توستر نان فیلیپس مدل HD2586 توستر نان فیلیپس مدل HD2586 توستر نان فیلیپس مدل HD2586 توستر نان فیلیپس مدل HD2586 توستر نان فیلیپس مدل HD2586
توستر نان فیلیپس مدل HD2586

توستر نان فیلیپس مدل HD2586

جدید

Philips HD2586 Bread Toaster

  • کشور سازنده: هلند
  • قدرت: 870 تا 950 وات
  • طول سیم: 0.8 متر
  • قابلیت توقف اتوماتیک
  • قابلیت یخ زدایی
  • قابلیت تنظیم میزان حرارت: در 7 سطح

جزییات بیشتر

230,000 تومان

این محصول در انبار موجود نیست

 
بررسی تخصصی

معرفی اجمالی توستر نان فیلیپس مدل HD2586

شرکت هلندی فیلیپس که در طرای های خود به ظرافت و زیبایی مشهور است، توستر نان hd2586 را با دقت خاصی طراحی کرده است، ظاهر مکعبی شکل این توستر نان، نگهداری آن را در آشپزخانه بسیار آسان کرده است. همچنین با وجود محفظه جمع آوری سیم، می توان آن را دربخشی از فضای آشپزخانه نگه داشت تا به ظرافت و زیبایی آشپزخانه های مدرن امروزی، بیافزاید.

قابلیت تنظیم میزان برشتگی یا همان حرارت، توقف اتوماتیک، قابلیت یخ زدایی، قابلیت High-Lift تنها بخشی از ویژگی های این توستر فیلیپس می باشد.

در مقایسه با توستر های نان گران قیمت تر، صرفا دو ویژگی را ندارد. اول اینکه قابلیت گرم کردن و برشته کردن نان های گرد را ندارد چراکه پایه ای برای این منظور به همرا دستگاه وجود ندارد و همچنین مکانی برای این پایه روی آن تعبیه نشده است. دوم اینکه قابلیت reheat یا گرم کردن دوباره را ندارد.

معرفی کامل توستر نان فیلیپس مدل HD2586

بدنه خنک

برای تمام وسایل حرارتی و گرمایی، وجود بدنه خنک به نوعی جهت ایمنی بیشتر، الزامی است. توستر نان hd2586 دارای بدنه کاملا خنک، حین کار می باشد به طوریکه در حالتی که روشن است براحتی می توان آنرا جابه جا نمود. با وجود این ویژگی، اولا نگران سوختن و آسیب دیدن پوست خود نخواهیم بود و ثانیا به وسایل اطراف توستر هم حین کار در صورت برخورد، هیچ آسیبی وارد نمی شود.

توستر نان فلیپس مدل hr2586 فروشگاه بزرگ آف سیتی

سینی جمع آوری خرده نان

جهت جلوگیری از ریختن خرده نان، حین برشته شدن و برداشت نان، زیر این توستر، یک سینی تعبیه شده، که خرده های نان ها،آنجا جمع آوری می شود. این سینی براحتی جدا شده و قابل شستشو می باشد.

توستر نان فلیپس مدل hr2586 فروشگاه بزرگ آف سیتی

قابلیت قطع خودکار

به محض برشته شدن نان، سیستم قطه خودکار دستگاه، حرارت را قطع کرده و نان ها از درگاه توستر، بیرون خواهند آمد. این سیستم تضمین می کند که هیچ گاه نان های توست سوخته نمی شوندو همچنین طول عمر دستگاه هم به خاطر حرارت بیش از حد، کاهش نمی یابد.

توستر نان فلیپس مدل hr2586 فروشگاه بزرگ آف سیتی

قابلیت یخ زدایی

اغلب ما، نان تست را برای ماندگاری بیشتر در قسمت فریزر یخچال، یخ زده می کنیم، ولی هنگامیکه بخواهیم آن را برشته کنیم، باید برای باز شدن یخ نان، منتظر بمانیم، اما توستر نان hd2586 دارای قابلیت یخ زدایی می باشد به طوریکه عمل باز کردن یخ و توست کردن را با هم و در یک مرحله انجام می دهد.

