جاروبرقی حرفه ای 800 وات سنکور مدل SVC 9000BK جاروبرقی حرفه ای 800 وات سنکور مدل SVC 9000BK جاروبرقی حرفه ای 800 وات سنکور مدل SVC 9000BK جاروبرقی حرفه ای 800 وات سنکور مدل SVC 9000BK جاروبرقی حرفه ای 800 وات سنکور مدل SVC 9000BK جاروبرقی حرفه ای 800 وات سنکور مدل SVC 9000BK جاروبرقی حرفه ای 800 وات سنکور مدل SVC 9000BK جاروبرقی حرفه ای 800 وات سنکور مدل SVC 9000BK جاروبرقی حرفه ای 800 وات سنکور مدل SVC 9000BK جاروبرقی حرفه ای 800 وات سنکور مدل SVC 9000BK جاروبرقی حرفه ای 800 وات سنکور مدل SVC 9000BK جاروبرقی حرفه ای 800 وات سنکور مدل SVC 9000BK جاروبرقی حرفه ای 800 وات سنکور مدل SVC 9000BK جاروبرقی حرفه ای 800 وات سنکور مدل SVC 9000BK جاروبرقی حرفه ای 800 وات سنکور مدل SVC 9000BK جاروبرقی حرفه ای 800 وات سنکور مدل SVC 9000BK جاروبرقی حرفه ای 800 وات سنکور مدل SVC 9000BK جاروبرقی حرفه ای 800 وات سنکور مدل SVC 9000BK جاروبرقی حرفه ای 800 وات سنکور مدل SVC 9000BK جاروبرقی حرفه ای 800 وات سنکور مدل SVC 9000BK جاروبرقی حرفه ای 800 وات سنکور مدل SVC 9000BK
جاروبرقی حرفه ای 800 وات سنکور مدل SVC 9000BK

جاروبرقی حرفه ای 800 وات سنکور مدل SVC 9000BK

جدید

Sencor SVC 9000BK Vacuum Cleaner

  • توان مصرفی: 800 وات
  • برچسپ مصرف انرژی: A
  • شدت صدا: 69 دسی بل
  • شعاع عملکرد: 14 متر
  • ظرفیت: 4 لیتر
  • وزن: 5.6 کیلوگرم
  • مجهز به فیلتر هپا 13

جزییات بیشتر

4,500,000 تومان

این محصول در انبار موجود نیست

 
بررسی تخصصی

معرفی اجمالی جاروبرقی حرفه ای 800 وات سنکور مدل SVC 9000BK

اگر بخواهیم کاملترین و یا بهترین جاروبرقی ساخته شده تا کنون را معرفی کنیم، بدون شک می توان به جاروبرقی سنکور SVC 9000BK یا به اختصار همان جاروبرقی 9000 سنکور اشاره نمود. شاید تلقی شود که این صرفا یک ادعاست اما با بررسی و نقد کامل این جاروبرقی شرکت اروپایی سنکور مطمئنا شما نیز به این نکته پی خواهید برد.

شرکت اروپایی سنکور در ابتدا در ژاپن تاسیس شد. پس از مدتی ساهم این شرکت به کشور اروپایی چک فروخته شده و هم اکنون در بیش از 25 کشور دنیا شعبه دارد و بالغ بر 1500 محصول متنوع را طراحی می کند. سنکور یک برند کاملا اروپایی است که امروز در اروپا از محبویت بسیار زیادی برخوردار است. هم اگنون بسیار از محصولات این شرکت بزرگ، به دلیل ارزانتر بودن نیروی کار در چین تولید می شوند.

جاروبرقی سنکور 9000 از نوع 4AAAA Eco Power بوده که مصرف انرژی بسیار کمی دارد. به همین دلیل است که موفق به کسب برچسپ مصرف انرژی A شده است. توان مصرفی این جاروبرقی 800 وات است که در کنار قدرت بالای جذب گرد و غبار توسط آن، نشان از مهندسی و بهینه سازی فوق العاده این جاروبرقی می باشد.

در زیر به بررسی کامل این جاروبرقی فوق العاده خواهیم پرداخت.

با ما همراه باشید.

معرفی کامل جاروبرقی حرفه ای 800 وات سنکور مدل SVC 9000BK

مدعی شدیم که این جاروبرقی بهترین جاروبرقی ساخته شده تا کنون است که توسط شرکت اروپایی سنکور، طراحی و تولید شده است. حال به بررسی کامل آن جهت اثبات این ادعا خواهیم پرداخت:

قدرت و توان مصرفی

زمانی بود که توان مصرفی یک جاروبرقی ملاکی برای قدرت مکش آن نیز بود اما با پیشرفت علم و تکنولوژی و همچنین مهندسی که هدف نهایی آن بهینه سازی است این مفهوم و این دیدگاه تغیرر کرده است. امروزه به دو شیوه قدرت مکش جاروبرقی را تست و اعلام میکنند. در کنار قدرت جاروبرقی که برحسب وات است، قدرت مکش جاروبرقی را نیز اعلام می کنند که برحسب هوا وات است. ممکن است قدرت یا توان مصرفی یک جاروبرقی حدود 2400 وات باشد اما قدرت مکش آن تنها 200 هوا-وات باشد که نشان از پایین بودن قدرت نهایی آن در جذب گرد و غبار است. همچنین قدرت مکش یک جاروبرقی را همچون میزان مصرف انرژی آن نمره بندی کرده و به مصرف کننده نهایی اعلام می کنند.

