توستر نان فیلیپس مدل HD2595

جدید

Philips HD2595 Bread Toaster

  • کشور سازنده: هلند
  • قدرت: 800 وات
  • قابلیت تنظیم درجه حرارت: در 7 سطح
  • قابلیت یخ زدایی
  • قابلیت گرم کردن دوباره
  • قابلیت توقف اتوماتیک و دستی

جزییات بیشتر

260,000 تومان

این محصول در انبار موجود نیست

 
بررسی تخصصی

معرفی اجمالی توستر نان فیلیپس مدل HD2595

رنگ سفید توستر فیلیپس hd2595، ظاهری مدرن و جذاب به آن داده است. علاوه بر این رنگ سفید، نشانه تمیزی و پاکیزگی است و حس خوبی به انسان القا می کند و گویا هدف شرکت هلندی فیلیپس از طراحی این توستر با رنگ سفید نیز همین بوده است. قبل از اینکه تمامی نکات مثبت توستر hd2595 را بر شمریم، بهتر است به تنها نقطه ضعف و یا شاید بهتر است بگوییم به تنها کمبود این توستر اشاره کنیم و آن هم نبود پایه گرم کردن نان گرد می باشد. توستر های پیشرفته فیلیپس و بوش و حتی برخی از مدل های تفال نیز، پایه گرم کردن نان گرد و همچنین مکان تعبیه شدن آن روی توستر را دارند.

قابلیت گرم کردن دوباره، قابلیت آسانسوری یا high-lift، قابلیت توقف دستی و اتوماتیک، یخ زدایی و تنظیم درجه حرارت برخی از ویژگی های جالب این مدل از توستر های فیلیپس می باشد.

بدنه این توستر از پلاستیک ABS ساخته شده است که در مقابل حرارت و ضربه و حتی خط و خراش، بسیار مقاوم است و هنگام کار نیز هموراه خنک است.

معرفی کامل توستر نان فیلیپس مدل HD2595

قابلیت تنظیم میزان برشتگی در 7 سطح

توستر نان hd2595 دارای المنت های حرارتی ای می باشد که گرما را کاملا به صورت یکنواخت به سطح نان می دهد و همین موجب پخت یکدست و برشته شدن یکنواخت می شود. علاوه بر این توسط ولوم روی دستگاه، م یتوان این میزان برشتگی را با توجه به ذائقه خود کنترل نماییم.

توستر نان فیلیپس hd2595 در فروشگاه بزرگ آف سیتی

سینی جمع آوری خرده نان

زیر دستگاه یک سینی تعبیه شده است که براحتی قابل جدا شدن است. خرده نان های ایجاد شده هنگام برشته شدن و یا برداشتن نان، به جای آنکه در محیط پخش شده و محیط آَپزخانه را کثیف کند، زیر این دستگاه، داخل این سینی جمع شده که م یتوان پس از هر بار استفاده آن را تخلیه و شستشو داد.

توستر نان فیلیپس hd2595 در فروشگاه بزرگ آف سیتی

قابلیت Reheat

نان برشته شده گرم، همیشه از نان سرد شده، خوشمزه تر است، اما نمی توان نانی را که برشته شده است، دوباره برشتهکرد چراکه ممکن است هم طعم خوب خود را از دست بدهد و هم به خواص آن لطمه بزند. به همین دلیل توستر hd2595 مجهز به قابلیت گرم کردن دوباره یا reheat می باشد.

توستر نان فیلیپس hd2595 در فروشگاه بزرگ آف سیتی

قابلیت high-lift

بعضی اوقات ممکن است که نان تٌست ما کوچک باشد و ارتفاع کمی داشته باشد و یا نصفه باشدو در این حالت اگر بخواهیم آن را برشته کنیم، ممکن است پس برشته شدن و پرتاب آن توسط خود دستگاه، نان به اندازه کافی بیرون نیاید و حتی گاهی اوقات در این حالت ممکن است دستمان بسوزد، به همین دلیل، برای این مدل از توستر های نان فیلیپس قابلیت آسانسوری در نظر گرفته شده است. به کمک این قابلیت، با دستگیره تعبیه شده می توان نان را مقداری بالا آورد و براحتی آن را برداشت.

توستر نان فیلیپس hd2595 در فروشگاه بزرگ آف سیتی

قابلیت یخ زدایی

به وسیله این قابلیت می توانیم نان های تست یخ زده را، در عرض چند دقیقه برشته کنیم، بدین ترتیب که ابتدا با این قابلیت، یخ نان باز شده و سپس برشته می شود.

توستر نان فیلیپس hd2595 در فروشگاه بزرگ آف سیتی

بدنه خنک

بدنه این توستر فیلیپس، از جنس پلاستیک ABS م باشد که علاوه بر مقاومت بسیار بالایی که دارد، عای بوده و همواره خنک است. پس در حین کار هم براحتی قابل جا به جا شدن است.

توستر نان فیلیپس hd2595 در فروشگاه بزرگ آف سیتی

دکمه توقف

روی دستگاه دکمه ای برای توقف عملیات برشته کردن در هر زمانی که بخواهیم، تعبیه شده است. پس در هر مزانی م یتوان با زدن این دکمه نان تس را بیرون آوردن و مانع از برشته شدن آن شویم.

توستر نان فیلیپس hd2595 در فروشگاه بزرگ آف سیتی

 
جزئیات فنی
کشور سازندههلند
وزن 1.5 کيلوگرم
قدرت800 وات
طول سیم0.85 متر
صفحه نمایشندارد
قابلیت یخ زداییدارد
ابعاد طول 210، عمق135، ارتفاع185 ميلي متر
تعداد درگاه قرارگیری نان2 عدد
قابلیت شستشوسینی خرده نان
کشوی جمع آوری خرده ناندارد
قابلیت قطع خودکاردارد
دکمه توقف عملیاتدارد
قابلیت تنظیم حرارتدر 7 سطح

30 محصول مشابه یافت شد

مشخصات اصلی

کشور سازنده
هلند
وزن
1.5 کيلوگرم
ابعاد
طول 210، عمق135، ارتفاع185 ميلي متر

ویژگی های فنی

قدرت
800 وات
طول سیم
0.85 متر
قابلیت یخ زدایی
تعداد درگاه قرارگیری نان
2 عدد
قابلیت شستشو
سینی خرده نان
کشوی جمع آوری خرده نان
قابلیت قطع خودکار
دکمه توقف عملیات
قابلیت تنظیم حرارت
در 7 سطح

صفحه نمایش

صفحه نمایش

محصولات بازدیدشده

کد QR

منو

مقایسه 0