
ولتاژ باتری10.8 ولت
میزان شارژدهی باتری15 دقیقه
مدت زمان مورد نیاز برای شارژ کامل5 ساعت
نشانگر باتری کمدارد
میزان صدا63 دسی بل
قدرت مکش25 هوا - وات
سایر مشخصات مجموع انرژی باطری 21.6 وات - ساعت، ظرفیت باتری 2 آمپر - ساعت، عملکرد سایکلونیک، قابلیت تنظیم مکش در 2 سطح فشار مکشی برابر با 473 mm/Water ،
اقلام همراهآداپتور

26 محصول مشابه یافت شد

جارو شارژی رباتیک سنکور مدل SVC...

2,880,000 تومان 3,000,000 تومان -4%

مشخصات اصلی

نوع جارو شارژی
دستی
کشور سازنده
چین تحت لیسانس آمریکا
وزن
1.1 کیلوگرم
جنس بدنه
پلاستیک فشرده

ویژگی های فنی

ظرفیت
610 میلی لیتر
قابلیت نصب بر روی دیوار
میزان جریان هوا
879 لیتر در دقیقه
مدت زمان مورد نیاز برای شارژ کامل
5 ساعت
میزان صدا
63 دسی بل
قدرت مکش
25 هوا - وات

باتری و منبع تغذیه

نوع باتری
Li-ion
ولتاژ باتری
10.8 ولت
میزان شارژدهی باتری
15 دقیقه
نشانگر باتری کم

دیگر ویژگی ها

سایر مشخصات
مجموع انرژی باطری 21.6 وات - ساعت، ظرفیت باتری 2 آمپر - ساعت، عملکرد سایکلونیک، قابلیت تنظیم مکش در 2 سطح
فشار مکشی برابر با 473 mm/Water ،
اقلام همراه
آداپتور

محصولات بازدیدشده

کد QR

منو

مقایسه 0