جاروبرقی ایستاده فکر مدل Darky S جاروبرقی ایستاده فکر مدل Darky S جاروبرقی ایستاده فکر مدل Darky S جاروبرقی ایستاده فکر مدل Darky S جاروبرقی ایستاده فکر مدل Darky S جاروبرقی ایستاده فکر مدل Darky S جاروبرقی ایستاده فکر مدل Darky S
جاروبرقی ایستاده فکر مدل Darky S

جاروبرقی ایستاده فکر مدل Darky S

جدید

Fakir Darky S Vacuum Cleaner

 • کشور سازنده: چین تحت لیسانس آلمان
 • قدرت: 800 وات
 • شعاع عملکرد: 7 متر
 • شدت صدا: 79 دسی بل
 • برچسپ مصرف انرژی B

جزییات بیشتر

1,600,000 تومان

ارسال رایگان به تمام نقاط کشور

- +

 
بررسی تخصصی

معرفی اجمالی جاروبرقی ایستاده فکر مدل Darky S

هدف از بررسی هر محصول در فروشگاه های اینترنتی، صرفا باید نقد و بررسی آن باشد. توضیحات باید به گونه ای منصافنه و بدور از هرگونه اغراق و مبالغه نوشته شود تا خواننده بتواند بر اساس اطلاعات دقیق خرید را انجام نماید. هدف تیم فنی فروشگاه آ، سیتی نیز همین است که اطلاعات را به صورت دقیق بنویسد. بنابراین در صورتی که مغایرتی با دیگر فروشگاه های اینترنتی داشته باشد، پیشنهاد می شود که وب سایت رسمی سازنده مورد بررسی قرار بگیرد. در زیر به بررسی جاروبرقی ایستاده Darky S فکر خواهیم پرداخت:

 1. قدرت موتور این جاروبرقی یا همان توان مصرفی آن 800 وات است. اشاره به این نکته الزامیست که توان مصرفی به هیچ عنوان نشان دهنده قدرت مکش نیست. امروزه شرکت های معتبر در حوزه تولید جاروبرقی و جارو شارژی شیوه های دیگری را برای نشان دهنده قدرت مکش جاروبرقی به کار می گیرند.
 2. شیوه اول استفاده از ویژگی قدرت مکش است که بر حسب هوا-وات اعلام می شود. برای مثال جاروبرقی های پاناسونیک، با قدرت مصرفی 2400 وات دارای توان مکش 800 هوا-وات هستند.
 3. شیوه دوم استفاده از میزان جریان مکش جاروبرقی است که به آن AirFlow گفته می شود که بر حسب لیتر در ثانیه است که نشان می دهد جاروبرقی در هر ثانیه چند لیتر هوا را مکش می کند.
 4. اما بهترین و مرسوم ترین شیوه که درک آن نیز برای عموم مردم راحت تر است استفاده از شیوه نمرده دهی یا گرید بندی است که روی برچسپ مصرف انرژی درج می شود. شرکت های مستق جاروبرقی را تست کرده و عملکرد آن را روی سطوح نرم و سخت می سنجند و به آن نمره ای بین A تا G خواهند داد.
 5. جاروبرقی ایستاده Darky S دارای گرید E در جذب گرد و غبار از روی سطوح نرم مانند فرش و موکت است. بنابراین عملکرد چندان مطلوبی روی این سطوح ندارد.
 6. جاروبرقی Darky S دارای گرید A در جذب گرد و غبار از سطوح سخت مانند پارکت و سرامیک است که بهترین عملکرد ممکن را نشان می دهد. بنابراین این جاروبرقی برای سطوح سخت بسیار خوب عمل می کند.
 7. بحث دیگر شدت صدای یک جاروبرقی است که نشان دهنده میزان آلودگی صوتی است که ایجاد میکند. شدت صدای جاروبرقی ِDarky S حدود 79 دسی بل است. در بسیاری از وب سایت ها نوشته استکهاین شدت صدا کم است. برای درک شدت صدای آ« بهتر است بدانید که اغلب جاروبرقی های ساخته شده تا کنون دارای شدت صدایی حدود 80 دسی بل است. جاروبرقی های شرکت آ ا گ و پاناسونیک دارای شدت صدایی در حدود 60 دسی بل هستند. پس نمی توان گفت که شدت صدای کمی دارد.
 8. اما نوع فیلتر جاروبرقی. در بسیاری از وب سایت ها نوشته شده است که فیلتر این جاروبرقی هپا است. در وبسایت رسمی فکر اشاره ای به این قسمت نشده است. روی برچسپ مصرف انرژی نیز درج شده که گرید جاروبرقی در فیلتر کردن گرد و غبار و مانع شدن از خروج آن به هوای بیرون E است. پس عملکرد چندان مناسبی هم در این قضیه ندارد.
 9. اما این جاروبرقی کفر هم به صورت دستی و هم به صورت عصایی عمل می کند. این ویژگی بسیار مثبتی است چرا که در حالت دستی براحتی قابل حمل است و می تواتن آن را برای سفر نی زبه همراه خود برد و داخل ماشین یا اتاق اجاره را براحتی تمیز نمود.
 10. اما در حالت عصایی نیز کاربری راحتی دارد. بدون آنکه پشت خم شود جاروبرقی 2 کیلویی را می توان حمل نمود. سیمی به طول 6 متر دارد و در کل شعاع عملکردی در حدود 7 متر دارد. دارای سری مثلثی شکل است که براحتی گوشه و کنار و نقاطی با دسترسی مشکل را می توان با آن جارو نمود.
 11. در کل می توان گفت نسب به قیمتی که دارد، جاروبرقی ایستاده مناسبی می باشد.

