توستر نان بوش مدل TAT6901GB

جدید

Bosch Tat6901GB Bread Toaster

  •  کشور سازنده: چین تحت لیسانس آلمان
  • قدرت: 900 وات
  • تعداد درگاه قرارگیری نان: 2 عدد
  • قابلیت یخ زدایی: دارد
  • بدنه خنک: دارد
  • قابلیت توقف اتوماتیک: دارد
  • محفظه جمع آوری سیم: دارد
  • قابلیت تنظیم درجه حرارت: در 6 سطح

جزییات بیشتر

325,000 تومان

این محصول در انبار موجود نیست

 
بررسی تخصصی

معرفی اجمالی توستر نان بوش مدل TAT6901GB

مانند بیشتر طراحی ها و تولیدات شرکت بوش، توستر نان tat6901gb نیز یک وسیله بی نقص و با قابلیت های بسیار می باشد. قابلیت تنظیم درجه حرارت در 6 سطح، قابلیت یخ زدایی، قابلیت توقف در هر زمانی که بخواهیم، قابلیت توقف خودکار، قابلیت گرم کردن دوباره نان برشته شده، سنسور های الکتریکی کنترل میزان برشتگی هم از نظر زمانی و هم از نظر حرارتی، بدنه همیشه خنک، طراحی فوق العاده و سیستم ایمنی محافظت گرمایی برای طول عمر بیشتر دستگاه، تنها بخشی از ویزگی های این وسیله پر کاربرد خانگی می باشد.

معرفی کامل توستر نان بوش مدل TAT6901GB

قابلیت یخ زدایی و دکمه توقف عملیات

امروزه مردم بسیاری از مواد غذایی را برای ماندگاری بیشتر، در فریزر یخ زده کرده و هر زمانی که بخواهند آن را استفاده می کنند. نان تست نیز یکی از این مواد غذایی می باشد که قابلیت فریز کردن را دارد. اما همیشه زمان مورد نیاز برای باز شدن یخ آن طولانی بوده و ممکن است ما این فرصت را نداشته باشیم، به همین دلیل بوش این توستر tat6901gb را مجهز به سیستم یخ زدایی کرده است. بنابراین دیگر نگران زمان مورد نیاز برای باز شدن یخ نباشید.

دکمه توقف عملیات نیز به ما کمک می کند که هر زمانی که بخواهیم نان را بیرون آورده و در واقع میزان برشته شدن را دستی و به دلخواه کنترل نماییم.

توستر نان بوش مدل tat6901gb فروشگاه بزرگ آف سیتی

قابلیت تنظیم درجه حرارت

درجه حرارت یا میزان برشتگی را می توان به وسیله ولوم تعبیه شده روی توستر tat6901gb کنترل کرد و نان تست خود را با توجه به ذائقه خود و به میزان مشخصی، برشته نماییم.

توستر نان بوش مدل tat6901gb فروشگاه بزرگ آف سیتی

قابلیت High Lift

اگرچه که توستر بوشT پس از برشته کردن نان، آن را به بیرون پرتاب کرده و نان برشته شده بالا می آید، اما جهت محافظت بیشت در مقابل گرما و جلوگیری از سوختن دست هنگام برداشت نان ها، شرکت بوش برای این توستر خود قابلیت High Lift را قرار داده که به ما این جازه را می دهد تا به کمک دسته بالا آورنده، مقداری بیشتر نان را بالا بیاورم و آن را براحتی برداریم.

توستر نان بوش مدل tat6901gb فروشگاه بزرگ آف سیتی

سیستم کنترلی حرارتی و زمانی

توستر بوش مدل tat6901gb مجهز به قابلیت توقف اتوماتیک می باشد. اما سوال اینجاست که این توستر و یا در کل توستر ها چگونه زمان برشته شدن را با توجه به حرارت انتخاب شده، تشخیص می دهند. شرکت بوش برای این مدل از توستر های خود، هم سنسور گرمایی و هم سنسور زمانی را قرار داده است تا برشته شدن درست نان و نسوختن آن را برای همیشه تضمین نماید.

بدنه همیشه خنک و سیستم محافظ حرارتی

برای تمامی وسایل گرمایی و حرارتی، خنک بودن بدنه هنگام کار، برای جا به جایی راحت دستگاه و همچنین سوخته شدن دست و دیگر وسایلی که ممکن است در اطراف دستگاه باشند، اهمیت دارد. بدنه این دستگاه هنگام کار، همواره خنک بوده و به هیچ دست و یا اجسام نزدیک را نمی سوزاند.

