جاروبرقی و فرش شوی سطلی فکر مدل ML Roboter
 • جاروبرقی و فرش شوی سطلی فکر مدل ML Roboter
 • جاروبرقی و فرش شوی سطلی فکر مدل ML Roboter
 • جاروبرقی و فرش شوی سطلی فکر مدل ML Roboter
 • جاروبرقی و فرش شوی سطلی فکر مدل ML Roboter
 • جاروبرقی و فرش شوی سطلی فکر مدل ML Roboter
 • جاروبرقی و فرش شوی سطلی فکر مدل ML Roboter
 • جاروبرقی و فرش شوی سطلی فکر مدل ML Roboter
 • جاروبرقی و فرش شوی سطلی فکر مدل ML Roboter

جاروبرقی و فرش شوی سطلی فکر مدل ML Roboter

5,750,000 تومان

ارسال رایگان به تمام نقاط کشور

Fakir ML Roboter Carpet Washer

 • کشور سازنده: چین تحت لیسانس آلمان
 • قدرت: 1200 وات
 • ظرفیت: 2 لیتر
 • عملکرد: آب و خاک
 • مجهز به فیلتر آب و فیلتر هپا 13
 • میزان جریان هوا: 25.33
 • شعاع عملکرد: 9 متر

معرفی اجمالی جاروبرقی و فرش شوی سطلی فکر مدل ML Roboter

امروزه جاروبرقی های سطلی در اندازه های مختلف و با قابلیت های متفاوت، توسط شرکت های معتبر، که در حوزه نظافت و شستشو فعالیت دارند، تولید می شود. در همین راستا نیز شرکت آلمانی فکیر، جاروبرقی سطلی ML Roboter را طراحی و تولید نموده است که هم قابلیت جذب خاک یا همان جامدات را دارد و هم قابلیت جذب آب یا همان مایعات. علاوه بر جذب جامادات و مایعات، مجهز به پمپ نیز می باشد که می توان از آن برای شستشوی کف و فرش نیز استفاده نمود. در زیر به بررسی ویژگی های این جاروبرقی خواهیم پرداخت:

 1. قدرت یا همان توان مصرفی این جاروبرقی بسیار کم است. این جاروبرقی سطلی فکر با توان مصرفی 1200 وات، جزو جاروبرقی های کم مصرف به شمار می آید.
 2. جاروبرقی ML Roboter م قابلیت جذب مایعات را دارد و هم قابلیت جذب جامدارت را. در واقع به نوعی این جاروبرقی، جزو جاروبرقی های مخزن دار محسوب شده و مخزن دارای ظرفیت 2 لیتر می باشد.
 3. ML Roboter را می توان فرش شور نیز نامید. چرا که زیر مخزن، جمع آوری آب و خاک، مخزن آب تمیز وجود دارد که می توان آن را پر آب نمودو  به میزان لازم از مایع فرش شور استفاده نمود.
 4. جاروبرقی ML Rpboter هم دارای فیلتر آب است و هم مجهز به فیلتر گردو غبار می باشد. در واقع هنگام جذب مایعات، فیلتر آب آن عمل می کند و هنگ جذب جامدات فیلتر گرد و غبار به کار گرفته می شود. فیلتر آب نیز جهت طول عمر بیشتر پمپ، به نوعی برای آب تمیز که در داخل مخزن آب تمیز ریخته می شود، نوعی فیلتر محسوب خواهد شد. فیلتر گرد غبار این جاروبرقی سطلی فکر از نوع HEPA 13 بوده که مانع از خروج ذرات گرد غبار در اندازه های نانو و بزرگتر، به خارج از جاروبرقی می شود.
 5. در صفحه رسمی این جاروبرقی فکر، توان مکش آن که بر حسب هوا-وات است، ذکر نشده است و صرفا به میزان جریان هوا اشاره شده است که حدود 25.33 می باشد. این میزان گردش هوا، به تناسب انرژی مصرفی آن بسیار بالا بوده و نشان از بهینه بودن عملکرد موتور این جاروبرقی دارد.

بنابراین شرکت آلمانی فکر دستگاهی را طراحی کرده است که سه کار را می تواند انجام دهد. در یک حالت جاروبرقی می باشد. در حالت بعدی قابلیت جذب مایعات را دارد و در نهایت یک فرش شور و یا کف شور نیز می باشد. به همین دلیل به همراه ML Roboter نازل ها و سری های مخصوص وجود دارد.

 1. سری مخصوص کف، که در حالت جاروبرقی استفاده می شود.
 2. سری مخصوص شسشتوی کف و فرش، که مجهز به یک شلنگ باریک می باشد. این شلنگ به پمپ آب متصل بوده و آب و مواد شونده ریخته شده در مخزن آب تمیز را توسط پمپ روی کف می پاشد.
 3. سری مخصوص درز و سری برسی که کاربردهای متفاوت و مشخصی نیز دارند.
 4. سری مخصوص مبلمان
 5. دو عدد لوله پلاستیکی که در مجموع 85 سانتی متر طول دارند.
 6. لوله فایبرگلاس فوق العاده محکم به طول 2.15 متر

در پایان بهتر است به این نکته اشاره نماییم که طول سیم این جاروبرقی سطلی فکر، 5.6 متر است و شعاع عملکرد آن حدود 9 متر می باشد.

با تشکر از همراهی شما.

مشخصات کلی

نوع جاروبرقی : سطلی با قابلیت جذب مایعات و جامدات و همچنین قابلیت شوینده
کشور سازنده : چین تحت لیسان آلمان
وزن : 9.34 کیلوگرم
جنس بدنه : پلاستیک فشرده
طول سیم : 5.6 متر

مشخصات فنی

قدرت : 1200 وات
ظرفیت : 2 لیتر
قابلیت استفاده : آب و خاک و شستشو
فیلتر داخلی :
توضیحات فیلتر : فیلتر آب و فیلتر هپا 13
نوع فیلتر جاروبرقی : هپا
شعاع عملیاتی : 9 متر
لوله تلسکوپی :
قابلیت جذب مایعات :
سیم جمع کن خودکار :
قابلیت شستشوی لوازم جانبی در ماشین ظرفشویی :

سایر مشخصات محصول

اقلام همراه : لوله های پلاستیکی، لوله فایبرگلاس به طول 2.15 متر، نازل کف، نازل شستشو، نازل درز، نازل مبلمان، نازل برسی، شامپو فرش و خوشبو کننده
سایر مشخصات : میزان جراین هوا 25.33، قابلیت جذب مایعات و جامدات، قابلیت شستشوی کف و فرش، دارای مخنز آب تمیز، امکان استفاده از شامپو فرش و مایعات شستشو
مــزایا
مــعایب