ارزان شد!
جارو شارژی رباتیک سنکور مدل SVC 9031BK
 • جارو شارژی رباتیک سنکور مدل SVC 9031BK
 • جارو شارژی رباتیک سنکور مدل SVC 9031BK
 • جارو شارژی رباتیک سنکور مدل SVC 9031BK
 • جارو شارژی رباتیک سنکور مدل SVC 9031BK

جارو شارژی رباتیک سنکور مدل SVC 9031BK

3,000,000 تومان

2,880,000 تومان

ارسال رایگان به تمام نقاط کشور

Sencor SVC 9031BK Robatic Cleaner

 • ساخت چین تحت لیسانس جمهوری چک
 • مجهز به باتری NiMh
 • مدت زمان شارژدهی: 120 دقیقه
 • مدت زمان لازم برای شارژ: 5 ساعت
 • دارای سنسور تشخیص مانع و تشخیص پله
 • دارای 4 برنامه متفاوت
 • قابلیت تنظیم بر اساس تاریخ و ساعت

معرفی اجمالی جارو شارژی رباتیک سنکور مدل SVC 9031BK

در مورد این جارو شارژی رباتیک سنکور نمی توان یک توضیح اجمالی داشت چرا که به حق یک یاز مجهز ترین و با کیفیت ترین جارو شارژی های ساخته شده تا کنون است. در زیر به بررسی ویژگی های اصلی این جارو شارژی سنکور خواهیم پرداخت:

 1. اولین نکته که بهتر است به آن اشاره نماییم، این است که هر دو مدل SVC 9031BK و SVC 9031RD دارای ویژگی یکسان هستند و تنها تفاوتی که دارند در رنگ آنهاست. در واقع BK به رنگ Black یا همان مشکی اشاره دارد و RD به رنگ Red یا همان قرمز اشاره می کند.
 2. در مدل 7020 در وب سایت رسمی سازنده به ایده آل بودن جارو شارژی برای کف سخت مانند پارکت و موزائیک و کاشی اشاره شده بود اما اشاره به کف نرم مانند فرش نکرده بود. اما در مدل 9031 به صراحت اعلام کرده است که این جارو شارژی رباتیک عالوه بر ایده آل بودن برای کف های سخت، برای کف نرم نیز مانند فرش و موکت بسیار مناسب می باشد.
 3. جارو شارژی رباتیک SVC 9031BK دارای سیستم ایزوله سازی است بدین معنی که می توان آن را محدود به یک فضا با مساحت مشخص نمود. این سیستم موجب می شود که جارو شارژی را بتوان طوری تنظیم نمود که به اتاق های دیگر تراس و پله های نرود. در واقع می توان آن را در سه شعاع 4 متر، 6 متر و 8 متر تنظیم نمود.
 4. همچین جارو شارژی رباتیک سنکور 9031 دارای نشانگر سطح باتری برای سستم ایزوله سازی فضا می باشد که به ما نشان می دهد سطح باتری برای محدوده انتخاب شده کفایت می کند یا نه.
 5. این جارو شارژی رباتیک دارای 4 برنامه حرکتی متفاوت می باشد. حرکت به صورت راندوم یا تصادفی، حرکت به صورت مارپیچی و چرخشی، حرکت در کناره های دیوار و حرکت به صورت خطی.
 6. نکته دیگر این است که این جارو شارژی سنکور دارای استند شارژ می باشد که می توان آن را روی دیوار نصب نمود. در واقع هنگامیکه باتری ظعیف باشد، جارو شارژی اتومات به طرف استند شارژ بر می گردد و خود را شارژ می نماید.

با ما در توضیحات تکمیلی در پایین همین صفحه همراه باشید.

معرفی تکمیلی جارو شارژی رباتیک سنکور مدل SVC 9031BK

در مورد این جارو شارژی رباتیک سنکور نمی توان یک توضیح اجمالی داشت چرا که به حق یک از مجهز ترین و با کیفیت ترین جارو شارژی های ساخته شده تا کنون است. در زیر به بررسی کامل این جارو شارژی سنکور خواهیم پرداخت:

 1. بهتر است ابتدا در مورد سنسور های این جارو شارژی رباتیک سنکور توضیحاتی را ارائه دهیم. جارو شارژی SVc 9031BK دارای سنسور تشخیث مانع است به گونه که در مواجه با موانع تغیر جهت داده و به آنها برخورد نمی کند. علاوه بر این لبه های جارو شارژی دارای ضربه گیر هایی هستند تا تحت هیچ شرایطی آسیب نبیند. سنسور بعدی، سنسور تشخیص ارتفاع می باشد که مانع از افتادن از پله ها و ارتفاع می شود.
 2. لامپ اشعه UV محیط را استریل می کند. این جارو شارژی رباتیک سنکور مجهز به لامپ اشعه UV است که محیط را پاک کرده و ای برای خانه ایی که دارای حیوانات خانگی هستند بسیار مناسب بوده و از ایجاد آلرژی و حساسیت جلوگیری می نماید.
 3. شدت صدای جارو شارژی SVC 9031RD بسیار کم و در حدود 55 دسی بل و حتی کمتر نیز می باشد. در واقع عملکردی بسیار ساکت دارد که ممکن است متوجه حضور آن در خانه نشوید.
 4. اما این جارو شارژی عالوه بر سیستم مکش دارای سه برس مخصوص نیز می باشد. برس اول که یک برس با پرز های سیخ و قابلیت چرخش می باشد که برای کف نرم مانند فرش بسیار مناسب بوده و به شدت عملکرد آن را ارتقا داده است. برس دوم یک برس پلاستیکی است که برای کف سخت مناسب است و برس سوم در کنازه های این جارو شارژی تعبیه شده اند که برای گوشه ها بسیار مناسب می باشند.
 5. این جارو شارژی رباتیک سنکور 2 سرعته است. در واقع می توان آن را در دو سرعت کم و زیاد تنظیم نمود.
 6. همچنین دارای 5 برنامه زمانی متفاوت نیز می باشد. تنظیمات بر اساس زمان بدین گونه است. می توان آن را به گونه ای تنظیمم کرد که فقط یک روز در هفته شروع به کار کند. می توان آن را به گونه ای تنظیم کرد که فقط روزهای کاری فعالیت نماید. می توان آن را به گونه ای تنظیم کرد که روزهای مشخصی در هفته شروع به کار کند. همچنین می توان آن را قفط برای روز های آخر هفته تنظیم نمود. و در نهایت می توان آن را طوری تنظیم نمود که به محض کامل شدن شارژ شروع به کار نماید. بنابراین می توان بر اساس 5 برنامه زمانی مختلف، آن را برای جارو کردن اتوماتیک و خودکار تنظیم نمود.
 7. بحث شارژ شد. جارو شارژی رباتیک سنکور SVC 9031RD دارای یک باتری 2200 میلی آمپری از نوع NiMh می باشد که می توان 120 دقیقه شارژ دهی داشته باشد. مدت زمان لازم برای شارژ کامل 5 ساعت است. این باتری توان لازم برای قدرت مکش کافیو حمل وزن 3.2 کیلوگرمی جارو شارژی را تامین می نماید.
 8. بحث توان نیز مطرح شد. جارو شارژی رباتیک 9031 دارای توان مصرفی 25 وات و قدرت مکش 20 هوا-وات است که فوق العاده می باشد.
 9. این جارو شارژی سنکور دارای کنترل از راه دور است بنابراین می توان چند تا از اسن دستگاه را در خانه داشت و هر کدام را بایک کنتزل، تنظیم و هدایت نمود.
 10. چرخ های جارو شارژی رباتیک سنکور 9031 به راحتی قابل جدا شدن بوده و می توان آن را تمیز نمود. همچنین جهت جلوگیری از آسیب دیدن موتور های حرکتی جارو شارژی، سیستمی تعبیه شده است که به محض گیر کردن چرخ ها خود به خود، خاموش می شود.
 11. اگر خطایی در عملکرد جارو شارژی به وجود بیاید به کمک صفحه نمایش بزرگ روی ولوم جارو شارژی می توان آن را تشخیص داد چرا که خطا ها و اخطار ها در روی صفحه نمایش نشان داده خواهد شد.
 12. جارو شارژی سنکور 9031 قابلیت عبور از موانعی با حداکثر ارتفاع 1.5 سانتی متر را دارد، بنابراین براحتی گیر نمیکند،به حرکت خود ادامه داده و محیط را تمیز می کند.

با تشکر از همراهی شما.

مشخصات کلی

نوع جارو شارژی : رباتیک
کشور سازنده : چین تحت لیسانس جمهوری چک
وزن : 3.2 کیلوگرم
جنس بدنه : پلاستیک فشرده

مشخصات باتری

نوع باتری : Ni-mh
میزان شارژدهی باتری : 120 دقیقه
مدت زمان مورد نیاز برای شارژ کامل : 5 ساعت
نشانگر باتری کم :

مشخصات فنی

قدرت : 25 وات
ظرفیت : 370 میلی لیتر
میزان صدا : 55 دسی بل
قدرت مکش : 20 هوا-وات

سایر مشخصات محصول

سایر مشخصات : دارای سنسور تشخیص ارتفاع و مانع، مجهز به اشعه UV، قابلیت عبور از ارتفاع 1.5 سانتی متر، قابل استفاده بر روی فرش، قابلیت تنظیم بر اساس ساعت و تاریخ، قابلیت شارژ خودکار
مــزایا
مــعایب