قدرت و توان مصرفی جاروبرقی SVC 9000BK تنها 800 وات است. به همین دلیل آن را Eco Power یا سازگار با محیط زیست نیز می نامند. این جاروبرقی سنکور را 4AAAA Eco Power نیز می نامند و به همین دلیل است که بر چسپ مصرف انرژی A می باشد. اما قدرت مکش جاروبرقی چقدر است. در کنار اعلام برچسپ مصرف انرژی این جاروبرقی سنکور، دو ویژگی مهم دیگر را نیز تست و نهایتا اعلام کرده اند. جاروبرقی سنکور 9000 در جذب گرد و غبار از سطوح سخت مانند موزائیک و پارکت، دارای گرید A می باشد که البته بسیاری از جاروبرقی های مشهور مانند پاناسونیک 915 و 917 نیز این گرید ار دریافت کرده اند. اما آنچه که مهم است، قدرت مکش جاروبرقی در جذب گرد و غبار از سطوح نرم می باشد. جاروبرقی SVC 9000BK دارای گرید A در جذب گرد و غبار از سطوح نرم مانند فرش و موکت نیز می باشد. کمتر جاروبرقی ای تا کنون ساخته شده است که موفق به کسب این گرید شده باشد.

فیلتر

جاروبرقی سنکور 9000 مجهز به فیلتر هپا 13 می باشد. بهترین نوع فیلتر تا کنون نیز همین فیلتر هپا 13 است. فیلتر هپا 13 تقریبا مانع از خروج 99.99 درصد کل گرد و غبار جذب شده از جاروبرقی می باشد. این ویژگی برای افرادی که به گرد و غبار حساسیت دارند، بسیار حائز اهمیت می باشد. این جاروبرقی سنکور مانع از خروج ذرات در حدد نانو و حتی کوچکتر نیز می شود. گرید این جاروبرقی در جذب گردو غبار و فیلتر آن نیز A می باشد. بنابراین تا کنون موفق به کسب چهار گرید A شده است.

شدت صدا

امروزه شدت صدا یکی از فاکتور های اصلی در انتخاب جاروبرقی است. اکثر جاروبرقی های ساخته شده تا کنون، شدت صدای بسیار بالایی دارند که آلودگی بسیاری را ایجاد میکند. شدت صدای این جاروبرقی 9000 سنکور حدود 69 دسی بل است به همین دلیل است که شرکت سنکور در پیچ رسمی این جاروبرقی در وب سایت خود آن را Extreme Silence یا بی نهایت کم صدا اعلام کرده است. شدت صدای ای جاروبرقی با شدت صدای جاروبرقی های پاناسونیک و آ ا گ تقریبا برابر بوده و این بسیا رمهم است.

طول عمر و پایداری مکش

طول عمر یک جاروبرقی و همچنین پایداری مکش آن نیز یکی از فاکتور های مهم در انتخاب جاروبرقی می باشد. اینکه قدرت اولیه مکش چقدر باشد مهم است اما اینکه در آینده و پس از چند سال استفاده این قدرت مکش، پایدار باشد، بسیار مهمتر است. جاروبرقی SVC 9000BK را اصطاحا مکش پایدار، ای قدرت ثابت نیز می نامند. علاوه بر این از آنجا که موتور این جاروبرقی مجهز به ترموستات حرارتی است، در استفاده های طولانی هرگز به موتور آسیبی نخواهد رسید و دمای داخلی آن همواره توسط این سنسور، کنترل خواهد شد.

حمل و نقل و شعاع عملکرد

شعاع عملکرد یک جاروبرقی نیز از دیگر آیتم ها و فاکتور ها در انتخاب جاروبرقی می باشد. جاروبرقی سنکور 9000 مجهز به سیمی به طول 11 متر است. جنس سیم از مواد تجزیه پذیر ساخته شده است و از این حیث سازگار با محیط زیست است. با محاسبه طول لوله خرطومی و همچنین لوله تلسکوپی، شعاع عمکلرد این جاروبرقی 14 متر خواهد بود که در نوع خود بی نظیر است و کمتر جاروبرقی تا کنون ساخته شده است که شعاع عملکردی به این بالایی داشته باشد. به طوریکه بدون نیاز به تعویض پریز برق، در هر بار وصل شدن به برق، مساحت 616 متر مربع را پوشش می دهد.

