ماشین اصلاح صورت بی بی تی مدل HC-888D
 • ماشین اصلاح صورت بی بی تی مدل HC-888D
 • ماشین اصلاح صورت بی بی تی مدل HC-888D

ماشین اصلاح صورت بی بی تی مدل HC-888D

65,000 تومان

در انبار موجود نیست

ماشین اصلاح صورت بی بی تی مدل HC-888D

 • کشور سازنده: چین
 • نوع ماشین اصلاح: تریمر
 • مخصوص سالن
 • منبع تغذیه: برق مستقیم
 • قابلیت اصلاح زیر دوش: ندارد
 • قابلیت اصلاح با کف: ندارد

ماشین اصلاح صورت بی بی تی مدل HC-888D

اگرچه ماشین اصلاح صورت بی بی تی مدل HC-888D مخصوص آرایشگاه ها و سالن ها طراحی شده است، اما برای استفاده شخصی بی نظیر است. با این وجود ما در اینجا توضیح خواهیم دارد که چرا این ماشین اصلاح صورت، مخصوص سالن می باشد:

 1. این ماشین اصلاح شارژی نیست و به اصطلاح از منبع تغذیه مستقیم استفاده می کند. برق شهری که همان 220 تا 240 ولت با فرکانس 50 تا 60 هرتز می باشد، برای راه اندازی این این ماشین اصلاح کافیست. اگرچه امروزه دسترسی به برق شهری در اکثر مکان ها، حتی در مسافرت وجود دارد، اما شارژی بودن، یک مزیت خوب برای کسانی هستش که پیوسته در سفرند. بنابراین این ماشین اصلاح صورت را برای افرادی که اهل مسافرت هستند، تصیه نمی کنیم.
 2. البته به نوعی خود شارژی نبودن این مدل از ماشین های اصلاح صورت BBT را می توان یک مزیت دانست، موتور ماشین اصلاح صورت بی بی تی HC-888D بسیار قدرتمند بوده و اگر هم شارژی می بود یا باید از باتری های فوق العاده قوی استفاده می شد(که موجب افزایش قیمت می شد) یا مدت زمان شارژدهی بسیار پایین می آمد که دیگر شارژی بودن آن ااستفاده چندانی نداشت. ناگفته نماند که طول سیم آن حدود 2.5 متر است. بنابراین شعاع عملکرد آن بسیار مناسب بوده و آزادی عمل و مکان بیشتری می دهد.
 3. اگرچه مدل HC-888D ضد آب نیست و این به نوعی یک نقطه ضعف به شمار می آید، اما سری و تیغه های آن از استیل ضد زنگ بوده که براحتی قابلیت جدا شدن را دارند و می توان آن را با آب به طور کامل شسشتو دادو همچنین به همراه محصول، برش تمیز کننده تیغه نیز وجود دارد.
 4. طول تیغه آن از 0.1 تا 3 میلی متر قابل تنظیم است. به عبارتی دیگر قابلیت اصلاح صفر را دارد و همچنین چهار عدد سری پلاستیکی به طول های 3، 6، 9 و 12 میلی متری به همراه این مدل عرضه می شود که قابلیت برش در هر اندازه ای را برای آن فراهم می کند.
 5. نبود باتری و همچنین جنس بدنه آن که از پلاستیک فشرده ABS می باشد، وزن محصول را بسیار کاهش داده که در حدود 580 گرم است. پس نگران استفاده های طولانی نباشید که به هیچ عنوان دست را خسته نمی کند

با تشکر از همراهی شما.

مشخصات کلی

کشور سازنده : چین
وزن : 580 گرم
جنس بدنه : پلاستیک ABS
جنس تیغه : استیل ضد زنگ
نوع ماشین اصلاح : تریمر

مشخصات باتری

باتری :

مشخصات فنی

ولتاژ ورودی : 220 تا 240 ولت 50 تا 60 هرتز
تکنولوژی اصلاح : برش مستقیم
خط زن :
تیغه های خود تیز شونده :
ضد آب (قابلیت استفاده در حالت خشک و تر) :
قابلیت استفاده در زیر دوش :
سر قابل شستشو :
طراحی ارگونومیک :
استند شارژ :
قابلیت اصلاح صفر :

سایر مشخصات محصول

اقلام همراه : 4 عدد سری برس تمیز کننده
سایر مشخصات : طول سیم: 2.5 متر
مــزایا
مــعایب