با تشکر از همراهی شما.

 
جزئیات فنی
نوع جاروبرقیمخزن دار
کشور سازندهچین تحت لیسانس آلمان
وزن2 کیلوگرم
قدرت800 وات
ظرفیت1 لیتر
جنس بدنهپلاستیک فشرده
قابلیت استفادهخاک
شعاع عملیاتی7 متر
طول سیم6 متر
لوله تلسکوپیندارد
سوئیچ تنظیم مکشندارد
قابلیت جذب مایعاتندارد
شدت صدا79 دسی بل
نشانگر پر بودن مخزنندارد
سیم جمع کن خودکارندارد
رده انرژیB
قابلیت شستشوی لوازم جانبی در ماشین ظرفشوییدارد
سایر مشخصاتدارای گرید E در جذب گرد و غبار از سطوح نرم مانند فرش و موکت، دارای گرید A در جذب گرد و غبار از سطوح سخت مانند پارکت و سرامیک، دارای گرید E در فیلتر کردن گرد و غبار، قابلیت استفاده به صورت دستی و عصایی
اقلام همراهسری مثلثی استاندارد

30 محصول مشابه یافت شد

مشخصات اصلی

نوع جاروبرقی
مخزن دار
کشور سازنده
چین تحت لیسانس آلمان
وزن
2 کیلوگرم
جنس بدنه
پلاستیک فشرده

ویژگی های فنی

قدرت
800 وات
ظرفیت
1 لیتر
قابلیت استفاده
خاک
شعاع عملیاتی
7 متر
طول سیم
6 متر
لوله تلسکوپی
سوئیچ تنظیم مکش
قابلیت جذب مایعات
شدت صدا
79 دسی بل
نشانگر پر بودن مخزن
سیم جمع کن خودکار
رده انرژی
B
قابلیت شستشوی لوازم جانبی در ماشین ظرفشویی

دیگر ویژگی ها

سایر مشخصات
دارای گرید E در جذب گرد و غبار از سطوح نرم مانند فرش و موکت، دارای گرید A در جذب گرد و غبار از سطوح سخت مانند پارکت و سرامیک، دارای گرید E در فیلتر کردن گرد و غبار، قابلیت استفاده به صورت دستی و عصایی
اقلام همراه
سری مثلثی استاندارد

محصولات بازدیدشده

کد QR

منو

مقایسه 0