وزن این جاروبرقی حدود 5.6 کیلوگرم است که به نسبت ظرفیت بالای کیسه آن، وزن زیادی نیست. چرخ های بزرگ و نرمی که در زیر آن قرار دارند، براحتی روی موکت و فرش حرکت می کنند. همچننین چرخ کوچک با قابلیت چرخش 360 درجه نیز این امر را آسانتر می کند. علاوه بر تمامی اینها، محل اتصال لوله خرطومی با بنده نیز دارای قابلیت چرخش 360 درجه می باشد.

در نهایت بهتر است به این نکته اشاره کنیم که این جاروبرقی سنکور، علاوه بر قابلیت ایستادن در حالت افقی، قابلیت ایستادن در حالت عمودی را نیز دارد.

نازل برسی توربو

در کل جاروبرقی ها و جارو شارژی های مکشی در جمع آوری مو و بعضی از آشغال ها دقیق عمل نمی کنند. به همین دلیل است که جاروبرقی SVC 9000BK شرکت اروپایی سنکور، مجهز به دو عدد نازل توربو می باشد که علاوه بر بهره گیری از قدرت مکش موتور به هنگام کار، با چرخیدن غلطک زیر آن، هر نوع مو و آشغالی را به داخل کشیده و به همین دلیل است که قابلیت تمیز کاری آنها نمره A را دارد. همچنین این جاروبرقی دارای دو نازل مخصوص کف نرم و کف سخت می باشد.

کیسه جاروبرقی

ظرفیت کیسه این جاروبرقی سنکور حدود 4 لیتر است که در نوع خود بی نظیر است. همچنین جنس آن از مواد ترکیبی مصنوعی و در آزمایشگاه طراحی شده است. به همین دلیل است که خود همچون یک فیلتر فوق العاده قدرتمند از نوع هایژنیک یا بهداشتی عمل می کند.

نازل ها و اقلام همراه

نازل کف استاندارد، نازل برسی توربو با قابلیت چرخش غلطک همراه با مکش، نازل برسی تربو مینی با قابلیت چرخش غلطک حین مکش، نازل مخصوص کف سخت، نازل مصخوص درز با دسته بلند، نازل مصخوص درز با دسته کوتاه و نازل برسی کوچک، لوله تلسکوپی با قابلیت تغییر طول بسیار راحت و لوله خرطومی بسیار محکم از اقلام همراه این جاروبرقی فوق العاده سنکور می باشند.

با تشکر از همراهی شما.

 
جزئیات فنی
نوع جاروبرقیکیسه دار
وزن5.6 کیلوگرم
قدرت800 وات
ظرفیت4 لیتر
جنس بدنهپلاستیک فشرده
قابلیت استفادهخاک
فیلتر داخلیدارد
توضیحات فیلترفیلتر قابل شستشو
نوع فیلتر جاروبرقیهپا
شعاع عملیاتی14 متر
طول سیم11 متر
لوله تلسکوپیدارد
سوئیچ تنظیم مکشدارد
قابلیت جذب مایعاتندارد
شدت صدا69 دسی بل
نشانگر پر بودن مخزندارد
سیم جمع کن خودکاردارد
رده انرژیA
قابلیت شستشوی لوازم جانبی در ماشین ظرفشوییدارد
سایر مشخصات4AAAA Eco Power، سازگار با محیط زیست، گرید A در جذب گرد و غبار از سطوح سخت نرم
اقلام همراهنازل برسی توربو، نازل برسی توربو مینی، نازل کوچک برسی، نازل مخصوص درز دسته بلند، نازل مخصوص درز دسته کوتاه، نازل استاندارد، نازل مخصوص کف سخت

30 محصول مشابه یافت شد

مشخصات اصلی

نوع جاروبرقی
کیسه دار
وزن
5.6 کیلوگرم
جنس بدنه
پلاستیک فشرده

ویژگی های فنی

قدرت
800 وات
ظرفیت
4 لیتر
قابلیت استفاده
خاک
فیلتر داخلی
توضیحات فیلتر
فیلتر قابل شستشو
نوع فیلتر جاروبرقی
هپا
شعاع عملیاتی
14 متر
طول سیم
11 متر
لوله تلسکوپی
سوئیچ تنظیم مکش
قابلیت جذب مایعات
شدت صدا
69 دسی بل
نشانگر پر بودن مخزن
سیم جمع کن خودکار
رده انرژی
A
قابلیت شستشوی لوازم جانبی در ماشین ظرفشویی

دیگر ویژگی ها

سایر مشخصات
4AAAA Eco Power، سازگار با محیط زیست، گرید A در جذب گرد و غبار از سطوح سخت نرم
اقلام همراه
نازل برسی توربو، نازل برسی توربو مینی، نازل کوچک برسی، نازل مخصوص درز دسته بلند، نازل مخصوص درز دسته کوتاه، نازل استاندارد، نازل مخصوص کف سخت

محصولات بازدیدشده

کد QR

منو

مقایسه 0