ماشین اصلاح صورت موزر مدل Primat
 • ماشین اصلاح صورت موزر مدل Primat
 • ماشین اصلاح صورت موزر مدل Primat
 • ماشین اصلاح صورت موزر مدل Primat
 • ماشین اصلاح صورت موزر مدل Primat

ماشین اصلاح صورت موزر مدل Primat

635,000 تومان

ارسال رایگان به تمام نقاط کشور

Moser Primat Trimmer

 • کشور سازنده: آلمان
 • قدرت: 15 وات
 • اندازه اصلاح: 0.1 تا 3 میلی متر
 • سرعت موتور: 3000 دور
 • عرض سری: 46 میلی متر
 • طول سیم: 3 متر

معرفی اجمالی ماشین اصلاح صورت موزر مدل Primat

به جرات می توان گفت که شرکت آلمانی موزر از قدیمی ترین شرکت های تولدی کننده ریش تراش های تریمری یا خط زن در جهان است که بسیاری بهمحض شنیدن ریش تراش به یاد موزد خواهند افتاد. اگرچه بسیاری از ریش تراش های قدیمی موزر در مجارستان تولید می شدند اما ریش تراش Primat  ساخت آلمان می باشد. در زیر به بررسی ویژگی های این ریش تراش موزر خواهیم پرداخت:

 1. ریش تراش یا ماشین اصلاح صورت Primat دارای قدرت 15 وات می باشد. این ریش تراش سیمی است و با برق شهری 220 تا 240 ولت کار می کند. طول سیم این ریش تراش موزر 3 متر است که کار با آن را آسان کرده و آزادی عمل بیشتری به ما می دهد.
 2. به وسیله اهرم بغل ریش تراش می توان اندازه اصلاح را تنظیم نمود. اندازه اصلاح ریش تراش Primat موزر بین 0.1 تا 3 میل یمتر قابل تنظیم است پس پر واضح است که اصلاح صفر ندارد. در واقع می توان اندازه اصلاح را در این فاصله در 6 سطح تنظیم نمود.
 3. نکته قابل توجه در مورد ریش تراش Primat نوع موتور آن است که آرمیچری نیست و از نوع مگنتی است. این ویژگی موجب شده است که اولh موتور لرزش بسیار ;متری داشته باشد و همچنین صدای بسیار کمتری نیز تولید کند که آلودگی صوتی کمتری خواهد داشت. ناگفته نماند که نسبت به مدل های قدیمی، بسیار کمتر گرم می شود.
 4. دور موتور Primat حدود 3000 دور در دقیقه می باشد. دقت شود که موتور این ماشین اصلاح سر و صورت موزر از نوع محوری است. ریش تراش های قدیمی موزر دارای موتورهایی با عملکرد رفت و برگشتی بودند و دور موتور آنها 6000 بود. اما از آنجا که موتور Primat از نوع محوری می باشد، دور موتور 3000 معادل همان 6000 موزر های قدیمی است. بنابراین در عمل دور موتور آن 6000 دور در دقیقه می باشد.
 5. همانطور که ذکر شد، توا مصرفی موتور این ریش تراش موزر، 15 وات است. به دلیل طراحی خاص مگنت Primat قدرت بسیار زیادی تولید شده به طوریکه نمی توان با دست تیغه ها رو نگه داشت. بنابراین هیچ مدل مویی نمی تواند، بین تیغه ها گیر کند. در واقع همین ویژگی باعث شده است که این ماشین ریش تراش موزر، حرفه ای باشد و بیشتر برای افراد حرفه ای و آرایشگر ها به کار برود.
 6. جنس تیغه از استیل ضد زنگ است و عرض سری آن 46 میلی متر است.
 7. فقط دو نکته برای طول عمر بالاتر این ماشین اصلاح موزر باید رعایت شود. اول اینکه مواظب باشید که یه هیچ عنوان به زمین نیافتاد و دوم اینکه روغن کاری و البته تمیز کاری فراموش نشود.
 8. به همراه این ماشین اصلاح Primat دو عدد شانه، برس تمیز کاری و روغن نیز عرضه می شود.

با تشکر از همراهی شما.

مشخصات کلی

کشور سازنده : آلمان
وزن : 620 گرم
جنس بدنه : پلاستیک فشرده
جنس تیغه : استیل ضد زنگ
نوع ماشین اصلاح : تریمر

مشخصات باتری

باتری :

مشخصات فنی

قدرت : 15 وات
تکنولوژی اصلاح : برش مستقیم
خط زن :
تیغه های خود تیز شونده :
ضد آب (قابلیت استفاده در حالت خشک و تر) :
قابلیت استفاده در زیر دوش :
سر قابل شستشو :
قابلیت اصلاح صفر :

سایر مشخصات محصول

اقلام همراه : دو عدد شانه، برس تمیز کننده و روغن
سایر مشخصات : موتور مگنتی، قابلیت تنظیم اصلاح بین 0.1 تا 3 میلی متر، دور موتور 3000 در دقیقه
مــزایا
مــعایب