جهت جلوگیری از حرارت بسیار زیاد دستگاه و وارد شدن آسیب به دستگاه، شرکت بوش این توستر نان را به محافظ حرارتی مجهز کرده است. این سیستم، طول عمر دستگاه را برای سالیان متمادی، تضمین می کند.

توستر نان بوش مدل tat6901gb فروشگاه بزرگ آف سیتی

قابلیت گرم کردن دوباره نان برشته شده و پایه برای گرم کردن نان گرد و کلوچه

نان های گرد و کلوچه ها را نمی توان در دستگا گذاشت و برشته کرد. اما توستر tat6901gb قابلیت نصب پایه برای گرم کردن این نوع نان ها می باشد. این توستر بوش قابلیت گرم کردن نان برشته شده سرد شده را دارد. می دانیم که نان گرم هموراه خوشمزه تر بوده و دلچسپ تر است. امانانی که برشته شده و سرد شده را نمی توان دوباره برشته کرد چراکه می سوزد. این توستر بوش نان های برشته شده سرد شده را بدون برشته کردن دوباره گرم می کند و به این ویژگی مجهز است.

توستر نان بوش مدل tat6901gb فروشگاه بزرگ آف سیتی

ضخیم و نازک و المنتهای پهن حرارت دهی

درگاه های قرارگیری نان توستر بوش tat6901gb طوری طراحی شده است که برای نان های ضخیم و نازک نیز به کار می رود. علاوه بر این توستر بوش tat6901gb دارا المنتهای حرارتی پهن می باشد که حرارتی یکنواخت و یک دست را به کل سطح نان، منتقل کرده و در تسریع برشته شدن نان نیز نقش مهمی دارد.

سینی جمع آوری خرده نان

جهت جلوگیری از کثیف شدن محیط، و ریختن خرده نان، زیر این توستر نان بوش، یک سینی جمع آوری خرده نان تعبیه شده است که براحتی جدا شده و قابل شستشو می باشد.توستر نان بوش مدل tat6901gb فروشگاه بزرگ آف سیتی

 
جزئیات فنی
کشور سازندهچین تحت لیسانس آلمان
وزن2.1 کیولگرم
قدرت900 وات
طول سیمحدود 1 متر
صفحه نمایشندارد
قابلیت یخ زداییدارد
سایر مشخصاتبدنه کاملا خنک، سیستم ایمنی محافظ در برابر گرما، قابلیت گرم کردن دوباره، قابلیت تنظیم برای نان ضخیم و نازک، قابلیت نصب پایه برای گم کردن نان گرد و کلوچه، المن های حرارتی با سطح وسیع، قابلیت High Lift
ابعاد 212x300x190 میلی متر
تعداد درگاه قرارگیری نان2 عدد
قابلیت شستشوشستشوی سینی جمع آوری خرده نان
کشوی جمع آوری خرده ناندارد
قابلیت قطع خودکاردارد
دکمه توقف عملیاتدارد
قابلیت تنظیم حرارتدر 6 سطح

30 محصول مشابه یافت شد

مشخصات اصلی

کشور سازنده
چین تحت لیسانس آلمان
وزن
2.1 کیولگرم
ابعاد
212x300x190 میلی متر

ویژگی های فنی

قدرت
900 وات
طول سیم
حدود 1 متر
قابلیت یخ زدایی
تعداد درگاه قرارگیری نان
2 عدد
قابلیت شستشو
شستشوی سینی جمع آوری خرده نان
کشوی جمع آوری خرده نان
قابلیت قطع خودکار
دکمه توقف عملیات
قابلیت تنظیم حرارت
در 6 سطح

صفحه نمایش

صفحه نمایش

دیگر ویژگی ها

سایر مشخصات
بدنه کاملا خنک، سیستم ایمنی محافظ در برابر گرما، قابلیت گرم کردن دوباره، قابلیت تنظیم برای نان ضخیم و نازک، قابلیت نصب پایه برای گم کردن نان گرد و کلوچه، المن های حرارتی با سطح وسیع، قابلیت High Lift

محصولات بازدیدشده

کد QR

منو

مقایسه 0