توستر نان فلیپس مدل hr2586 فروشگاه بزرگ آف سیتی

قابلیت high-lift

قابلیت های لیفت یا همان آسانسوری به ما کمک می کند تا تکه های کوچکتر نان که برشته شده اند و در حالت عادی با قابلیت پرتاب خود توستر، به اندازه کافی بالا نمی آیند، تا بتوان آنها را بیرون کشید، بیرون بیاوریم. در واقع با فشار دادن دسته مخصوص به طرف بالا، نان کمی بیشتر بالا می آید و این مانع از سوختن دست ما می شود.

توستر نان فلیپس مدل hr2586 فروشگاه بزرگ آف سیتی

متغیر بودن عرض دهانه

عرض دهانه گیره های نگه دارنده نان، متغیر بوده تا بتوان هم نان ضخیم و هم نان نازک را در آن برشته کرد. اگرچه دهانه این توستر بر اساس استانداردهای جهانی ساخته شده است، اما فیلیپس با تعبیه این ویژگی، آن را برای نان ضخیم تر و یا نازک تر نیز، قابل استفاده کرده است.

توستر نان فلیپس مدل hr2586 فروشگاه بزرگ آف سیتی

قابلیت تنظیم میزان برشتگی

قابلیت تنظیم درجه حرارت و یا همان میزان برشتگی در 7 سطح برای این توستر فیلیپس وجود دارد. به وسیله ولوم تعبیه شده روی دستگاه، می توان میزان برشتگی را متناسب با ذائقه خود تنظیم نمود.

توستر نان فلیپس مدل hr2586 فروشگاه بزرگ آف سیتی

دکمه توقف

توستر فیلیپس hd2586 قابلیت توقف را در زمان دلخواه، به وسیله دکمه Stop مقدور ساخته است، بنابراین هر زمانی که بخواهیم می توانیم، برشته شدن را متوقف کرده و با دکمه توقف یا همان کنسل، عملیات را متوقف نماییم.

توستر نان فلیپس مدل hr2586 فروشگاه بزرگ آف سیتی

 
جزئیات فنی
کشور سازندههلند
وزن2.53 کیلوگرم
قدرت870 تا 950 وات
طول سیم0.8 متر
صفحه نمایشندارد
قابلیت یخ زداییدارد
سایر مشخصاتمحفظه جمع آوری سیم، قابلیت تنظیم ضخامت درگاه برای نان های ضخیم و نازک، قابلیت high-lift، بدنه کاملا خنک
ابعاد 130x32x120 میلی متر
تعداد درگاه قرارگیری نان2 عدد
قابلیت شستشوسینی جمع آوری خرده نان
کشوی جمع آوری خرده ناندارد
قابلیت قطع خودکاردارد
دکمه توقف عملیاتدارد
قابلیت تنظیم حرارتدر 7 سطح

30 محصول مشابه یافت شد

مشخصات اصلی

کشور سازنده
هلند
وزن
2.53 کیلوگرم
ابعاد
130x32x120 میلی متر

ویژگی های فنی

قدرت
870 تا 950 وات
طول سیم
0.8 متر
قابلیت یخ زدایی
تعداد درگاه قرارگیری نان
2 عدد
قابلیت شستشو
سینی جمع آوری خرده نان
کشوی جمع آوری خرده نان
قابلیت قطع خودکار
دکمه توقف عملیات
قابلیت تنظیم حرارت
در 7 سطح

صفحه نمایش

صفحه نمایش

دیگر ویژگی ها

سایر مشخصات
محفظه جمع آوری سیم، قابلیت تنظیم ضخامت درگاه برای نان های ضخیم و نازک، قابلیت high-lift، بدنه کاملا خنک

محصولات بازدیدشده

کد QR

منو

مقایسه 0